Bałtyk G. – Przodkowo 2:1 (koniec) | Gwardia K. – Drawa 2:0 (koniec)
Bałtyk Gdynia
2:1 (1:0)
GKS Przodkowo
Sobota 15.08.2015, 11:003 Liga pomorsko - zachodniopomorska • Runda 1

W pierwszym meczu nowego sezonu Bałtyk Gdynia pokonuję na własnym stadionie zespół GKS Przodkowo 2-1. Spotkanie było niezłym widowiskiem szczególnie pierwsza połowa obfitowała w wiele dobrych i składnych akcji. Ze stadionu w Gdyni żegnam się z wszystkimi i zapraszam na kolejne relację na portalu Lajfy.com. (12:56:09)

90+4

90+4
    Chyba już ostatnia szansa dla przyjezdnych, dośrodkowanie z wolnego w pole Bałtyku. Strzał Marczaka jednak obok słupka.,

90+3
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Proena, na boisku pojawia się Rasmus.

90+2
    Indywidualne krycie na całym boisku piłkarzy z Przodkowa.

90+1
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Bułka, na boisku pojawia się Węgliński.

90
    Cztery minuty doliczone zostały do regulaminowych 90.

89
    Uprzedził napastników z Przodkowa Matysiak wychodząc daleko na przedpole. Już tylko minuty dzielą nas od ostatniego gwizdka w tym meczu.

88
    Wolny dla gości, odległość całkiem niezła około 24 metrów. Wrzutka w pole wybita a dobitka poszła wysoko ponad bramką.

87
    Mamy kolejną zmianę w tym meczu, zmiany wymaga piłka:)

85
    Żołnowski ponownie sam na sam z bramkarzem rywali, ale tym razem piłkę zmierzającą do bramki zdołali jeszcze wybić obrońcy.

83
    Goście walczą o bramkę dającą im choćby punkt w tym pierwszym premierowym meczu nowego sezonu. Ale będzie im o to bardzo ciężko.

81
    Gol dla Bałtyku!
    SEBASTIAN ŻOŁNOWSKI w sytuacji sam na sam mija zwodem Kotłowskiego po czy umieszcza piłkę w siatce i wprawia w euforię sympatyków Bałtyku.

80
    Groźnych strzałów i dobrych akcji w tej drugiej połowie jak na lekarstwo. Chyba remis, to będzie ten wynik jakim skończy się dzisiejszy mecz.

78
    Kibice niecierpliwią się na trybunach, a przed nami kolejny rożny dla Bałtyku, bez efektu bramkowego jednak.

77
    Wracamy do gry. Zamieszanie w polu Bałtyku nikt nie może wybić piłki. W końcu Piekarski ma trochę miejsca i wyjaśnia całą sytuację.

75
    Kolejny zawodnik wymaga pomocy medycznej. Przerwa w tym spotkaniu. Do końca już tylko kwadrans.