PSG – Malmo 2:0 (koniec) | Real Madryt – Szachtar 4:0 (koniec) | Wolfsburg – CSKA Mos. 1:0 (koniec)
PSV – Man Utd 2:1 (koniec) | Galatasaray – Atletico 0:2 (koniec) | Benfica – FK Astana 2:0 (koniec)
Man City – Juventus 1:2 (koniec) | Sevilla – Borussia M. 3:0 (koniec)
PSV Eindhoven
2:1 (1:1)
Manchester United
Wtorek 15.09.2015, 20:45 • Philips Stadion, Eindhoven • Liga Mistrzów UEFA • Grupa B

57
    Gol dla PSV Eindhoven!
    Strzelcem bramki LUCIANO NARSINGH.

Czerwone Diabły przeważały po przerwie to jednak PSV wychodzi na prowadzenie! Guardado świetnie zagrał na lewą stronę do Lestienne, ten popisał się doskonałą centrą na długi słupek gdzie kapitalnie do uderzenia głową złożył się LUCIANO NARSINGH i precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki!

45+2
    Strzelcem bramki HÉCTOR MORENO.

United mogło, a nawet powinno prowadzić już dwoma trafieniami, to jednak PSV doprowadza do wyrównania! Po centrze z rożnego walkę o pozycje z Darmianem wygrał HECTOR MORENO i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował ją do bramki!

41
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki MEMPHIS DEPAY.

I Czerwone Diabły w końcówce pierwszej połowy obejmują prowadzenie! Fantastyczna bramka! Blind zagrał do wbiegającego w pole karne z lewej strony MEMPHISA DEPAY'A, ten genialnym wręcz zwodem zostawił w tyle dwóch defensorów PSV i następnie bez problemu pokonał Zoeta! Skrzydłowy United trafia więc przeciwko swojemu byłemu zespołowi!