Jarota – Ostrów Wlkp. 1:0 (koniec) | Warta – Sparta B. 5:1 (koniec)
Jarota Jarocin
1:0 (1:0)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sobota 19.09.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Jarocin • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Dziękujemy za Państwa uwagę i już dzisiaj zachęcamy do śledzenia relacji z meczu Jaroty z Wartą. Początek o godzinie 16:00. (18:57:27)

Jarota okazała się zespołem lepszym i bardziej konsekwentnym, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie meczu lepiej zaprezentowali się piłkarze Ostrovii, ale nie zdołali wykorzystać okazji, które sobie wypracowali. Za tydzień w Jarocinie dojdzie do konfrontacji Jaroty z Wartą, czyli derby i starcie na szczycie!

90+3

90+3
    Ostatnie fragmenty spotkania.

90+2
    Coraz bliżej końca.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

88
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Ławniczak, na boisku pojawia się Dolata.

87
    Chromiński uderza na bramkę, ale tuż obok słupka.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Ławniczak (Jarota Hotel Jarocin).

82
    Kaczmarek uderza na bramkę Jaroty. Filipowiak sparował futbolówkę na rzut rożny.

81
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Antkowiak, na boisku pojawia się Dunaj.

79
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Majer, na boisku pojawia się Krystek.

77
    W drugiej połowie lepszym zespołem jest bez wątpienia Ostrovia. Jarota długi czas uśpiona i kompletnie pozbawiona pomysłu na grę.

77
    Szymanowski uderza na bramkę gospodarzy. Dobre uderzenie, ale piłka trafia obok bramki Filipowiaka.

74
    Korner dla Ostrovii.

71
    Zmiana w drużynie Jarota Hotel Jarocin: z boiska schodzi Pacyński, na boisku pojawia się Marciniak.

70
    Dwadzieścia minut do końca spotkania. Z uwagi na problemy techniczne nie mogliśmy kontynuować relacji w pierwszych minutach drugiej połowy.