Celta Vigo – FC Barcelona 4:1 (koniec) | Levante – Eibar 2:2 (koniec) | Rayo Vallecano – Gijón 2:1 (koniec)
Bilbao – Real Madryt 1:2 (koniec) | Las Palmas – Sevilla 2:0 (koniec) | Malaga – Villarreal 0:1 (koniec)
UD Las Palmas
2:0 (1:0)
Sevilla FC
Środa 23.09.2015, 22:00 • Estadio Gran Canaria, Las Palmas • Hiszpańska LaLiga • Runda 5

82
    Ostatnia zmiana wśród miejscowych. Miejsce na boisku zajmuje Gomez, który zastępuje Araujo.

78
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Swoje minuty dostanie Culio, natomiast z boiska zbiega Viera.

74
    Pierwsza korekta w składzie miejscowych. Strzelca bramki Mese zmienia El Zhar.

66
    W sześćdziesiątej szóstej minucie wykorzystuje ostatnią zmianę Emery. Tym razem słabego dziś Llorente zmienia wychowanek Las Palmas – Vitolo.

59
    Kolejna zmiana w obozie przyjezdnych. Powracającego po kontuzji Crisoforo zastępuje Reyes.

54
    Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi niewidoczny w ostatnich minutach Immobile. Jego miejsce zajmuje Gameiro.

Mariusz Nyka

Gole: 30. Mesa, 76. Alcaraz

Kartki:   9. Mubarak (LPA), 44. Artiles (LPA), 57. Bigas (LPA) – 19. F. Llorente (SEV), 51. Iborra (SEV), 67. Krohn-Dehli (SEV), 90+3. J. A. Reyes (SEV)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 4:7. Foule: 9:13.
    UD Las Palmas: Varas – Simón, Artiles (C), Alcaraz, Bigas, D. Castellano – Mesa (74. El Zhar), Hernán, Mubarak – Viera (78. Culio), Araujo (82. V. Gómez).
    Zmiany: Lizoain – David García, V. Gómez, Culio, Valerón, El Zhar, José.

Sevilla FC: S. Rico – Coke (C), Andreolli, Kolodziejczak, Trémoulinas – Krohn-Dehli, Cristóforo (59. J. A. Reyes), Krychowiak, Iborra – F. Llorente (66. Vitolo), Immobile (54. Gameiro).
    Zmiany: Soria – J. A. Reyes, N'Zonzi, Luismi, Vitolo, Gameiro, Muñoz.

Główny: Carlos Del Cerro Grande
    Liniowi: Juan Carlos Yuste Jiménez, Abraham Álvarez Cantón
    Techniczny: Victor Pérez Peraza