Jagiellonia – Korona | 1:0 (koniec) | | | Legia – Śląsk | 1:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Ruch | 0:3 (koniec) |
Rozwój – Olimpia G. | 0:2 (koniec) | | | Wigry – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Chrobry – MKS Kluczbork | 5:1 (koniec) |
Bytovia – Sandecja | 1:0 (koniec) |
Siarka T. – Puszcza | 0:1 (koniec) | | | Okocimski – Raków | 3:1 (koniec) | | | Znicz – Radomiak | 4:2 (koniec) |
ROW Rybnik – Olimpia Z. | 1:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS T. | 3:0 (koniec) | | | Stal M. – Polonia B. | 4:3 (koniec) |
Kotwica – Błękitni | 2:1 (koniec) |
Watford – Man Utd | 1:2 (koniec) | | | West Bromwich – Arsenal | 2:1 (koniec) | | | Everton – Aston Villa | 4:0 (koniec) |
Swansea – Bournemouth | 2:2 (koniec) | | | Newcastle – Leicester | 0:3 (koniec) | | | Chelsea – Norwich | 1:0 (koniec) |
Southampton – Stoke | 0:1 (koniec) | | | Man City – Liverpool | 1:4 (koniec) |
Bologna – AS Roma | 2:2 (koniec) | | | Juventus – AC Milan | 1:0 (koniec) |
Sociedad – Sevilla | 2:0 (koniec) | | | Real Madryt – FC Barcelona | 0:4 (koniec) | | | RCD Espanyol – Malaga | 2:0 (koniec) |
Valencia – Las Palmas | 1:1 (koniec) | | | Deportivo – Celta Vigo | 2:0 (koniec) |
Borussia M. – Hannover | 2:1 (koniec) | | | Wolfsburg – Werder | 6:0 (koniec) | | | Eintracht – Bayer | 1:3 (koniec) |
FC Koln – Mainz | 0:0 (koniec) | | | Stuttgart – Augsburg | 0:4 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayern | 1:3 (koniec) |
Zagłębie L. – Górnik Łęczna | 0:1 (koniec) |
Lorient – PSG | 1:2 (koniec) | | | Monaco – Nantes | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – Toulouse | 2:0 (koniec) |
Troyes – Lille | 1:1 (koniec) | | | Montpellier – Reims | 3:1 (koniec) |
Ołomuniec – Dukla | 0:0 (koniec) | | | Slovacko – Slavia | 0:2 (koniec) | | | Příbram – Zlín | 1:2 (koniec) |
Bohemians – Banik | 3:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Mlada | 1:0 (koniec) |
Rużomberok – AS Trencin | 0:3 (koniec) | | | Senica – MSK Żilina | 2:0 (koniec) | | | Spartak Myj. – Zeleziarne | 2:1 (koniec) |
Moravce-Vrable – Skalica | 3:1 (koniec) |
Gać – Polkowice | 1:2 (koniec) |
Stal Rz. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Start M. – Rodło | 1:4 (koniec) |
finał
Austria Wiedeń
1:1
(0:0)
FC Admira Wacker Mödling
90+4
|
Żółtą kartkę otrzymuje Spiridonovic (FC Admira Wacker Mödling).
|
|
60
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rotpuller (Austria Wiedeń).
|
|
22
|
Żółtą kartkę otrzymuje Wostry (FC Admira Wacker Mödling).
|
|
19
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sax (FC Admira Wacker Mödling).
|
Gole:
74. Kayode – 90+3. Spiridonovic
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 5:6. Foule: 10:12.
Sędziowie: Dieter Muckenhammer – Clemens Schüttengruber, Stefan Stangl
Widownia:
Kartki: 60. Rotpuller (AUV) – 19. Sax (TRK), 22. Wostry (TRK), 90+4. Spiridonovic (TRK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 5:6. Foule: 10:12.
Austria Wiedeń:
Osman Hadzikic – Koch, Martschinko, Windbichler, Rotpuller, Holzhauser, Gorgon(C), A. Grünwald, Kehat, Kayode, Zuleckner
Zmiany: Patrick Pentz(B), Sikov, Vukojević, Meilinger, Tarkan Serbest, Kevin Friesenbichler, Salamon
Trener:
FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Ebner, Wessely, Schösswendter(C), Markus Wostry, Philipp Malicsek, Maximilian Sax, Markus Lackner, Blutsch, Starkl, Spiridonovic
Zmiany: Kuttin(B), Posch, Knasmüllner, René Schicker, Bajrami, Ilter Ayyildiz, Žulj
Trener:
Zmiany: Patrick Pentz(B), Sikov, Vukojević, Meilinger, Tarkan Serbest, Kevin Friesenbichler, Salamon
Trener:
FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Ebner, Wessely, Schösswendter(C), Markus Wostry, Philipp Malicsek, Maximilian Sax, Markus Lackner, Blutsch, Starkl, Spiridonovic
Zmiany: Kuttin(B), Posch, Knasmüllner, René Schicker, Bajrami, Ilter Ayyildiz, Žulj
Trener:
Sędziowie: Dieter Muckenhammer – Clemens Schüttengruber, Stefan Stangl
Widownia: