Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
AZS UG Gdańsk
3:5 (1:4)
AZS UEK Kraków
Sobota 19.12.2015, 19:40 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 4.

Za nami już emocje związane z tym spotkaniem. Ostatecznie AZS UEK Kraków pokonuje 5:3 AZS UG Gdańsk. Oba teamy żegnają się jednak z udziałem w tym turnieju. (20:46:25)

23:57
    Gol dla AZS-u UG!
    PATRYK PREWEK trafia potężnym uderzeniem z linii pola karnego do bramki i zmniejsza rozmiary porażki w tym spotkaniu!!!

23:06
    MATEUSZ KOŁODZIEJ otrzymał idealne podanie na pierwszym metrze i strzałem z najbliższej odległości trafia do bramki!!!

22:50
    Do samego końca starają się drugi raz trafić do siatki gracze z Gdańska! Znowu Modrzejewski w sytuacji sam an sam nie trafia do bramki!

22:01
    Gol dla AZS-u UEK Kraków!
    SZYMON SŁOWIAK po dwójkowej akcji pakuje piłkę do bramki z drugiego metra!!! To już jest prawdziwy pogrom w tym spotkaniu!!!

21:32
    Niesamowicie walczą gdańszczanie o swoje trafienie, ale nie są w stanie skierować piłki do bramki. Od rzutu wolnego wznowi grę zespół AZS UEK Kraków.

21:01
    Upływają kolejne minuty, a nadal nie mamy żadnego trafienia w drugiej połowie tego meczu.

20:10
    Do końca rywalizacji pozostały już tylko cztery minuty. AZS UG Gdańsk najprawdopodobniej nie wyjdzie ze swojej grupy.

19:42
    Marcin Modrzejewski znowu przegrał pojedynek z bramkarzem przeciwnego zespołu! Tym razem próbował go zaskoczyć strzałem z czterech metrów, ale znowu natrafił na zaporę nie do przejścia!

19:08
    Trzeba przyznać, że zespół z Pomorza stwarza sobie w tym spotkaniu naprawdę wiele sytuacji podbramkowych, ale jest strasznie nieskuteczny.

18:30
    Nie trafia teraz czysto w piłkę na trzecim metrze Adam Wędzony. Był on w znakomitej sytuacji do podwyższenia wyniku.

18:06
    Drugie przewinienie w tej połowie zapisują na swoim koncie zawodnicy AZS UEK Kraków. Z kolei Kołodziej uderza z rzutu wolnego obok bramki.

17:38
    Nieprawdopodobnie broni dzisiaj golkiper z Krakowa! Tym razem zaskoczyć go uderzeniem z woleja próbował Podgórski, ale ten wyciągnął się jak struna i wybronił precyzyjny strzał!

17:13
    Piłka przeleciała teraz przez całe pole karne AZS UG Gdańsk, ale nikt nie zdołał skierować jej do siatki. Później w świetnej sytuacji Zajączkowski trafia w słupek!

17:00
    Ładnym podaniem w polu karnym gdańskiego teamu został znaleziony Sieńczak, ale nie zdołał oddać nawet uderzenia.

16:21
    Bliski szczęścia był teraz Dawid Kręcki, jednak jego próba z linii pola karnego w ostatnim momencie została zablokowana.

16:02
    Pierwsze przewinienie w tej osłonie spotkania było autorstwa zawodnika gdańskiego teamu. Przy piłce utrzymują się piłkarze AZS UEK Kraków.

Dawid Czempisz

Gole: 2. Modrzejewski, 24. Kołodziej, 24. Prewek – 3. Wędzony, 6. Słowiak, 12. Sieńczak, 12. Marut, 23. Słowiak

Kartki:   16. Słowiak (KRA)

AZS UG Gdańsk: Ossowski – Ziarkowski, Podgórski, Prewek, Kołodziej, Modrzejewski, P. Kręcki, D. Kręcki, Reszka, Wojtkiewicz, Zajączkowski.
    AZS UEK Kraków: Paździor – Molik, Gajewski, Marut, Judasz, Suchan, Mączyński, Śliski, Pabian, Bojarski, Sieńczak, Wędzony.

Sędziowie: Mariusz Krupa, Piotr Rybol, Piotr Koloczek