Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
Clearex Chorzów
1:3 (1:0)
BSF Bochnia
Sobota 19.12.2015, 17:10 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 2.

Clearex Chorzów odpada już z tego turnieju. BSF Bochnia wygrywa to spotkanie 3:1 i pewnie wychodzi ze swojej grupy. Przed nami jeszcze kolejne dzisiejsze spotkania! (18:32:19)

23:56
    W ostatniej akcji tego meczu Paweł Piskorz trafia strzałem z kilku metrów w słupek! Ogromny pech tego zawodnika!

23:28
    Mikołaj Zastawnik źle teraz wprowadzał piłkę do gry i w efekcie od rzutu wolnego pośredniego wznowią rywale.

23:09
    O czas jeszcze w samej końcówce spotkania prosi trener zespołu BSF Bochnia.

22:44
    W końcówce jeszcze mamy żółtą kartkę dla Andrzeja Lamenta.

22:26
    Gol dla Bochni!
    MICHAŁ KACZMARCZYK podwyższa prowadzenie swojego zespołu!!! Trafił on do bramki uderzeniem z najbliższej odległości i najprawdopodobniej zagwarantował drużynie wygraną!!!

22:00
    Przed nami ostatnie dwie minuty tego pojedynku. Nakładką zagrał teraz Zastawnik, a rywale nie zdołali udanie wykończyć kontry.

21:43
    Mikołaj Zastawnik nie miał teraz możliwości utrzymać piłki w polu gry. Od autu wznowią piłkarze z Bochni.

21:09
    Fatalnie teraz akcję rozegrał Ząbek i piłka po jego podaniu nie miała prawa dojść do żadnego z partnerów.

20:40
    BSF Bochnia zdołał teraz wyjść na dłużej z własnej połowy, ale również tutaj akcja nie zakończyła się uderzeniem.

20:11
    Szybka akcja Clearexu skończyła się wyprowadzeniem na pozycję Dawida Sabudy! Jego strzał z linii pola karnego kapitalnie wybronił Radecki!

20:01
    Bardzo szybko rzut rożny wykonali teraz chorzowianie. Finalnie strzał zza pola karnego Zastawnika był niecelny.

19:26
    Chorzowianie spokojnie wymieniają teraz kolejne podania w ofensywie. Nie stwarzają jednak sobie sytuacji strzeleckich.

19:00
    Teraz mamy ciekawą sytuację. Clearex Chorzów zdecydował się wprowadzić Mikołaja Zastawnika jako lotnego bramkarza.

18:36
    Już po dwa przewinienia mają oba zespoły. O czas prosi z kolei trener Clearexu Chorzów.

18:08
    Do końca tej części gry pozostaje już tylko sześć minut. Przewinienie przy linii bocznej boiska popełnił zawodnik chorzowskiego teamu.

17:48
    Faulowany zawodnik BSF Bochnia i mamy już remis 1:1 w stanie przewinień obu drużyn.

17:15
    Zdecydowanie pomylił się teraz Artur Ząbek, który strzelił niecelnie z rzutu wolnego. Później próbował szczęścia Orkwiszewski, ale wybronił kapitalnie uderzenie Radecki!