Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
GAF Omega Gliwice
2:2 (2:1)
Unisław Team PBDI
Sobota 19.12.2015, 20:30 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 4.

Po tym meczu już wszystko w tej grupie jest oczywiste. GAF Gliwice zmierzy się jutro z MKF Solnym Miastem Wieliczka. Unisław Team PBDI z kolei za rywala będzie miał KGHM Euromaster Chrobry Głogów. (21:26:34)

23:57
    Gol dla Unisława!
    Nieprawdopodobne!!! DANIEL KORTAS zdecydował się na uderzenie z okolic środka boiska i kieruje piłkę w samo okienko bramki gliwickiego zespołu!!!

23:21
    Przez długi okres czasu w posiadaniu piłki utrzymuje się drużyna z Gliwic. To oni zapewne sięgnął po komplet punktów.

23:00
    Przed nami ostatnia minuta tego spotkania. GAF Gliwice ładnie powalczył w defensywie i zdołał odzyskać futbolówkę.

22:30
    Na boisku pojawił się lotny bramkarz w zespole Unisław Team PBDI. Będzie szukał ten zespół wyrównania w tym spotkaniu.

22:10
    Timeout dla gości.

22:02
    Nie spieszy się jeszcze piłkarzom z Unisławia. Zdają sobie sprawę, że pozostało im jeszcze trochę czasu.

21:31
    Trochę ponad dwie minuty pozostały do zakończenia tej rywalizacji. Nadal utrzymuje się wynik z pierwszej części spotkania.

21:15
    Szydłowski spisał się teraz kapitalnie w unisławskiej bramce i zatrzymał uderzenie z kilku metrów szarżującego Górki!

20:43
    Unisław Team PBDI bardzo spokojnie wymienia kolejne podania. Znowu po pewnym czasie wkradła się jednak nerwowość w ich poczynania.

20:00
    Uderzenie z dystansu oddał Grzegorz Górka, ale wyraźnie pomylił się ten młody zawodnik gliwickiego teamu.

19:50
    Kolejny prosty błąd w rozegraniu akcji w zespole z Unisławia. W efekcie od autu grę wznowi GAF Gliwice.

19:09
    Podopieczni Marcina Kiełpińskiego nie stosują praktycznie pressingu, ale mogli wykorzystać błąd w rozegraniu rywali. Ostatecznie strzał z ostrego kąta Remigiusza Sobka wybronił golkiper rywali!

18:05
    Gliwiczanie praktycznie cały czas skupieni są na szukaniu okazji do skontrowania. Ich rywale z kolei starają się atakować pozycyjnie.

17:45
    Połowa tej części gry za nami. Coraz bliżej zajęcia pierwszego miejsca w swojej grupie piłkarze GAF Gliwice.

17:00
    Drużyna z Unisławia może dzisiaj imponować spokojem w rozegraniu akcji. Cały czas dąży ten team do bramki wyrównującej.

16:12
    Mijają kolejne minuty tej rywalizacji, a my nadal w drugiej odsłonie nie byliśmy świadkami żadnej bramki.