Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
2:2 (1:1)
Mściwoj Vamos Team
Sobota 19.12.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 3.

Mecz kończy się więc podziałem punktów. KGHM Euromaster Chrobry Głogów remisuje 2:2 z Mściwoj Vamos Team. Podopieczni Tomasza Trznadla tym samym zapewniła już sobie awans do dalszej fazy turnieju! (19:20:23)

23:30
    Ostatnie pół minuty tego pojedynku. Bardzo ładną interwencją na raty w bramce popisał się Tyżlik.

23:00
    Zawodnik z Głogowy zagrał teraz niebezpiecznie, ale sędzia odgwizdał słusznie rzut wolny pośredni.

22:40
    Udaje się teraz rozegrać długo i składzie akcję drużynie Mściwoj Vamos Team. Wszystko kończy się kornerem.

22:11
    O czas prosi szkoleniowiec zespołu z Głogowa.

21:41
    Gol dla Mściwoja!
    Krótko z prowadzenia cieszyli się piłkarze Tomasza Trznadela!!! Po świetnej zespołowej akcji, piłkę do bramki strzałem z trzech metrów kieruje KAROL SZOPIŃSKI!!!

21:20
    Kolejne rzuty rożne dla prowadzącego zespołu. Udaje się podopiecznym Trznadela utrzymywać piłkę z dala od własnej bramki.

21:00
    Mściwoj Vamos Team nie decyduje się jeszcze na grę lotnym bramkarzem. Nie mają oni jednak nawet takiej możliwości, gdyż w ataku Euromaster.

20:53
    Gol dla Euromastera!
    JAROSŁAW RADLIŃSKI nie miał problemów z wyprowadzeniem swojego teamu na prowadzenie!!! Umiejętnie minął on bramkarza i skierował piłkę do pustej już bramki!!!

20:50
    To już sama końcówka tego meczu. Mściwoj Vamos Team stara się coraz ambitniej znaleźć sobie pozycje strzelecką.

20:05
    KGHM cofnął się na własną połowę boiska i dalej skupia się na defensywie. Mamy pierwszy faul w tej połowie zawodników z Głogowa.

19:41
    Fierka coraz częściej stara się przymierzać z dalszej odległości, ale tym razem został on skutecznie zablokowany.

19:14
    Upływają kolejne sekundy, a my nadal nie mamy kolejnego trafienia. Wyborną okazję aby to zmienić miał teraz Fierka, ale jego strzał z bliska wybronił Tyżlik!

18:48
    Zawodnik Euromaster Chrobry Głogów idealną szarżą na lewej stronie boiska minął rywala i zatrzymał go dopiero kapitalną paradą Chodorowski!

18:31
    Od autu na wysokości pola karnego rywali swoją grę za moment wznowią zawodnicy Mściwoj Vamos Team.

18:00
    Do końca tego pojedynku zostało już jedynie sześć minut. Nadal mamy remis, a teraz wyraźnie tempo podkręcają oba zespoły.

17:34
    Trzy przewinienia na koncie mają piłkarze Mściwoj Vamos Team, a więc każde kolejne będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym.