Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
2:2 (1:1)
Mściwoj Vamos Team
Sobota 19.12.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 3.

Mecz kończy się więc podziałem punktów. KGHM Euromaster Chrobry Głogów remisuje 2:2 z Mściwoj Vamos Team. Podopieczni Tomasza Trznadla tym samym zapewniła już sobie awans do dalszej fazy turnieju! (19:20:23)

23:30
    Ostatnie pół minuty tego pojedynku. Bardzo ładną interwencją na raty w bramce popisał się Tyżlik.

23:00
    Zawodnik z Głogowy zagrał teraz niebezpiecznie, ale sędzia odgwizdał słusznie rzut wolny pośredni.

22:40
    Udaje się teraz rozegrać długo i składzie akcję drużynie Mściwoj Vamos Team. Wszystko kończy się kornerem.

22:11
    O czas prosi szkoleniowiec zespołu z Głogowa.

21:41
    Gol dla Mściwoja!
    Krótko z prowadzenia cieszyli się piłkarze Tomasza Trznadela!!! Po świetnej zespołowej akcji, piłkę do bramki strzałem z trzech metrów kieruje KAROL SZOPIŃSKI!!!

21:20
    Kolejne rzuty rożne dla prowadzącego zespołu. Udaje się podopiecznym Trznadela utrzymywać piłkę z dala od własnej bramki.

21:00
    Mściwoj Vamos Team nie decyduje się jeszcze na grę lotnym bramkarzem. Nie mają oni jednak nawet takiej możliwości, gdyż w ataku Euromaster.

20:53
    Gol dla Euromastera!
    JAROSŁAW RADLIŃSKI nie miał problemów z wyprowadzeniem swojego teamu na prowadzenie!!! Umiejętnie minął on bramkarza i skierował piłkę do pustej już bramki!!!

20:50
    To już sama końcówka tego meczu. Mściwoj Vamos Team stara się coraz ambitniej znaleźć sobie pozycje strzelecką.

20:05
    KGHM cofnął się na własną połowę boiska i dalej skupia się na defensywie. Mamy pierwszy faul w tej połowie zawodników z Głogowa.

19:41
    Fierka coraz częściej stara się przymierzać z dalszej odległości, ale tym razem został on skutecznie zablokowany.

19:14
    Upływają kolejne sekundy, a my nadal nie mamy kolejnego trafienia. Wyborną okazję aby to zmienić miał teraz Fierka, ale jego strzał z bliska wybronił Tyżlik!

18:48
    Zawodnik Euromaster Chrobry Głogów idealną szarżą na lewej stronie boiska minął rywala i zatrzymał go dopiero kapitalną paradą Chodorowski!

18:31
    Od autu na wysokości pola karnego rywali swoją grę za moment wznowią zawodnicy Mściwoj Vamos Team.

18:00
    Do końca tego pojedynku zostało już jedynie sześć minut. Nadal mamy remis, a teraz wyraźnie tempo podkręcają oba zespoły.

17:34
    Trzy przewinienia na koncie mają piłkarze Mściwoj Vamos Team, a więc każde kolejne będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym.

17:02
    Świetnie wysoko o piłkę powalczył Michał Fierka, a jego uderzenie z dystansu na korner wybija golkiper Euromaster!

16:36
    Drugie przewinienie w tej połowie zapisują na swoim koncie zawodnicy Mściwoj Vamos Team.

16:07
    Euromaster zdołał wyjść teraz spod wysokiego pressingu rywali, ale nie zdołał umiejętnie rozegrać ataku pozycyjnego.

15:32
    Kewin Sidur fauluje uciekającego mu rywala i otrzymuje żółtą kartką.

15:28
    Michał Fierka próbował się zaskoczyć Tyżlika uderzeniem z ostrego kąta, ale wyraźnie pomylił się zawodnik Mściwoj Vamos Team.

15:09
    Nadal w drugiej połowie spotkania nie mamy żadnego przewinienia. Przed przerwą z kolei odnotowaliśmy tylko jeden faul.

14:35
    Z bardzo dobrej strony pokazują się w tym pojedynku obaj bramkarze. Popisują się póki co umiejętnymi interwencjami.

14:01
    Kolejna szybka akcja zespołu z Głogowa, ale nie mamy finalizacji uderzeniem. od autu wznowią gracze Mściwoj Vamos Team.

13:30
    Podopieczny Tomasza Trznadela starał się zgrywać piłkę głową pod pole karne rywali, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

13:05
    Ładny strzał oddał teraz z ostrego kąta zawodnik z Głogowa, ale na posterunku dobrze interweniuje Chodorowski.

12:11
    Tym razem to głogowianie wznowili grę od środka boiska, ale bardzo szybko tracą futbolówkę. W efekcie tego przed szansą stanął Rasmus, ale uderzył wprost w Tyżlika!

13

Pierwsza połowa tego spotkania kończy się remisem 1:1. Oba zespoły grają bardzo uważnie w defensywie i trudno przychodzi konstruowanie akcji ofensywnych. Za moment wznowimy grę od środka!

12

11:19
    Kolejny korner dla Euromaster. Później mieliśmy jeszcze okazję Bednarskiego, ale uderzył on niecelnie z ostrego kąta.

11:02
    Michał Bednarski ładnie zakręcił rywalem na prawym skrzydle i po jego strzale będzie rzut rożny. Czas dla Euromaster Chrobry Głogów.

10:38
    Marek Koryczan zdecydował się na strzał z dystansu, a piłkę fenomenalną interwencją na linii bramkowej paruje do boku Chodorowski!

10:00
    Ostatnie dwie minuty pierwszej części gry. Warto podkreślić, że mieliśmy dopiero jedno przewinienie w tym meczu.

9:26
    Mamy bramkę wyrównującą!!! PAWEŁ RASMUS zdecydował się na uderzenie z dziesiątego metra, a rykoszet zmylił totalnie stojącego w bramce Tyżlika!!!

8:39
    Tym razem na strzał z dalszej odległości w zespole Mściwoj Vamos Team zdecydował się Cystewski, ale został ostatecznie zablokowany.

8:10
    Bardzo szybką kontrę wyprowadzili teraz głogowianie, ale po zblokowanym podaniu piłkę wyłapuje Chodorowski.

7:46
    Timeout dla gości.

7:07
    Rotuje składem trener zespołu prowadzącego w tej rywalizacji Tomasz Trznadel. Wprowadza on kolejnych zawodników na boisko.

6:49
    Nieudana akcja zespołu Mściwoj Vamos Team. W efekcie za moment grę od bramki wznowi Damian Tyżlik.

6:15
    Głogowianie teraz starają się przez dłuższy czas utrzymywać w posiadaniu piłki. Nie atakują ich zawodnicy Mściwoj Vamos Team.

5:40
    Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobywa MICHAŁ BEDNARSKI!!! Trafił on do bramki mierzonym uderzeniem z kilku metrów, w sytuacji sam na sam z bramkarzem!!!

5:00
    Spokojnie mijają pierwsze minuty tej rywalizacji. Żadna z drużyn nie zdołała jeszcze skierować piłki do bramki.

4:35
    Trener zawodników Chrobrego Tomasz Trznadel cały czas daje wskazówki swoim podopiecznym zza linii bocznej boiska.

4:00
    Bardzo spokojnie próbują wyjść z akcją głogowianie, ale zawodnicy podpalili się bardzo szybko i stracili futbolówkę.

3:30
    KGHM Euromaster zapisuje na swoim koncie pierwsze przewinienie w tym spotkaniu.

3:09
    Dwie wyborne okazje miał Szopiński! Najpierw jego strzał przed siebie paruje golkiper rywali, a później przy dobitce trafił znowu wprost w bramkarza!

2:42
    Michał Fierka został obsłużony dokładnym podaniem na prawym skrzydle i oddał mocne uderzenie. Broni je jednak znakomicie Tyżlik!

2:01
    Głogowianie znowu mieli niezłą okazję na wyjście z kontrą, ale nie zdołali nawet dojść do sytuacji strzeleckiej.

1:29
    Euromaster nie był w stanie wyjść z własnej połowy boiska. Ostatecznie, gdy im się już udała ta sztuka, zablokowany został Koryczan Marek.

1:00
    Szopiński zdecydował się na potężny strzał z dystansu, ale bramkarz Tyżlik świetnie i pewnie interweniuje na linii bramkowej!

0:38
    Zawodnik Euromaster Chrobry Głogów udanie zablokował teraz uderzenie jednego z piłkarzy przeciwnego teamu.

0:09
    Mściwoj Vamos Team rozpoczyna spotkanie od środka boiska. Bardzo szybko piłkarze tego zespołu wywalczyli korner.

1

KGHM Euromaster Chrobry Głogów: Tyżlik – Zdziechowicz, Radliński, Ciechelski, Łętkowski, Bednarski, Sołtys, Korczan, Delida, Olszanowski.

Mściwoj Vamos Team: Chodorowski – Zieliński, Stencel, Sidur, Kreft, Fierka, Rasmus, Cysewski, Szopiński, Martynowski, Kopecki.

Sędziowie: Mariusz Krupa, Piotr Rybol, Piotr Koloczek.

Na to spotkanie zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 do relacji Lajfy.com!

Wartym podkreślenia jest fakt, że Rekordziści z Bielska Białej pokonali w wielkim finale poprzedniej edycji 4:1 krakowską Wisłę. Bielszczanie już czternasty raz wezmą udział w tych zawodach i ciekawe czy uda im się obronić mistrzowski tytuł. Ciężko wskazać faworyta tej edycji, ale z pewnością warto być z nami i oglądać poczynania młodych sportowców!

Historia Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 jest bardzo bogata. Pierwsze rozgrywki tego typu odbyły się w sezonie 2001/2002, a wygrał je zespół Clearexu Chorzów. Warto odnotować, że poprzednia edycja tego turnieju odbyła się w Unisławiu, a zwycięzcą okazał się team Rekordu Bielsko Biała. Kolejne miejsca przypadły kolejno Wiśle Krakbet Kraków oraz MKF Solne Miasto Wieliczce.

W tym roku będziemy jeszcze świadkami mocnego akcentu futsalowego dla wszystkich fanów tego sportu. W gliwickiej hali sportowej odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać niesamowite emocje, a wszystkie mecze odbędą się w hali "Jasna 31" w Gliwicach. Na co dzień występuje tam zespół GAF Omega Gliwice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.