Łęczyca – PA Nova Gliwice 5:2 (koniec) | Rekord – TAF Toruń 4:0 (koniec) | Bochnia – Piast 3:1 (koniec)
Clearex – Lublin 1:3 (koniec) | Tychy – Kartuzy 2:3 (koniec) | Wieliczka – Głogów 2:3 (koniec)
Unisław – UEK Kraków 3:2 (koniec) | GAF Gliwice – AZS Gdańsk 6:4 (koniec) | TAF Toruń – PA Nova Gliwice 6:1 (koniec)
Rekord – Łęczyca 3:2 (koniec) | Lublin – Piast 3:2 (koniec) | Clearex – Bochnia 1:3 (koniec)
Głogów – Kartuzy 2:2 (koniec) | Wieliczka – Tychy 5:0 (koniec) | AZS Gdańsk – UEK Kraków 3:5 (koniec)
GAF Gliwice – Unisław 2:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
3:2 (2:1)
Junior Hurtap Łęczyca
Sobota 19.12.2015, 15:30 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Grupa 1.

Za nami naprawdę niezwykle interesujący pojedynek. Ostatecznie Rekord Bielsko-Biała wygrał 3:2 z Junior Hurtap Łęczyca. Bramki dla bielszczan zdobywali Szymański, Skipioł oraz Hyży, a dla ich rywali Domagalski oraz Bonikowski. (16:48:34)

23:41
    Timeout dla gospodarzy.

23:22
    Przedłużony rzut karny dla Junior Hurtap Łęczyca! Ostatecznie mocny strzał Dominika Bonikowskiego mija słupek bramki bielszczan!

23:18
    Z niezłą kontrą wyszli teraz piłkarze Rekordu, ale Szymon Tutaj z trudnej pozycji strzela obok bramki!

23:05
    Ostatnia minuta spotkania. Emocje z pewnością będą towarzyszyć wszystkim fanom aż do ostatniej syreny!

22:30
    W końcówce skupieni wyraźnie na bronieniu tego prowadzenia są bielszczanie. Junior Hurtap Łęczyca wykonuje korner.

22:14
    Timeout dla gości.

22:00
    Do końca tej części gry zostały już tylko dwie minuty. Przy piłce prowadząca drużyna, a konkretnie ich bramkarz.

21:22
    Coraz bliżej zakończenia tej rywalizacji. Wynik wciąż jest sprawą otwartą, gdyż bielszczanie mają tylko jedną bramkę przewagi.

21:10
    Zdecydowanie agresywniej grają teraz zawodnicy Junior Hurtap Łęczyca. Podkreślić trzeba, że rywale mają już trzy przewinienia na koncie.

20:49
    Gol dla Łęczycy!
    DOMINIK BONIKOWSKI do samego końca atakował bramkarza przeciwnego zespołu i opłaciło się!!! Nastrzelony przez rywala został gracz Junior Hurtap i piłka po tym fakcie wpadła do siatki!!!

20:26
    Marek Skipioł nie pozwolił rywalom szybko wznowić autu i za to otrzymuje napomnienie.

20:25
    Trzecie przewinienie w tej odsłonie spotkania piłkarzy Rekordu Bielsko-Biała. Każde kolejne zakończy się przedłużonym rzutem karnym.

20:05
    Zawodnicy Junior Hurtap mieli świetną okazję na wyjście z kontrą, ale nie popisali się dokładnością przy szybkich podaniach.

19:49
    Najpierw uderzenie z połowy boiska piłkarza bielskiego teamu zostało zablokowane, a dobitka Szymańskiego trafia w słupek!

19:22
    Szymański jest jednym z najlepszych zawodników Rekordu w tym spotkaniu. Znowu pokazał się ze swojej świetnej gry w defensywie.

19:01
    Junior Hurtap Łęczyca próbuje wyjść z akcją w ataku pozycyjnym. Finalnie piłka ucieka im za linię boczną boiska.