AZS AWF Warszawa – GAF Gliwice | 4:13 (koniec) | | | Nowiny – AZS UŚ | 4:5 (koniec) | | | Nasz Dom Ruda Śląska – Polkowice | 10:3 (koniec) |
GAP AZS UEK Kraków – Rekord | 2:9 (koniec) | | | Hel. Białystok – Lubawa | 3:2 (po dogrywce) | | | Oborniki – Red Dragons | 1:1 (4:5 po rz. karnych) |
Warszawa – FC Toruń | 2:4 (koniec) |
Peter-Gum – Młode Orły | 1:1 (koniec) | | | Piaski Warszawa – Entelo | 1:3 (koniec) | | | Peter-Gum – Piaski Warszawa | 2:1 (koniec) |
Młode Orły – Entelo | 2:1 (koniec) | | | Entelo – Peter-Gum | 0:3 (koniec) | | | Młode Orły – Piaski Warszawa | 3:0 (koniec) |
RDS Stal – Ramis Białystok | 2:0 (koniec) | | | Fast Service Sochaczew – Delta Słupno | 2:0 (koniec) | | | RDS Stal – Fast Service Sochaczew | 2:0 (koniec) |
Ramis Białystok – Delta Słupno | 1:2 (koniec) | | | Delta Słupno – RDS Stal | 0:1 (koniec) | | | Ramis Białystok – Fast Service Sochaczew | 2:2 (koniec) |
Agresywni Mafiozi Warszawa – Team Rypin | 4:0 (koniec) | | | Ecco Energia – W&P Budownictwo | 3:0 (koniec) | | | Agresywni Mafiozi Warszawa – Ecco Energia | 2:2 (koniec) |
Team Rypin – W&P Budownictwo | 5:3 (koniec) | | | W&P Budownictwo – Agresywni Mafiozi Warszawa | 0:7 (koniec) | | | Team Rypin – Ecco Energia | 2:1 (koniec) |
Poker Team Lublin – Baumat Toruń | 1:3 (koniec) | | | Lunga.pl & BurgeRoom – FC Wągrowiec | 3:5 (koniec) | | | Poker Team Lublin – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:1 (koniec) |
Baumat Toruń – FC Wągrowiec | 5:3 (koniec) | | | FC Wągrowiec – Poker Team Lublin | 5:2 (koniec) | | | Baumat Toruń – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:2 (koniec) |
finał
AZS AWF Warszawa
4:13
(2:7)
GAF Omega Gliwice
Artur Stachyra
Gole:
2. Kwiatkowski (Horna), 13. Popis (Michoński, Horna), 22. Baptista (Podobiński), 22. Baptista (Podobiński) – 1. Ficek (Kiełpiński), 3. Podobiński (Łopuch), 8. Zdunek (Łopuch), 9. Grecz (Kiełpiński), 15. Kiełpiński (Grecz), 20. Mizgajski (Pautiak, Ficek), 20. Grecz (Kiełpiński), 21. Mizgajski (Ficek), 22. Kiełpiński, 22. Grecz (Kiełpiński), 30. Kiełpiński (Grecz), 35. Grecz (Kiełpiński), 37. Mizgajski (Ficek)
Sędziowie: Bartłomiej Behmke, Jewgienij Adamonis – Arkadiusz Piotrowski
Widownia:
Kartki: 38. Kwiatkowski (WAW) – 38. Pautiak (GLI)
Spudłowany karny!:
AZS AWF Warszawa:
Grabek – Popis, Kuśnierzewski, Kwiatkowski, Horna, Nowak, Cybulski, Małaszewski, Jabłoński, Dylewski, Michoński, Derewicz, Żurański
Zmiany:
Trener:
GAF Omega Gliwice: Kocot, Krzywicki – Grecz, Mizgajski, Kiełpiński, Ficek, Sobek, Zdunek, Baptista, Pautiak, Podobiński, Łopuch
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
GAF Omega Gliwice: Kocot, Krzywicki – Grecz, Mizgajski, Kiełpiński, Ficek, Sobek, Zdunek, Baptista, Pautiak, Podobiński, Łopuch
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bartłomiej Behmke, Jewgienij Adamonis – Arkadiusz Piotrowski
Widownia:
Strzelcem bramki MIZGAJSKI. Asysta Ficek. Świetne, podkręcone uderzenie w okienko bramki!
Strzelcem bramki GRECZ. Asysta Kiełpiński.