AZS AWF Warszawa – GAF Gliwice | 4:13 (koniec) | | | Nowiny – AZS UŚ | 4:5 (koniec) | | | Nasz Dom Ruda Śląska – Polkowice | 10:3 (koniec) |
GAP AZS UEK Kraków – Rekord | 2:9 (koniec) | | | Hel. Białystok – Lubawa | 3:2 (po dogrywce) | | | Oborniki – Red Dragons | 1:1 (4:5 po rz. karnych) |
Warszawa – FC Toruń | 2:4 (koniec) |
Peter-Gum – Młode Orły | 1:1 (koniec) | | | Piaski Warszawa – Entelo | 1:3 (koniec) | | | Peter-Gum – Piaski Warszawa | 2:1 (koniec) |
Młode Orły – Entelo | 2:1 (koniec) | | | Entelo – Peter-Gum | 0:3 (koniec) | | | Młode Orły – Piaski Warszawa | 3:0 (koniec) |
RDS Stal – Ramis Białystok | 2:0 (koniec) | | | Fast Service Sochaczew – Delta Słupno | 2:0 (koniec) | | | RDS Stal – Fast Service Sochaczew | 2:0 (koniec) |
Ramis Białystok – Delta Słupno | 1:2 (koniec) | | | Delta Słupno – RDS Stal | 0:1 (koniec) | | | Ramis Białystok – Fast Service Sochaczew | 2:2 (koniec) |
Agresywni Mafiozi Warszawa – Team Rypin | 4:0 (koniec) | | | Ecco Energia – W&P Budownictwo | 3:0 (koniec) | | | Agresywni Mafiozi Warszawa – Ecco Energia | 2:2 (koniec) |
Team Rypin – W&P Budownictwo | 5:3 (koniec) | | | W&P Budownictwo – Agresywni Mafiozi Warszawa | 0:7 (koniec) | | | Team Rypin – Ecco Energia | 2:1 (koniec) |
Poker Team Lublin – Baumat Toruń | 1:3 (koniec) | | | Lunga.pl & BurgeRoom – FC Wągrowiec | 3:5 (koniec) | | | Poker Team Lublin – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:1 (koniec) |
Baumat Toruń – FC Wągrowiec | 5:3 (koniec) | | | FC Wągrowiec – Poker Team Lublin | 5:2 (koniec) | | | Baumat Toruń – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:2 (koniec) |
koniec po rz. karnych (4:5)
KS Futsal Oborniki
1:1
(0:0)
Red Dragons Pniewy
RED DRAGONS PNIEWY awansują do 1/8 finału rozgrywek Pucharu Polski.
(22:11:42)
|
||
Gra głównie rozgrywana w środku boiska, a walka wyglądała na grę drużyn z tej samej ligi, a przypominając, było to starcie drużyny pierwszej ligi z drużyną z ekstraklasy.
|
||
Bardzo zacięta walka obu drużyn. Potrzebna była dogrywka i rzuty karne żeby wyłonić zwycięzcę.
|
||
Koniec meczu.
|
||
6. serie
4:5
|
KIJAK trafia.
|
|
6. serie
4:4
|
MAJCHRZAK nie trafia.
|
|
5. serie
4:4
|
PIASEK trafia.
|
|
5. serie
4:3
|
ADAMSKI trafia.
|
|
4. serie
3:3
|
ROJ nie trafia.
|
|
4. serie
3:3
|
SIWECKI nie trafia.
|
|
3. serie
3:3
|
SKRZYPEK trafia.
|
|
Zachęcamy do odwiedzania portalu Pniewy24.pl!
|
||
3. serie
3:2
|
KORASIAK trafia.
|
|
2. serie
2:2
|
OZORKIEWICZ trafia.
|
|
2. serie
2:1
|
ORCZYKOWSKI trafia.
|
|
1. serie
1:1
|
BŁASZYK trafia.
|
|
1. serie
1:0
|
WICBERGER trafia.
|
|
Rozpoczynają się rzuty karne.
|
||
50:00
|
Druga połowa dogrywki skończona.
|
|
49:59
|
Żółtą kartkę otrzymuje WALCZAK (KS Futsal Oborniki).
|
Gole:
40. ORCZYKOWSKI – 22. FRAJTAG
Sędziowie: Przemysław Stelmaszyk, Damian Dorn, Maciej Śliwiński
Widownia: 250
Kartki: 13. ŁESZYK (OBO), 50. WALCZAK (OBO) – 40. ROJ (PNI), 40. BŁASZYK (PNI), 50. BŁASZCZYK (PNI), 50. BUDYCH (PNI)
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
1:0 WICBERGER (OBO)
1:1 BŁASZYK (PNI)
2. stan:
2:1 ORCZYKOWSKI (OBO)
2:2 OZORKIEWICZ (PNI)
3. stan:
3:2 KORASIAK (OBO)
3:3 SKRZYPEK (PNI)
4. stan:
3:3 SIWECKI (OBO)
3:3 ROJ (PNI)
5. stan:
4:3 ADAMSKI (OBO)
4:4 PIASEK (PNI)
6. stan:
4:4 MAJCHRZAK (OBO)
4:5 KIJAK (PNI)
KS Futsal Oborniki:
Szepczyński, Orczykowski, Majchrzak, Ostrowski, Wicberger, Gonda, Siwecki, Łeszyk, Laskowski, Nogalski, Korasiak, Adamski, Krzyżanowski, Walczak
Zmiany:
Trener:
Red Dragons Pniewy: Błaszczyk, Frajtag, Roj, Skrzypek, Błaszyk, Budych, Zdankiewicz, Ozorkiewicz, Michalski, Piasek, Kijak
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Red Dragons Pniewy: Błaszczyk, Frajtag, Roj, Skrzypek, Błaszyk, Budych, Zdankiewicz, Ozorkiewicz, Michalski, Piasek, Kijak
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Przemysław Stelmaszyk, Damian Dorn, Maciej Śliwiński
Widownia: 250
Mikołaj Gonda