AZS AWF Warszawa – GAF Gliwice | 4:13 (koniec) | | | Nowiny – AZS UŚ | 4:5 (koniec) | | | Nasz Dom Ruda Śląska – Polkowice | 10:3 (koniec) |
GAP AZS UEK Kraków – Rekord | 2:9 (koniec) | | | Hel. Białystok – Lubawa | 3:2 (po dogrywce) | | | Oborniki – Red Dragons | 1:1 (4:5 po rz. karnych) |
Warszawa – FC Toruń | 2:4 (koniec) |
Peter-Gum – Młode Orły | 1:1 (koniec) | | | Piaski Warszawa – Entelo | 1:3 (koniec) | | | Peter-Gum – Piaski Warszawa | 2:1 (koniec) |
Młode Orły – Entelo | 2:1 (koniec) | | | Entelo – Peter-Gum | 0:3 (koniec) | | | Młode Orły – Piaski Warszawa | 3:0 (koniec) |
RDS Stal – Ramis Białystok | 2:0 (koniec) | | | Fast Service Sochaczew – Delta Słupno | 2:0 (koniec) | | | RDS Stal – Fast Service Sochaczew | 2:0 (koniec) |
Ramis Białystok – Delta Słupno | 1:2 (koniec) | | | Delta Słupno – RDS Stal | 0:1 (koniec) | | | Ramis Białystok – Fast Service Sochaczew | 2:2 (koniec) |
Agresywni Mafiozi Warszawa – Team Rypin | 4:0 (koniec) | | | Ecco Energia – W&P Budownictwo | 3:0 (koniec) | | | Agresywni Mafiozi Warszawa – Ecco Energia | 2:2 (koniec) |
Team Rypin – W&P Budownictwo | 5:3 (koniec) | | | W&P Budownictwo – Agresywni Mafiozi Warszawa | 0:7 (koniec) | | | Team Rypin – Ecco Energia | 2:1 (koniec) |
Poker Team Lublin – Baumat Toruń | 1:3 (koniec) | | | Lunga.pl & BurgeRoom – FC Wągrowiec | 3:5 (koniec) | | | Poker Team Lublin – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:1 (koniec) |
Baumat Toruń – FC Wągrowiec | 5:3 (koniec) | | | FC Wągrowiec – Poker Team Lublin | 5:2 (koniec) | | | Baumat Toruń – Lunga.pl & BurgeRoom | 4:2 (koniec) |
finał
AZS Uniwersytet Warszawski
2:4
(0:1)
FC Toruń
Komentarze niedostępne.
Gole:
27. Jarosz, 36. Klimkowski – 15. Kieper, 24. Morozow, 26. Cleverson, 30. Waszak
Sędziowie: Maciej Szyduk, Agnieszka Karpińska – Emilia Szymula.
Widownia:
Kartki: 11. Waniek (WAW) – 38. Szczepaniak (TOR)
Spudłowany karny!:
AZS Uniwersytet Warszawski:
Kajetaniak, Koterwas, Madzio – Och, Jarosz, Majewski, Marcinkowski, Berliński, Kononczuk, Olkowski, Waniek, Starek, Grzyb, Klimkowski.
Zmiany:
Trener:
FC Toruń: Naparło, Romanowski – Morozow, Wołoszyn, Czyszek, Wojciechowski, Świtoń, Mikołajewicz, Cleverson, Kieper, Waszak, Elsner, Szczepaniak.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
FC Toruń: Naparło, Romanowski – Morozow, Wołoszyn, Czyszek, Wojciechowski, Świtoń, Mikołajewicz, Cleverson, Kieper, Waszak, Elsner, Szczepaniak.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Maciej Szyduk, Agnieszka Karpińska – Emilia Szymula.
Widownia:
Mateusz