Frosinone – Bologna 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Atalanta 2:1 (koniec) | Fiorentina – Carpi FC 2:1 (koniec)
Inter – Chievo 1:0 (koniec) | Juventus – Genoa 1:0 (koniec) | US Palermo – AC Milan 0:2 (koniec)
Lazio – Napoli 0:2 (koniec) | Sampdoria – Torino 2:2 (koniec) | Empoli – Udinese 1:1 (koniec)
Juventus FC
1:0 (1:0)
Genoa CFC
Środa 03.02.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 23

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:55:41)
    Mało emocji dziś w Turynie. Najważniejsze dla miejscowych, że mecz był zwycięski. To pozwala wciąż trzymać się liderującego Napoli, a mecz między tymi klubami zbliża się wielkimi krokami! To już 13 lutego właśnie na Juventus Stadium!

90+6

90+4
    Cuadrado po prostu teraz wybił piłkę na aut. Juventus całą drużyną w defensywie

90+3
    Na spalonym znalazł się Dybala po podaniu Pogby. Szybko wznawia z wolnego Genoa

90+1
    Zaza z czerwoną kartką! Spóźnił się ze wślizgiem i skosił rywala! W końcówce turyńczycy będą musieli sobie radzić w dziesięciu!

90
    Cztery minuty doliczone!

89
    Fauluje Pogba i od wolnego szybko wznawia Genoa. Od razu mamy długą piłkę do przodu. Z wiadomych przyczyn przyjezdnym zaczyna się śpieszyć

88
    Dobra interwencja po lewej stronie Alexa Sandro. Przejął piłkę i ruszył od razu z akcją przebiegając sporą ilość metrów. Juventus utrzymuje się przy futbolówce na połowie gości

87
    Prostopadła piłka od Pogby w stronę Zazy zbyt mocna. Włoski napastnik uprzedzony przez obrońcę

85
    Rzut wolny dla gospodarzy i mamy krótkie rozegranie. Następnie piłka wrzucona w pole karne, walczył o nią Zaza, ale nieznacznie szybszy był Perin i ją wybił

83
    Pogba chciał wywalczyć rzut wolny na połowie rywala, ale bez powodzenia. Przejęła piłkę Genoa, lecz nie udało jej się dobrze wyprowadzić jej prawym skrzydłem

81
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Blerim Džemaili, na boisku pojawia się Tim Matavz

80
    Rzut rożny dla Juventusu. Centra Dybali na bliższy słupek wybita przez obrońcę gości

79
    Faulowany w środku pola Pogba, nie za bardzo zgadzają się z tą decyzją przyjezdni

77
    Mieliśmy krótką przerwę, ucierał jeden z piłkarzy Genoi, ale w miarę szybko powrócił do gry

75
    Szybka akcja Juve, środkiem przedzierał się Cuadrado, w polu karnym odegrał do nadbiegającego z lewej strony Zazy, ale trochę za mocno i przejął piłkę Perin

74
    Na sporym ofsajdzie złapany Zaza

Jarosław Kowalski

Gole: 30. De Maio (sam.)

Kartki:   39. Bonucci (JUV) – 34. Muñoz (JAN), 64. Capel (JAN), 73. L. Rigoni (JAN)   90+1. Zaza (JUV)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 5:2. Rzuty rożne: 3:0. Spalone: 5:0. Foule: 30:14.
    Juventus FC: Buffon (C) – Cáceres (63. Rugani), Bonucci, Barzagli, Cuadrado – Padoin, Marchisio, P. Pogba – Evra (41. Aléx Sandro), Dybala, Morata (54. Zaza).
    Zmiany: Rubinho, Neto – Aléx Sandro, Hernanes, Lichtsteiner, Zaza, Sturaro, Pereyra, Rugani.

Genoa CFC: Perin (C) – Muñoz, De Maio, Izzo, Ansaldi – L. Rigoni, Džemaili, Parente – Ntcham (58. Capel), Pavoletti, Cerci (54. Suso).
    Zmiany: Lamanna – Suso, Burdisso, Laxalt, Lazović, Marchese, Pandev, Tachtsídis, Capel.

Główny: Carmine Russo
    Liniowi: Andrea Marzalloni, Giacomo Paganessi
    Techniczny: Filippo Valeriani