Frosinone – Bologna 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Atalanta 2:1 (koniec) | Fiorentina – Carpi FC 2:1 (koniec)
Inter – Chievo 1:0 (koniec) | Juventus – Genoa 1:0 (koniec) | US Palermo – AC Milan 0:2 (koniec)
Lazio – Napoli 0:2 (koniec) | Sampdoria – Torino 2:2 (koniec) | Empoli – Udinese 1:1 (koniec)
Juventus FC
1:0 (1:0)
Genoa CFC
Środa 03.02.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 23

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:55:41)
    Mało emocji dziś w Turynie. Najważniejsze dla miejscowych, że mecz był zwycięski. To pozwala wciąż trzymać się liderującego Napoli, a mecz między tymi klubami zbliża się wielkimi krokami! To już 13 lutego właśnie na Juventus Stadium!

90+6

90+4
    Cuadrado po prostu teraz wybił piłkę na aut. Juventus całą drużyną w defensywie

90+3
    Na spalonym znalazł się Dybala po podaniu Pogby. Szybko wznawia z wolnego Genoa

90+1
    Zaza z czerwoną kartką! Spóźnił się ze wślizgiem i skosił rywala! W końcówce turyńczycy będą musieli sobie radzić w dziesięciu!

90
    Cztery minuty doliczone!

89
    Fauluje Pogba i od wolnego szybko wznawia Genoa. Od razu mamy długą piłkę do przodu. Z wiadomych przyczyn przyjezdnym zaczyna się śpieszyć

88
    Dobra interwencja po lewej stronie Alexa Sandro. Przejął piłkę i ruszył od razu z akcją przebiegając sporą ilość metrów. Juventus utrzymuje się przy futbolówce na połowie gości

87
    Prostopadła piłka od Pogby w stronę Zazy zbyt mocna. Włoski napastnik uprzedzony przez obrońcę

85
    Rzut wolny dla gospodarzy i mamy krótkie rozegranie. Następnie piłka wrzucona w pole karne, walczył o nią Zaza, ale nieznacznie szybszy był Perin i ją wybił

83
    Pogba chciał wywalczyć rzut wolny na połowie rywala, ale bez powodzenia. Przejęła piłkę Genoa, lecz nie udało jej się dobrze wyprowadzić jej prawym skrzydłem

81
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Blerim Džemaili, na boisku pojawia się Tim Matavz

80
    Rzut rożny dla Juventusu. Centra Dybali na bliższy słupek wybita przez obrońcę gości

79
    Faulowany w środku pola Pogba, nie za bardzo zgadzają się z tą decyzją przyjezdni

77
    Mieliśmy krótką przerwę, ucierał jeden z piłkarzy Genoi, ale w miarę szybko powrócił do gry

75
    Szybka akcja Juve, środkiem przedzierał się Cuadrado, w polu karnym odegrał do nadbiegającego z lewej strony Zazy, ale trochę za mocno i przejął piłkę Perin

74
    Na sporym ofsajdzie złapany Zaza

73
    Przejęli piłkę miejscowi, była okazja na kontratak, ale momentalnie faulem zatrzymał ją Rigoni. Zdaniem sędziego zasłużył na żółtą kartkę

73
    Dybala fauluje w walce o piłkę w środku pola. Goście próbują rozegrać akcję lewą flanką

71
    Teraz mamy podobny obrazek, ale z udziałem Genoi, która jakby bardziej się stara coś stworzyć na połowie rywala, co zrozumiałe z racji aktualnego wyniku

69
    Futbolówka krąży pomiędzy wszystkimi graczami gospodarzy włącznie z Buffonem. Nie widać od dłuższego czasu sytuacji podbramkowych

67
    Spokojnie rozgrywa futbolówkę Juventus, ale coraz wyżej wychodzi z pressingiem Genoa

65
    Nieudana wrzutka z lewej flanki z wolnego Dybali. Przy piłce dalej Bianconeri

64
    Żółtą kartką ukarany Diego Capel

63
    Konieczna będzie zmiana, druga wymuszona dzisiaj w Juventusie! Za Caceresa, który opuszcza boisko na noszach wbiega Rugani

62
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Cáceres

61
    Na pozycji spalonej znalazł się Zaza

60
    Kolejny rzut wolny dla Bianconerich po prawej stronie boiska, faulowany Cuadrado. Tym razem mamy krótkie rozegranie i przegranie piłki przez linię defensywną

59
    Dośrodkowaniem Dybali minęło wszystkich w polu karnym. Od bramki wznawia Perin

58
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Olivier Ntcham, na boisku pojawia się Diego Capel

57
    Kolejna akcja Juventusu, wywalczony rzut wolny na prawym skrzydle

55
    Od razu po wejściu na boisku w świetnej okazji znalazł się Zaza, ale nie wykorzystał faktu, że był w sytuacji sam na sam z golkiperem! Posłał piłkę wprost do jego rąk!

54
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Alessio Cerci, na boisku pojawia się Suso

54
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Álvaro Morata, na boisku pojawia się Simone Zaza

52
    Tempo meczu nie jest najszybsze, po dłuższym czasie przejęli piłkę turyńczycy

50
    Nie oddaje wciąż futbolówki Genoa, trochę zaskakujący początek drugiej odsłony

48
    Brzydki faul Moraty w walce o piłkę na połowie rywala. Sędzia tylko upomina Hiszpana

48
    Goście utrzymują piłkę na połowie przeciwnika, nie przyjechali się tu tylko i wyłącznie bronić

46
    Od początku drugiej połowy do ofensywy ruszyła Genoa, od razu zmuszony interweniować Buffon!

46
    Juve nie gra rewelacyjnie, ale jego prowadzenie z przebiegu gry jest zasłużone. Genoa nie zagroziła jeszcze na poważnie bramce strzeżonej przez Buffona. Zapraszam po przerwie

45+1

45
    Minuta doliczona przez sędziego

44
    Długo rozgrywają piłkę na własnej połowie przyjezdni, nie ma zbytnio pressingu ze strony gospodarzy

42
    Morata zdecydował się na uderzenie z prawego skraju pola karnego, przyblokował je Munoz. W posiadaniu futbolówki teraz Genoa

41
    Coś musiało się przytrafić Evrze, bo zmuszony był zejść z boiska! W jego miejsce Alex Sandro

40
    Dżemaili wrzucił piłkę z wolnego w pole karne, było tam chwilowe zamieszanie, ale finalnie nie było zagrożenia pod bramką Juventusu

39
    Przyjezdni wywalczyli rzut wolny na połowie rywala, w dodatku kartkę zarobił Bonucci

37
    Ładne podanie Bonucciego w pole karne do Dybali, szkopuł w tym, że był nieznaczny spalony

35
    Na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Dybala, lecz trafił w mur. Juve dalej przy piłce

Gol dla Juventusu!

Przedarł się w pole karne z prawej flanki Cuadrado i uderzył z ostrego kąta na bramkę, piłka po drodze zmieniła nieco tor lotu odbijając się do interweniującego SEBASTIENA DE MAIO i zmyliła golkipera gości!

29
    Ładnie rozegrała akcję Genoa, ale na koniec faulowany po wrzutce był Caceres przez Pavolettiego

27
    Krótkie rozegranie i następnie wrzutka Dżemailego, ale nie zaskoczyła ona defensywy Juventusu

26
    Kolejna akcja gości, próba rozegrania piłki prawym skrzydłem, ale ciężko się tam przedostać. Niemniej w końcu udało się Genoi wywalczyć rzut wolny

24
    Nieco częściej operuje teraz piłka Genoa, tempo spotkania nadal nie zachwyca

22
    Po jednej z nielicznych akcji Genoi doczekaliśmy się uderzenia. Z dystansu próbował zaskoczyć Buffona Dżemaili, lecz zbytnio mu to nie wyszło

21
    Nie ma zbyt szybkiego tempa póki co te spotkanie, niemal cały czas przy futbolówce jest Juventus

19
    Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Dybali pewnie chwyta piłkę golkiper gości

18
    Strzał bezpośredni Pogby, futbolówka przeleciała obok prawego słupka, kontrolował tor jej lotu Perin

17
    Rzut wolny dla Juventusu, do bramki tym razem nieco bliżej, około 30 metrów

15
    Kolejne uderzenie na bramkę gości, tym razem celne, ale w sam środek i z niezbyt mocną siłą strzelił Pogba. Spokojnie interweniuje Perin

14
    Genoa długo teraz rozgrywa piłkę na swojej połowie, coraz wyższy pressing Juve

13
    Aktywny cały czas jest Dybala. Płaski strzał z dystansu przelatuje tuż obok prawego słupka!

12
    Dybala złapany na minimalnym ofsajdzie na lewym skrzydle. Dużo nie brakło aby dobrze wyszedł do piłki

12
    Rzut wolny dla Bianconerich. Wrzuca piłkę w szesnastkę Dybala, radzi sobie obrona gości

10
    Przyblokowane uderzenie z dystansu Cuadrado, róg. Dybala podaje na szesnasty metr do Marchisio, ale wcześniej odgwizdany faul w polu karnym Bonucciego

9
    Mamy jednak krótkie rozegranie, spokojnie buduje atak pozycyjny Juventus

8
    Dybala faulowany na połowie przeciwnika. Chyba trochę za daleko na strzał, ale groźna wrzutka możliwa

6
    Korner dla Juve, krótkie rozegranie, na koniec strzał z dystansu Barzagliego przyblokowany, piłka ląduje w rękach Perina

5
    Pierwsza akcja gości, piłka ze środka wrzucona w pole karne, ale zbyt mocno by Cerci mógł ją przejąc przed linią końcową boiska

3
    Na spalonym złapany Paul Pogba

2
    Juve rozgrywa futbolówkę na połowie przeciwnika, w tej chwili akcja toczy się na prawej flance

1
    Paolo Dybala odebrał nagrodę za tytuł MVP miesiąca stycznia!

Juventus Turyn: Buffon – Barzagli, Bonucci, Caceres – Cuadrado, Padoin, Marchisio, Pogba, Evra – Morata, Dybala

Rezerwowi: Neto, Rubinho, Lichtsteiner, Rugani, Alex Sandro, Lemina, Sturaro, Hernanes, Pereyra, Zaza

Genoa CFC: Perin – Munoz, De Maio, Izzo – Ansaldi, Dzemaili, Rigoni, Ntcham, Gabriel Silva – Cerci, Pavoletti

Rezerwowi: Lamanna, Marchese, Burdisso, Fiamozzi, Suso, Rincón, Tachtsidis, Diego Laxalt, Matavž, Diego Capel, Pandev, Lazović

Główny: Carmine Russo
    Liniowi: Andrea Marzalloni, Giacomo Paganessi
    Techniczny: Filippo Valeriani
    Graficzne przedstawienie obu jedenastek

Na relację z tego spotkania zapraszam na godzinę 20:45. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

W poprzedniej kolejce Genoa miała także trudnego rywala, ale grała na swoim obiekcie. Z trzecią obecnie w tabeli Serie A Fiorentiną udało jej się wywalczyć bezbramkowy remis, choć rywalom okazji bramkowych w przeciągu całego spotkania nie brakowało

Genoa w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Aktualnie plasuje się na szesnastej pozycji w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Na wyjazdach dotąd grała jedenaście razy i tylko raz odniosła zwycięstwo. Warto jednak odnotować, że nie przegrała od czterech kolejek

Juventus kontynuuje serię zwycięstw. W poprzedniej kolejce rozgromił na wyjeździe Chievo Werona 4:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Alvaro Morata, a po jednej dorzucili Alex Sandro i Paul Pogba

Turyńczycy plasują się na drugim miejscu z dorobkiem 48 punktów ustępując jedynie Napoli, do którego tracą dwa oczka. Na własnym obiekcie tracili dotąd punkty trzykrotnie i miało to miejsce w ich pierwszych trzech starciach na Juventus Stadium. Od tamtego momentu wygrali siedem domowych spotkań z rzędu

Serdecznie zapraszam na relację z włoskiej Serie A. Juventus Turyn vs Genoa CFC

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Jarosław Kowalski

Gole: 30. De Maio (sam.)

Kartki:   39. Bonucci (JUV) – 34. Muñoz (JAN), 64. Capel (JAN), 73. L. Rigoni (JAN)   90+1. Zaza (JUV)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 5:2. Rzuty rożne: 3:0. Spalone: 5:0. Foule: 30:14.
    Juventus FC: Buffon (C) – Cáceres (63. Rugani), Bonucci, Barzagli, Cuadrado – Padoin, Marchisio, P. Pogba – Evra (41. Aléx Sandro), Dybala, Morata (54. Zaza).
    Zmiany: Rubinho, Neto – Aléx Sandro, Hernanes, Lichtsteiner, Zaza, Sturaro, Pereyra, Rugani.

Genoa CFC: Perin (C) – Muñoz, De Maio, Izzo, Ansaldi – L. Rigoni, Džemaili, Parente – Ntcham (58. Capel), Pavoletti, Cerci (54. Suso).
    Zmiany: Lamanna – Suso, Burdisso, Laxalt, Lazović, Marchese, Pandev, Tachtsídis, Capel.