Anderlecht – Olympiakos 1:0 (koniec) | Midtjylland – Man Utd 2:1 (koniec) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (koniec)
Borussia D. – Porto 2:0 (koniec) | Villarreal – Napoli 1:0 (koniec) | Saint-Étienne – Basel 3:2 (koniec)
Sevilla – Molde 3:0 (koniec) | Valencia – Rapid 6:0 (koniec) | Augsburg – Liverpool 0:0 (koniec)
Sparta – FK Krasnodar 1:0 (koniec) | Galatasaray – Lazio 1:1 (koniec) | Sion – Braga 1:2 (koniec)
Szachtar – Schalke 04 0:0 (koniec) | Olympique – Bilbao 0:1 (koniec) | Sporting – Bayer 0:1 (koniec)
FC Sion
1:2 (0:1)
Sporting Braga
Czwartek 18.02.2016, 21:05 • Stade de Tourbillon (Sion) • Liga Europy UEFA • Play-off

Koniec! Braga wywozi ze Szwajcarii świetny wynik! Wyszło doświadczenie portugalskiego zespołu, który dzisiaj nie sprawiał lepszego wrażenia, ale był do bólu skuteczny!

Sion sytuacji miał dość, żeby ten mecz wygrać nawet kilkoma bramkami, ale zabrakło skuteczności. Na rewanż do Portugalii jadą w złych nastrojach, ale jeżeli uda się poprawić celność, to kto wie! (23:01:16)

90+5

90+5
    Josue faulowany na lewym skrzydle, okazja do centry w pole karne, ale raczej Braga nie będzie spieszyć się ze wznowieniem gry...

90+5
    Fatalnie piłkę w polu przyjmuje Salatic, a Gekas zagrał mu ją głową wybornie – niemal na czystą sytuację strzelecką!

90+4
    Cały zespół Bragi schowany na swojej połowie. Portugalczycy starają się zrobić wszystko, żeby przetrwać napór Szwajcarów w końcówce.

90+3
    Doczekał się zmiany Ferreira. Z boiska schodzi Serb Stojijkovic.

90+2
    Aż 5 minut dolicza arbiter do drugiej połowy, więc Szwajcarzy mają jeszcze kilka minut gry w przewadze!

90+1
    A więc Ferreira na razie nie wejdzie na boisko, bo jego zmiennik z niego wyleciał z 2 żółte kartki. Nieźle.

90
    Vukcevic wylatuje z boiska, a drugą kartkę ogląda za to, że... zbyt powolnie opuszczał boisko! Ależ historia, co za zachowanie Czarnogórca.

89
    Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie Bragi, ale już chyba na ugranie kolejnych sekund, bo... Vukcevic nie chce zejść z boiska!

88
    Korner dla gospodarzy, Carlitos już pędzi do narożnika boiska!

87
    Follonier niedokładnie zagrywa piłkę z prawej strony pola karnego Sionu, prosto pod nogi Boly'ego.
    86. Kibice gospodarzy wierzą, że doświadczony Grek jeszcze poradzi coś na nieskuteczność Sionu!

85
    Sprytnie wywalczony rzut wolny przed polem karnym Sionu, Ziegler faulował rywala i dał niezła okazję Bradze z rzutu wolnego.

84
    Josue zmienia Ahmeda Hassana w ekipie Bragi.

83
    Korner dla Sionu, będzie okazja ze stałego fragmentu, bo jak nie idzie z akcji, to trzeba szukać szans ze stojącej piłki!

82
    Assifuah na spalonym, ale dosłownie minimalnym. Niezłe podanie od innego zmiennika – Gekasa.

81
    Piłka w siatce Bragi, uderzał Assifuah, ale rezerwowy Sionu na spalonym! Tylko jęk zawodu na trybunach!