Górnik Ł. – Korona | 3:2 (koniec) | | | Lechia – Piast | 3:1 (koniec) | | | Wisła K. – Podbeskidzie | 1:2 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) | | | Stoke – Aston Villa | 2:1 (koniec) | | | Watford – Bournemouth | 0:0 (koniec) |
Southampton – Chelsea | 1:2 (koniec) | | | Leicester – Norwich | 1:0 (koniec) | | | West Bromwich – Crystal Palace | 3:2 (koniec) |
Empoli – AS Roma | 1:3 (koniec) | | | AC Milan – Torino | 1:0 (koniec) |
Real Madryt – Atletico | 0:1 (koniec) | | | Getafe – Celta Vigo | 0:1 (koniec) | | | Gijón – RCD Espanyol | 2:4 (koniec) |
Real Betis – Rayo Vallecano | 2:2 (koniec) | | | Sociedad – Malaga | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Bayern | 0:2 (koniec) | | | Hamburg – Ingolstadt | 1:1 (koniec) | | | Stuttgart – Hannover | 1:2 (koniec) |
Werder – Darmstadt | 2:2 (koniec) |
Montpellier – Lille | 3:0 (koniec) | | | Guingamp – Angers | 2:2 (koniec) | | | Troyes – Lorient | 0:1 (koniec) |
Reims – Bordeaux | 4:1 (koniec) | | | Toulouse – Rennes | 1:2 (koniec) |
Zlín – Mlada | 0:2 (koniec) | | | Příbram – Bohemians | 0:0 (koniec) | | | Slovacko – Jihlava | 3:1 (koniec) |
Teplice – Slovan | 0:3 (koniec) | | | Jablonec – Brno | 3:0 (koniec) | | | Ołomuniec – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) |
AS Trencin – Slovan | 0:2 (koniec) | | | Michalovce – Spartak T. | 0:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Senica | 1:0 (koniec) |
Moravce-Vrable – Rużomberok | 0:2 (koniec) |
Ołomuniec B – Trzyniec | 3:2 (koniec) | | | Rozwój – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | ROW Rybnik – LKS Bełk | 1:1 (koniec) |
Olimpia G. – Bytovia | 2:2 (koniec) | | | Stomil – Ostróda | 2:2 (koniec) | | | Stal Rz. – Stal S. W. | 1:1 (koniec) |
Raków – ŁKS | 2:0 (koniec) | | | GKS K. – Stal M. | 2:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Chrobry | 2:3 (koniec) |
Wisła Pł. – Arka | 2:0 (koniec) | | | Raków – Tomaszów Maz. | 1:3 (koniec) | | | Wisła Pu. – Świt NDM | 1:3 (koniec) |
Radomiak – Motor | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Legionovia | 2:1 (koniec) |
finał
Zeleziarne Podbrezova
1:0
(0:0)
FK Senica
90+7
|
Koniec meczu.
(18:53:16)
|
|
90+7
|
Zespół Podbrezová właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki PABLO JOAQUIN PODIO.
|
|
90+5
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Čunta (FK Senica).
|
|
90+2
|
Zmiana w drużynie FK Senica: z boiska schodzi Adam Morong, na boisku pojawia się Tomáš Komara.
|
|
90+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Adam Morong (FK Senica).
|
|
85
|
Zmiana w drużynie ŽP Šport Podbrezová: z boiska schodzi Pavol Šafranko, na boisku pojawia się Roman Sabler.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie FK Senica: z boiska schodzi Šimon Šmehyl, na boisku pojawia się Jozef Dolný.
|
|
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Hladík (FK Senica).
|
|
75
|
Żółtą kartkę otrzymuje Matúš Turňa (ŽP Šport Podbrezová).
|
|
71
|
Zmiana w drużynie ŽP Šport Podbrezová: z boiska schodzi Dejan Peševski, na boisku pojawia się René Duda.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie FK Senica: z boiska schodzi Jakub Hromada, na boisku pojawia się Michal Klec.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+1
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
31
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jaroslav Kostelný (ŽP Šport Podbrezová).
|
|
24
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dávid Leško (FK Senica).
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
Gole:
90+7. Podio
Sędziowie: Pavol Chmura – Tomáš Vorel, Peter Kováč
Widownia: 1012
Kartki: 31. Kostelný (POD), 75. Turňa (POD) – 24. Leško (SEN), 78. Hladík (SEN), 90+2. Morong (SEN), 90+5. Čunta (SEN)
Spudłowany karny!:
Zeleziarne Podbrezova:
Kuciak – Djordjevič, Kostelný (C), Krivák, Turňa – Vajda – Šafranko (85. Sabler), Kochan, Podio, Peševski (71. René Duda) – Rendla.
Zmiany: Lukáč – Magda, Ježdík, Andrič, Kapor, Sabler, René Duda.
Trener:
FK Senica: Šulla – Mehremič, Pavlík (C), Hromada (60. Klec), Kontár – Morong (90+2. Komara), Hladík, Hušek, Čunta – Leško, Šmehyl (84. Dolný).
Zmiany: Junas – Komara, Klec, Dolný, Mráz, Varga, Almási.
Trener:
Zmiany: Lukáč – Magda, Ježdík, Andrič, Kapor, Sabler, René Duda.
Trener:
FK Senica: Šulla – Mehremič, Pavlík (C), Hromada (60. Klec), Kontár – Morong (90+2. Komara), Hladík, Hušek, Čunta – Leško, Šmehyl (84. Dolný).
Zmiany: Junas – Komara, Klec, Dolný, Mráz, Varga, Almási.
Trener:
Sędziowie: Pavol Chmura – Tomáš Vorel, Peter Kováč
Widownia: 1012