Ołomuniec B – Trzyniec 3:2 (koniec) | Rozwój – GKS T. 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – LKS Bełk 1:1 (koniec)
Olimpia G. – Bytovia 2:2 (koniec) | Stomil – Ostróda 2:2 (koniec) | Stal Rz. – Stal S. W. 1:1 (koniec)
Raków – ŁKS 2:0 (koniec) | GKS K. – Stal M. 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Chrobry 2:3 (koniec)
Wisła Pł. – Arka 2:0 (koniec) | Raków – Tomaszów Maz. 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Świt NDM 1:3 (koniec)
Radomiak – Motor 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 2:1 (koniec)

Gol dla Chrobrego!
    kapitalna indywidualna akcja i piękny strzał w samo okienko i mamy bramkę dla gości.

90+30
    Szewczyk mógł zdobyć bramkę dla gospodarzy, lecz dobrze obronił strzał bramkarz gości.

90+25
    MKS miał swoje okazję do objęcia prowadzenia, ale goście dobrze w obronie.

90+20
    Słupek ratuje drużynę MKSu po strzale jednego z zawodników gości.

90+10
    Obraz gry na te chwile dość wyrównany bez wskazania na którąś ze stron.

90
    Początek trzeciej połowy spotkania.

90
    Koniec drugiej odsłony, lecz będzie jeszcze trzecia połowa która równiez trwać będzie 45 minut.

88
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    odrobili stratę gospodarze. Podanie Giela do wbiegającego w pole karne NOWACKIEGO, który płaskim mocnym strzałem wyrównuje stan spotkania.

81
    Jeden z zawodników gości ukarany żółta kartka za utrudnienie wznowienia gry.

76
    Rzut karny na bramkę zamienia NIZIOŁEK

76
    Giel wywalczył rzut karny dla MKSu

73
    Piłka powinna być w siatce po strzale Giela, ale na nierównej murawie nim zdołała wpaść do bramki.

71
    Będzie zmiana w MKSie aż potrójna.

69
    Strzał Kowalczyka mija słupek bramki gości.

67
    Niewiele dzieje się na boisku. Kibice pomału opuszczają stadion z powodu i słabeji gry i ogromnego mrozu.

60
    Okazją dla gości, lecz strzał z pola karnego zablokowany przez Ganowicza.

50
    MKS nieco odważniej zaatakował lecz nadal w korzystnej sytuacji goście dobrze zażegnujący niebezpieczeństwo pod własną bramką.