Wieliczka – Mar. Chorzów 11:2 (koniec) | Komprachcice – Lublin 6:3 (koniec) | Rzeszów – Tychy 4:4 (koniec)
Pyskowice – Polkowice 9:3 (koniec)
Heiro Rzeszów
4:4 (3:0)
GKS Futsal Tychy
Niedziela 06.03.2016, 17:30 • Hala przy ulicy Miłocińskiej, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 17

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki I ligi południowej. Ciekawie będzie w Rzeszowie. Miejscowe Heiro podejmie GKS Tychy.

Za lekkiego faworyta tego spotkania można uznać Heiro. Rzeszowianie plasują się na drugiej pozycji w tabeli. Posiadają na swoim koncie 35. oczek, czyli tyle, ile prowadzący MKF Solne Miasto Wieliczka.

Sześć punktów mniej niż Heiro posiada GKS. Taka zdobycz daje temu zespołowi piąte miejsce w tabeli I ligi południowej. Warto jednak dodać, że strata tyszan do trzeciego miejsca wynosi zaledwie dwa oczka.

Pierwszy mecz tych zespołów został rozegrany w ramach szóstej kolejki I ligi południowej. Po bardzo ciekawym spotkaniu triumfowali 4:2 tyszanie. O wszystkim w tamtym pojedynku rozstrzygnęło ostatnie dziesięć minut, do tamtej pory 2:1 prowadzili rzeszowianie. Potem gole zdobywali już tylko gospodarze i trzy oczka zostały w Tychach!

Czy Heiro weźmie rewanż na rywalach i coraz mocniej zaakcentuje swoje aspiracje na awans? Czy może GKS zbliży się po tym meczu do ścisłej czołówki tabeli? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w niedzielę! Na relację live zapraszamy wszystkich od godziny 17:30 jedynie na lajfy.com!

Heiro Rzeszów: Piszczek, Szczęch – Pedan, Przybyło, Lutsiv, Brocki, Codello, Hady, Trawka, Krawczyk, Świst, Gruszka.

GKS Futsal Tychy: Modrzik, Banasiak – Słonina, Myszor, Kubica, Pytel, Sitko, Dudzik, Szachnitowski, Kołodziejczyk, Kochanowski, Biernat.

Sędziowie: Adam Banach, Marcin Stoń, Paweł Wałęga (sędzia czasowy)..

1

00:01
    Zaczyna GKS Tychy.

00:17
    Ładnie przedarł się na lewym skrzydle Paweł Hady. Jego strzał jest jednak blokowany.

00:32
    W sytuacji sam na sam z golkiperem GKS-u był Sebastian Fedan! Lepszy bramkarz gości!

01:22
    Ponownie w dobrej sytuacji Sebastian Fedan! Znów lepszy Zbigniew Modrzik!

02:14
    Strzał Bartłomieja Sitko zza pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

02:47
    Tym razem szansę miał Bartłomiej Przybyło. Ponownie lepszy okazał się golkiper GKS-u!

03:46
    Gol dla Heiro!

Długie podanie od Rafała Piszczka do SEBASTIANA FEDANA! Zawodnik Heiro świetnie opanował piłkę i ze stoickim spokojem pokonał golkipera przyjezdnych!

04:30

Prowadzenie podwyższają gospodarze! SEBASTIAN BROCKI świetnie mija obrońcę i precyzyjnym uderzeniem pokonuje Modrzika. O czas proszę przyjezdni!

05:15
    Sebastian Brocki piętą sprytnie próbował uruchomić Marcina Gruszkę, ale zagranie okazało się nieprecyzyjne.

06:03
    Strzał Michała Słoniny z dalszej odległości. Ładnie piłkę odbija Rafał Piszczek!

07:21
    W posiadaniu piłki utrzymują się tyszanie, którzy chcą odrobić straty. Heiro jednak czujnie w obronie!

07:55
    Faul na Piotrze Krawczyku. To drugie przewinienie w tej połowie spotkania przyjezdnych.

08:25
    Dobra akcja Pawła Hadego. Młody zawodnik Heiro z ostrego kąta uderza tylko w boczną siatkę.

09:12
    Akcja dwóch na jednego gospodarzy! Hady podaje do Sebastiana Fedana, który w dobrej sytuacji trafia w bramkarza!

09:21
    Groźny strzał Piotra Kubicy. Piłka niewiele mija bramkę rywali!

09:46
    Ewidentnie spóźniony był teraz Andrij Lutsiv. Ukrainiec fauluje jednego z rywali. Zasłużył na żółtą kartkę.

10:36

Koronkowa akcja Heiro! ANDRIJ LUTSIV do Sebastiana Brockiego, który oddaje mu piłkę i Ukrainiec tylko dopełnia formalności!

11:41
    Jeszcze jedno zagranie do Sebastiana Brockiego. Najlepszy strzelec Heiro w tej sytuacji uderza jednak obok bramki.

12:34
    Błąd w rozegraniu piłki Bartłomieja Przybyło, ale kończy się tylko na kornerze dla GKS-u.

13:10
    W sytuacji sam na sam z Piszczkiem był Bartłomiej Sitko! Piłka po interwencji golkipera trafia w słupek! Niewiele zabrakło.

14:01
    Z dystansu, po ziemi uderzał teraz Marcin Gruszka! Modrzik nogą odbija futbolówkę!

14:25
    Przerwa dla Heiro Rzeszów.

14:28
    W przewinieniach po faulu Bartłomieja Przybyło remis 4:4!

15:27
    Groźnie pod bramką Heiro. Uderzał Michał Słonina. Piłka niewiele mija słupek.

15:44
    Ładnie zagrali teraz Brocki z Krawczykiem. Ten pierwszy podawał wzdłuż pola karnego, ale nikt nie przeciął lotu piłki!

17:04
    Długie podanie do Sebastiana Brockiego. Zawodnik Heiro uderzał z główki będąc tyłem do bramki, ale robi to niecelnie. Należą się jednak brawa za sam pomysł.

17:59
    Szansa na gola dla gości! Zbyt koronkowo chcieli jednak zagrać tyszanie!

19:34
    Świetnie z piłką obrócił się teraz Sebastian Brocki! Wydaje się, że zawodnik Heiro był nieprzepisowo zatrzymywany, ale gwizdek arbitra milczy!

19:57
    Mocny strzał Patryka Szachnitowskiego z rzutu wolnego. Piłka trafia prosto w Piszczka, który zdołał udanie interweniować!

20

Bardzo ciekawa pierwsza połowa spotkania za nami. Prowadzą 3:0 rzeszowianie. Heiro przede wszystkim jest skuteczniejsze. GKS również stworzył sobie kilka okazji bramkowych, jednak zabrakło udanego wykończenia tyszanom.

Zapraszamy ponownie za kilka chwil.

21

20:01
    Drugą połowę zaczyna Heiro.

21:32
    Gol dla GKS-u!

Odrabiają przyjezdni! Do odbitej piłki dochodzi PIOTR MYSZOR. Kapitan GKS-u pewnie wykańcza tę sytuację!

23:30
    W drugiej połowie przeważają przyjezdni. Trochę się gotuje pod bramką Heiro.

25:12
    Faulowany na połowie rywali był Marcin Gruszka. To pierwsze przewinienie w tej połowie spotkania.

25:49
    Groźny strzał po ziemi Pawła Pytla. Piłka mija jednak bramkę rywali.

26:18
    Ruszyło w kontrą Heiro. Zagrywał wzdłuż pola karnego Sebastian Brocki, ale udaną interwencją popisał się Modrzik!

26:42
    Piotr Myszor trafia teraz w słupek! Przewaga po stronie GKS-u!

27:23
    Teraz Piotr Myszor próbował z ostrego kąta. Rafał Piszczek odbija futbolówkę na rzut rożny.

28:06

Kapitalna akcja gospodarzy! Między dwóch rywali wszedł SEBASTIAN BROCKI. Najlepszy strzelec Heiro świetnie podaje do Piotra Krawczyka, który równie przytomnie odgrywa do wyżej wspomnianego Brockiego. Pewnie wykończył on akcję!

28:51
    Błąd w rozegraniu rzutu wolnego przez Heiro. Świetną okazję miał Michał Słonina, ale zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę!

29:30
    Żółtą kartkę otrzymuje Sitko (GKS Futsal Tychy).

29:31
    Brocki podaje z rzutu wolnego do Śwista, który nie trafia w piłkę w prostej sytuacji.

30:26
    Z bliskiej odległości uderzał Paweł Hady, ale trafia prosto w Modrzika.

30:44
    Efektowne uderzenia Bartłomieja Sitko. Równie ładnie interweniuje jednak Rafał Piszczek, który odbija piłkę na korner!

30:46
    Przerwa dla GKS-u.

30:46
    Wycofują golkipera tyszanie!

31:04
    Uderza z dystansu Sebastian Brocki. Zdążył jednak wrócić do bramki Modrzik.

31:33
    Czwarte przewinienie po stronie GKS-u. Faulowany był Sebastian Brocki.

32:05
    Kacper Dudzik uderzał z ostrego kąta. Piłka trafia tylko w słupek.

33:33
    Chcieli wykorzystać pustą bramkę rywali gospodarze. Paweł Hady w trudnej sytuacji uderzał obok bramki.

33:47
    Przerwa dla Heiro.

34:30

Uderzenie MICHAŁA SŁONINY. Udanie odbija piłkę Rafał Piszczek. Przy dobitce tego samego zawodnika był już jednak bezradny!

35:00
    Piąte przewinienie Heiro Rzeszów!

36:07
    Obok bramki uderzał teraz Bartłomiej Sitko.

37:00
    Cały czas w posiadaniu piłki GKS. Tyszanie grają bez bramkarza.

37:44

Z najbliższej odległości trafia do bramki PIOTR MYSZOR! Czas dla Heiro. Ależ zapowiada się końcówka spotkania!

38:11
    Walka o piłkę Sebastiana Brockiego i Modrzika! Decyzją arbitra faulował zawodnik Heiro. Mamy wątpliwości, czy tak na pewno było! Rzut karny przedłużony dla GKS-u!

38:12

PIOTR KUBICA wykorzystuje przedłużony rzut karny! Piłka skierowana między nogami Piszczka!

38:30
    Żółtą kartkę otrzymuje Modrzik (GKS Futsal Tychy).

39:30
    Wycofali bramkarza rzeszowianie. Ostrożnie rozgrywają oni piłkę, ponieważ boją się stracić gola.

Remis w Rzeszowie! Heiro traci punkty w ostatnich minutach! Na pochwałę zasługuje postawa GKS-u, który pomimo straty trzech bramek zdołał doprowadzić do wyrównania!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za chwilę spędzone z nami i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (19:09:21)

Tomek

Gole: 4. Fedan (Piszczek), 5. Brocki, 11. Lutsiv, 29. Brocki (Krawczyk) – 22. Myszor, 35. Słonina, 38. Myszor, 39. Kubica (10 m rzut karny)

Kartki:   10. Lutsiv (RZE) – 30. Sitko (TYC), 39. Modrzik (TYC)

Sędziowie: Adam Banach, Marcin Stoń, Paweł Wałęga (sędzia czasowy).