Polska – Czechy 1:1 (koniec)
Polska
1:1 (1:0)
Czechy
Wtorek 15.03.2016, 13:00 • Stadion Miejski w Niepołomicach • Reprezentacja U16 • Mecz towarzyski

Kolejny mecz Polaków z Czechami już w czwartek. Obie drużyny spotkają się ponownie w Niepołomicach o godzinie 12. (14:44:18)

Reprezentacja Polski do lat 16 remisuje w Niepołomicach ze swoimi równieśnikami z Czech 1:1. Wynik meczu w pierwszej połowie otworzył Sebastian Walukiewicz, a w końcówce spotkania wyrównał David Dolezal.

80+3

80
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy tego spotkania.

77
    Rzut rożny wykonywali Polacy, nie wynikło jednak z niego żadne zagrożenie.

74
    Kacper Laskoś na ostatnie minuty melduje się na boisku w miejsce Skrzypczaka.

73
    Gol dla Czechów!
    No i doczekaliśmy się wyrównania! Czesi ruszyli z szybkim atakiem, a piłkę do bramki posłał DAVID DOLEZAL! Na siedem minut przed końcem w Niepołomicach mamy remis!

72
    Po dośrodkowaniu główkował Uzlik, jego uderzenie było jednak niecelne.

71
    W ofensywie Czesi, goście wpadli w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybija strzelec jedynej jak dotąd bramki – Walukiewicz.

70
    Kolejny raz uderza Klupś – tym razem w rękawice bramkarza.

67
    Kolejna zmiana, za Wełniaka wchodzi Mateusz Szwed.

65
    David Pichal! To mogło być 1:1, jednak piłka przeleciała tuż obok słupka! Szczęście Polaków w tej sytuacji!

63
    Swój udział w tym meczu kończy Alexandr, zastępuje go David Dolezal.

60
    Michał Skóraś uderzał, piłkę nad bramką przenosi jednak Zouhar. Tylko rzut rożny dla Biało-czerwonych.

57
    Kolejny raz przed szansą stanął Klupś! Tym razem znów zabrakło mu jednak odrobiny szczęścia i precyzji!

54
    Blisko podwyższenia prowadzenia Polaków był Tymoteusz Klupś! Z trudem interweniował w tej sytuacji bramkarz rywali!

52
    Zmiana wśród gości, za Kohuta wchodzi Vaclav Uzlik.

48
    Od razu po wejściu na boisko Ożóg mógł zaskoczyć bramkarza gości, trafił jednak tylko w boczną siatkę.