Polska – Czechy 1:1 (koniec)
Polska
1:1 (1:0)
Czechy
Wtorek 15.03.2016, 13:00 • Stadion Miejski w Niepołomicach • Reprezentacja U16 • Mecz towarzyski

Reprezentacja Polski do lat 16 remisuje w Niepołomicach ze swoimi równieśnikami z Czech 1:1. Wynik meczu w pierwszej połowie otworzył Sebastian Walukiewicz, a w końcówce spotkania wyrównał David Dolezal.

73
    Gol dla Czechów!
    No i doczekaliśmy się wyrównania! Czesi ruszyli z szybkim atakiem, a piłkę do bramki posłał DAVID DOLEZAL! Na siedem minut przed końcem w Niepołomicach mamy remis!

57
    Kolejny raz przed szansą stanął Klupś! Tym razem znów zabrakło mu jednak odrobiny szczęścia i precyzji!

54
    Blisko podwyższenia prowadzenia Polaków był Tymoteusz Klupś! Z trudem interweniował w tej sytuacji bramkarz rywali!

Po pierwszych 40 minutach tego spotkania Polacy prowadzą z Czechami 1:0. Jedyną jak dotąd bramkę zdobył Sebastian Walukiewicz.

22
    Gol dla Polski!
    Biało-czerwoni dopięli swego po rzucie rożnym! Na listę strzelców wpisuje się SEBASTIAN WALUKIEWICZ!

15
    Ładna akcja Polaków lewą stroną, uderzał Marcel Stefaniak, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Zouhara.

13
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Konopasek ukarany za faul na Skórasiu.

9
    Groźnie zrobiło się teraz pod bramką Czechów, uderzał Błażej Starzycki – mało brakowało, a Polacy objęliby prowadzenie!