Wolfsburg – Darmstadt 1:1 (koniec) | Hamburg – Hoffenheim 1:3 (koniec) | Werder – Mainz 1:1 (koniec)
FC Koln – Bayern 0:1 (koniec) | Hertha – Ingolstadt 2:1 (koniec) | Eintracht – Hannover 1:0 (koniec)
1. FC Koln
0:1 (0:1)
Bayern Monachium
Sobota 19.03.2016, 15:30 • RheinEnergieStadion, Kolonia • Niemiecka Bundesliga • Runda 27

Pierwsza połowa fatalna, druga niezła. Tak można podsumować dzisiejszy pojedynek w Kolonii. W drugiej części gry zdecydowanie lepiej zaprezentowali się gospodarze, którzy mogli zdobyć nawet wyrównującego gola. Bayern triumfuje 1:0 po bramce w 10. minucie Roberta Lewandowskiego.

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (17:27:09)
    Trzy oczka jadą do Monachium, a Lewy bohaterem!

90+4

90+4
    Okazję mieli jeszcze gospodarze! Risse z prawego skrzydła. Z bliskiej odległości uderzał Leonardo Bittencourt, ale nie trafił dobrze w futbolówkę. Dobrze interweniował Manuel Neuer.

90+3
    Świetna akcja Bayernu! Kingsley Coman do Lewandowskiego, który z klepki odgrywa futbolówkę. W kapitalnej sytuacji był Francuz, ale posłał piłkę nad poprzeczką!

90+2
    Długi wyrzut z autu w pole karne Bayernu. Faulował jednak jeden z piłkarzy gospodarzy. Bawarczycy zaczną od rzutu wolnego. Minuta do końca.

90
    Trzy minuty doliczył do podstawowego czasu gry Tobias Welz.

89
    Z piłką po przechwycie zaczynał się rozpędzać Franck Ribery. Zawodnika Bayernu podcina Sorensen. Żółta kartka dla Duńczyka!
    87. Robert Lewandowski przed szansą na drugie trafienie!

87
    Okazja dla Bayernu! Rozpędza się z piłką Robert Lewandowski. Reprezentant Polski miał miejsce do oddania strzału! Futbolówka po interwencji Horna wychodzi na rzut rożny!
    200. mecz w Bundeslidze Francka Ribery'ego!

86
    Szybka kontra gospodarzy! Rozpędził się z piłką Leonardo Bittencourt. Musiał złamać przepisy Lahm i sfaulować rywala. Żółta kartka!

85
    Zmiana w drużynie 1. FC Köln: z boiska schodzi Matthias Lehmann, na boisku pojawia się Filip Mladenović.

84
    Leondardo Bittencourt podaje do Osako! Nie było to jednak zagranie w tempo. Japończyk, który pojawił się na boisku z ławki rezerwowych znalazł się na ofsajdzie.

83
    Tym razem na prawym skrzydle faulowany był Kingsley Coman! Rzut wolny dla Bayernu. Okazja na dośrodkowanie.

82
    Dryblował na prawym skrzydle Kinsley Coman, ale przegrywa pojedynek! Od rzutu z autu zaczynać będzie FC Koln!

80
    Wydawało się, że będzie niesamowicie groźnie! Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne do Anthony'ego Modeste! Francuz znalazł się oko w oko z Manuelem Neuerem, jednak był na ofsajdzie!

78
    Zmiana w drużynie Bayern Monachium: z boiska schodzi Sebastian Rode, na boisku pojawia się Philipp Lahm.

77
    Risse z prawego skrzydła centruje w pole karne rywali. Był tam Anthony Modeste, ale Francuz nie nabiegł w odpowiednim tempie na futbolówkę.

Tomek

Gole: 10. Lewandowski

Kartki:   89. F. Sørensen (KLN) – 86. Lahm (BAY)

Posiadanie piłki: 28 % : 72 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 0:5. Spalone: 4:2. Foule: 21:12.
    1. FC Koln: Horn – Hector, Heintz, Mavraj, Maroh, F. Sørensen – Gerhardt (62. Ōsako), Lehmann (C) (85. Mladenović), Bittencourt, Risse – Modeste.
    Zmiany: Mesenhöler – Mladenović, Jojic, Olkowski, Švento, Ōsako, Hosiner.

Bayern Monachium: Neuer (C) – Bernat, Alaba, Kimmich, Rafinha – Alonso (54. Arturo Vidal) – Costa (72. Ribéry), Alcántara, Rode (78. Lahm), Coman – Lewandowski.
    Zmiany: Ulreich – Götze, Tasci, Müller, Lahm, Arturo Vidal, Ribéry.

Sędziowie: Tobias Welz, Rafael Foltyn, Martin Thomsen.