GKS T. – Puszcza 1:1 (koniec) | Olimpia Z. – Znicz 0:4 (koniec) | Siarka T. – Błękitni 0:1 (koniec)
Radomiak – Gryf 2:1 (koniec) | Nadwiślan – Legionovia 2:0 (koniec) | Okocimski – Kotwica 0:3 (poz.)
Stal M. – Raków 3:0 (koniec) | Wisła Pu. – Stal S. W. 4:1 (koniec)
Olimpia Zambrów
0:4 (0:1)
Znicz Pruszków
Sobota 19.03.2016, 15:002. Liga • Runda 22

Znicz Pruszków gromi w Zambrowie Olimpię. To był udany rewanż za porażkę w ubiegłej rundzie. Dzięki temu zbliżają się do podium, gdzie Raków Częstochowa i Wisła Puławy mają tylko oczko przewagi. Oni jednak jeszcze w tej serii spotkań nie grali. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (17:05:40)

90+4

90+2
    Dziemidowicz zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki. Wdał się w niepotrzebny dodatkowy drybling i stracił futbolówkę.

90
    Arbiter nie oszczędza kibiców i piłkarzy Olimpii. Doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Grzybowski był odepchnięty blisko linii środkowej. Ostatnie minuty tego spotkania.

86
    Strzelec czwartego gola zbiega na ławkę rezerwowych. Szansę pokazania się w ostatnich minutach dostał Górka.

84
    Jeszcze jedna zmiana w zespole gospodarzy. Opuszcza plac gry Maksym Kowal. Na murawie pojawił się Jastrzębski.

83
    Trener gości daje odpocząć Chałasowi. W jego miejsce wpuszcza Stryjewskiego.

82
    Gol dla Znicza!
    Przepiękne trafienie MAKSYMILIANA BANASZEWSKIEGO! Futbolówka odbita po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyszła za szesnastkę, gdzie czekał już na nią wspomniany Banaszewski. Huknął efektownym wolejem i nie dał szans Czaplińskiemu.

80
    Jeszcze jedna roszada w składzie przyjezdnych. Mecz już zakończył się dla Bartoszewicza, a na ostatnie minuty wchodzi Janiszewski.

79
    Kiedy wydawało się już, że zambrowianie są w stanie złapać kontakt z przeciwnikiem, stracili trzeciego gola i końcowy wynik jest już przesądzony. Znicz wróci do Pruszkowa z kompletem punktów.

78
    Zmiana w ekipie gości. Za Machalskiego pojawia się na placu gry Danilczyk.

77
    Kibice są przekonani, iż Chałas w momencie podania był na pozycji spalonej. Padają dość niewybredne komentarze w kierunku sędziego liniowego.

76
    TOMASZ CHAŁAS dostał rewelacyjne podanie i pognał z piłką przed samego Czaplińskiego. Zostawił obrońców w tyle, a następnie sprytnym uderzeniem pokonał golkipera gospodarzy.

72
    Dość spóźniona decyzja arbitra. Wydawało się na początku, że oszczędzi Bartoszewicza, ale ostatecznie pokazał mu żółtą kartkę.

70
    W ostatnich minutach Olimpia znacznie przycisnęła. Zepchnęli gości do defensywy i są coraz bliżej zdobycia gola kontaktowego.

68
    Zawodnik gospodarzy był faulowany tuż przed polem karnym przeciwników. Piłka po rzucie została mocno wstrzelona w światło bramki, a Misztala wyręczył jeden z obrońców Znicza.

65
    Kolejna zmiana w zespole z Zambrowa. Dzienis zbiega na ławkę rezerwowych, a w jego miejsce pojawia się Mroczkowski.