Ślęza Wrocław – Polkowice 3:2 (koniec) | Mostki – Zagłębie II 1:4 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Górnik W. 0:2 (koniec)

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Salak (Foto-Higiena Gać).

86
    Musiał zza pola karnego tuż obok bramki.

83
    Wejerowski z prawej strony w pole karne a Budny z 7 metrów w prost w Dubiela.

82
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Dorobek, na boisku pojawia się Budny.

79
    Zmiana w drużynie Karkonosze Jelenia Góra: z boiska schodzi Kusiak, na boisku pojawia się Szramowiat.

74
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Salak.

69
    Żółtą kartkę za uderzenie rywala otrzymuje Sareło (Karkonosze Jelenia Góra).

68
    Gol dla Foto-Higieny!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MAZUR.. Po zagraniu piłki ręką przez rywala.

67
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Polanowski, na boisku pojawia się Musiał.

64
    Zmiana w drużynie Karkonosze Jelenia Góra: z boiska schodzi Kraśnicki, na boisku pojawia się Kowalski.

60
    Duża przewaga gospodarzy. Przed chwilą zagrania ręką zawodnika Karkonoszy w polu karnym nie widział sędzia

55
    Dominik Wejerowski z 20 metrów tuż obok bramki.

47
    Wejerowski za obronę do Orzechowskiego, a ten sam na sam uderza w Michała Dubiela!

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena remisuje z Karkonoszami Jelenia Góra – 2:2. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+2

40
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Strójwąs, na boisku pojawia się Przytuła.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Kalinowski (Foto-Higiena Gać).
    Żółtą kartkę otrzymuje Palimąka (Karkonosze Jelenia Góra).
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Dominik Czerenda

Gole: 17. Wejerowski, 29. Dorobek, 68. Mazur (kar.) – 22. Kusiak (kar.), 24. Kusiak

Kartki:   39. Kalinowski (FHG), 90. Salak (FHG) – 35. Wawrzyniak (KRJ), 39. Palimąka (KRJ), 69. Sareło (KRJ)

Foto-Higiena Gać: Mazur – Strójwąs, Kalinowski, Pożarycki, Stawowy – Dorobek, Pierzga – Orzechowski, Wejerowski, Polanowski – Wróbel
    Zmiany: Wolfinger – Dymińczuk, Przytuła, Kohut, Salak, Budny, Musiał

Karkonosze Jelenia Góra: Dubiel – Sareło, Kuźniewski, Wawrzyniak, Palimąka, Kusiak, Poszelężny, Bochnia, Pieśkiewicz, Kraśnicki, Mac. Firlej
    Zmiany: Wieliczko – Kowalski, Szramowiat, Mat. Firlej, Górski

Sędziowie: Przemysław Tyrka – Tomasz Grochała oraz Rafał Lewandowski (LZPN Gorzów Wielkopolski)