West Ham – Arsenal 3:3 (koniec) | Aston Villa – Bournemouth 1:2 (koniec) | Swansea – Chelsea 1:0 (koniec)
Watford – Everton 1:1 (koniec) | Southampton – Newcastle 3:1 (koniec) | Crystal Palace – Norwich 1:0 (koniec)
Man City – West Bromwich 2:1 (koniec)
Manchester City
2:1 (1:1)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 09.04.2016, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 33
    Na koniec statystyki po 90 minutach!

Manchester City może odetchnąć, ponieważ dzisiejsze spotkanie należało do tych bardzo ciężkich! Zwyczajnie nie szło dzisiaj podopiecznym Manuela Pellegriniego, którzy mieli problemy ze stwarzaniem akcji, jak również popełniali błędy w obronie.
    Ciężkie warunki postawiło dzisiaj WBA, ale nie udało im się wywalczyć nawet jednego punktu.
    Generalnie spotkanie mogło się podobać i trzy bramki rekompensują dłuższe momenty nudy, szczególnie w drugiej połowie! (20:30:56)
    3 punkty jednak zostają w Manchesterze!

90+5
    90+4. James McClean w akcji meczowej!

90+4
    Hart piąstkuje futbolówkę po rzucie rożnym, a przed polem karnym czeka na nią McClean! Uderza on bez przyjęcia, ale futbolówka mija się ze słupkiem o centymetry! Goście nie mogą uwierzyć, że to nie wpadło!

90+4
    Gardner wywalcza rzut rożny i to będzie chyba ostatnia okazja dla gości na uzyskanie remisu! Foster rusza w pole karne Manchesteru!

90+3
    Dawson ładnie przejmuje piłkę i oddaje ją do młodziutkiego Leko! Ten jednak nie radzi sobie z rosłym obrońcą i gospodarze ruszają dwójkowym kontratakiem!

90+2
    Manchester oddala grę i kradnie sekundy, gdzie tylko może. Clichy jest bardzo zdziwiony, że to goście wznowią grę od wrzutu z autu.

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry! Czy któraś z drużyn będzie jeszcze w stanie zaskoczyć przed ostatnim gwizdkiem sędziego? WBA rusza do ofensywy!

89
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Sergio Agüero, na boisku pojawia się Gaël Clichy.

88
    Obie drużyny mają po jeszcze jednej zmianie. Czy trenerzy zdecydują się na roszady na te ostatnie minuty?
    Leko dośrodkowuje z prawej strony, ale zbyt mocno!

87
    Ten piłkarz jest po prostu niezmordowany! Kolarov ruszył przeciwko dwóm obrońcom i po kapitalnym rajdzie zdołał jeszcze trafić w słupek z bardzo ostrego kąta!

86
    Manchester, gdy tylko może, stara się oddalić grę w okolice środkowej strefy boiska. Widzimy jednak, że te końcowe minuty nie będą łatwe dla The Citizens!

85
    Przyjezdni nie rezygnują z kolejnych ataków i znów przebywają na połowie przeciwników! Czy uda im się doprowadzić do wyrównania!?

84
    Teraz to Hart popisuje się świetną interwencją! Gardner uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego i angielski bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczkę! Będzie jeszcze korner dla WBA!
    82. Gdyby to wpadło!

82
    Kolejne ataki przeprowadzają The Citizens, którzy chcą wyjaśnić sprawę w tym spotkaniu! Nasri próbował techniczne pocelować w okolice okienka, ale niewiele się pomylił!