Benfica – Bayern 2:2 (koniec) | Atletico – FC Barcelona 2:0 (koniec)
Atletico Madryt
2:0 (1:0)
FC Barcelona
Środa 13.04.2016, 20:45 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Liga Mistrzów UEFA • Ćwierćfinał
    Co ciekawe, po raz pierwszy w historii wszystkie ćwierćfinały zakończyły się stosunkiem bramek 3:2.

Griezmann jest facetem od czarnej roboty! Kapitalny sezon tego zawodnika!

Cóż to był za rewanż!
    Atlético Madryt od samego początku wiedziało, że trzeba odrobić straty i od pierwszego gwizdka wzięło się za ofensywę! Bardzo dobra postawa przyniosła skutek i miejscowi strzelili bramkę w 36. minucie za sprawą Griezmanna! Barcelona nie była sobą i w pierwszej połowie w zasadzie ani razu nie zagroziła Oblakowi.
    W drugiej połowie musiało być jeszcze ciekawiej! To Barcelona zaczęła naciskać, chociaż w dalszym ciągu miała ogromny problem ze sfinalizowaniem swoich ataków! W końcu kontrę wyprowadzili podopieczni Diego Simeone, która zakończyła się zwycięskim rzutem karnym! (22:48:56)
    Wyniki 2:0 i 1:2 dają awans madrytczykom!

Atlético Madryt melduje się w półfinale Ligi Mistrzów! Dwie drużyny z Madrytu w najlepszej czwórce w Europie!

90+7

90+6
    Oblak stara się opóźniać wznowienie gry od bramki, ale arbiter wciąż nie używa gwizdka po raz ostatni. Święto na trybunach, ale tu jeszcze nic nie jest przesądzone!

90+5
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry, a Barcelona ma spory problem z przedostaniem się pod bramkę Oblaka! W dodatku fauluje jeszcze Atletico i Koke dostaje kartkę. Brzydka, ale gorąca końcówka!

90+3
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Augusto Fernández, na boisku pojawia się Stefan Savić.

90+2
    Messi podbiega do futbolówki i uderza tuż obok spojenia słupka i poprzeczki! Ależ byłby gol, gdyby Argentyńczyk to trafił!
    90+2. Nie powinno być rzutu karnego po ręce Gabiego?!

90+2
    Mamy rzut wolny dosłownie na linii pola karnego dla Barcelony! Czy arbiter nie powinien wskazać na wapno w tej sytuacji!? To chyba jedna z ostatnich okazji na zdobycie gola w tym spotkaniu!

90+1
    Arda Turan także dostaje żółtą kartkę, ale teraz nie ma to większego znaczenia.

90+1
    Correa dopiero pojawił się na murawie, a już zdążył zagrać wpisać się do notesu sędziego! Żółta kartka, a Barcelonie bardzo się spieszy do gola kontaktowego, dającego dogrywkę.

90
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Antoine Griezmann, na boisku pojawia się Ángel Correa.
    88. Antoine Griezmann (ATM) - 2:0

88
    Gol dla Atlético!

ANTOINE GRIEZMANN pewnie wykonuje jedenastkę i podwyższa prowadzenie gospodarzy! To druga bramka napastnika Atlético w tym spotkaniu!
    87. Andrés Iniesta powoduje rzut karny!

87
    Rzut karny dla Atletico Madryt!!!

Kapitalną kontrę wyprowadzili gospodarze, a Iniesta zablokował podanie do Griezmanna ręką! Żółta kartka i jedenastka!
    Barcelona chyba nie tak wyobrażała sobie ten mecz.

85
    Godin jest kolejnym graczem, który zostaje wpisany do notesu sędziego. Wszystko przez niesportowe zachowanie i trzymanie za koszulkę.

84
    Suárez przyjmuje sobie piłkę, będąc tyłem do bramki, a po chwili oddaje strzał po ziemi! Broni Oblak, ale to mogło zakończyć się nawet golem, gdyby snajper Barcelony włożył więcej siły w to uderzenie!

83
    Gospodarze po raz kolejny wychodzą obronną ręką, a Pigue znów ma jakieś pretensje po upadku na murawę! Ruszają z kontratakiem miejscowi!

82
    Barcelona zyskuje stały fragment gry i Messi już szykuje się do dośrodkowania. Wszyscy gracze Atletico będą bronić dostępu do swojej bramki, tylko jednoosobowy mur.

81
    28 % – 72 % w posiadaniu piłki. Proszę sobie teraz popatrzeć na tablicę wyników i odpowiedzieć, kto aktualnie ma awans do półfinału. Zostaje 10 minut!

80
    Kolejne długie dośrodkowanie poszukujące osamotnionego Neymara. Piłka wpada w pole karne, ale co z tego, skoro tam panuje Oblak? Barcelona nie ma pomysłu na wejście z piłką do bramki rywali!

78
    Madrytczycy zdołali oddalić grę od własnej połowy i przez dłuższy czas utrzymują się przy piłce poza linią środkową. Barcelona zaczyna mieć nóż na gardle.
    Nie będzie łatwo..

76
    Coraz więcej kontrowersji, a piłkarze Barcelony powoli zaczynają nie wytrzymywać ciśnienia. Fauluje teraz Neymar i arbiter natychmiast daje mu kartkę. Brzydkie zachowanie Brazylijczyka.

75
    Ostatni kwadrans gry przed nami! Przypomnijmy, że jeśli Barcelona strzeli gola, to gospodarze znów będą musieli przejść do ofensywy i ponownie trafić! Gdyby tak się stało, to zobaczymy powtórkę!

74
    Barcelona stara się nie zwalniać tempa i znów konstruuje następne ataki pozycyjne. Teraz już coraz więcej dośrodkowań ląduje w okolicach pola bramkowego Atletico i jest coraz ciekawiej!

73
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Yannick Ferreira-Carrasco, na boisku pojawia się Thomas Partey.

72
    Co można powiedzieć, niemoc Barcelony chyba nie ustała. Ostatnie słabe ligowe spotkania przekładają się również na Ligę Mistrzów! Szykuje się zmiana u gospodarzy.
    Ważny mecz dla Sergi Roberto.

70
    Suárez jednak zostaje ukarany żółtą kartką, a Godin chyba będzie miał spore limo pod okiem. Po krótkiej przerwie wracamy do gry na Estadio Vicente Calderón!

70
    We własnym polu karnym pada Godin, który starł się z Suarezem! Teraz ogromne pretensje ma trener gospodarzy, który domaga się kartek również dla rywali! Zostaje 20 minut dzisiejszego rewanżu o półfinał Ligi Mistrzów!

69
    W końcu musiało to nastąpić. Mamy pierwszą kartkę w dzisiejszym spotkaniu, a do notesu sędziego zostaje wpisany Gabi.
    67. Oblak jest dziś pewnym ogniwem!

67
    Niesamowicie ważna obrona Oblaka! Suarez znalazł się w polu karnym zupełnie niepilnowany, ale Oblak skrócił dystans i uniemożliwił celne uderzenie snajperowi Blaugrany!

66
    Kolejny rzut rożny wywalczyli sobie Katalończycy. Dośrodkowanie z narożnika boiska wpada w największy tłum i Atletico natychmiast ekspediuje piłkę w okolice środka boiska!

65
    Luis Enrique nie czeka i ściąga niewidocznych dzisiaj piłkarzy! Może zmiennicy wprowadzą nieco świeżości, bo Barcelona ma spory problem ze skutecznością, nie tylko dzisiaj.

64
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Ivan Rakitić, na boisku pojawia się Arda Turan.

64
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Dani Alves, na boisku pojawia się Sergi Roberto.

63
    Oblak po raz kolejny interweniuje! Technicznym uderzeniem próbował zaskoczyć go Iniesta, ale strzał Hiszpana był w sam środek bramki, gdzie pewnie ustawiony był golkiper z Madrytu.

62
    Atletico ucieka z własnej połowy, ale gospodarze "palą" swoją akcję na lewej flance! Diego Simeone pokazuje w stronę publiczności, że brakuje dopingu dla jego drużyny!

60
    Godzina gry za nami, a ten mecz z każdą minutą nabiera coraz większych rumieńców! Atletico jest już w bardzo głębokiej defensywie i Barcelona zdecydowanie wrzuciła drugi bieg!
    59. Kapitalne podanie Alby, ale zabrakło szczęścia!

59
    Jak to nie wpadło!? Barcelona rozegrała akcję przez prawą stronę, a Jordi Alba mocno nabił piłkę w okolice 3. metra! Wystarczyło dołożyć tam nogę, ale to obrońcy byli pierwsi i oddalili zagrożenie!

59
    Uderzenie Leo Messiego zostaje zablokowane i Katalończycy zyskują kolejny stały fragment gry z narożnika boiska! Może tym razem się uda gościom?

58
    Barcelona dwoi się i troi, aby przedostać się przez szczelną defensywę ekipy z Madrytu. Diego Simeone także jest bardzo aktywny przy linii bocznej i co chwilę gestykuluje do swoich piłkarzy.

57
    Bayern przegrywał, ale drużyna Roberta Lewandowskiego prowadzi już 2:1!

56
    Znów przyjezdni przechodzą do większej wymiany podań na połowie gospodarzy. Każda próba podania za linię obrońców kończy się blokiem!

54
    Rozgrzewają się pierwsi zmiennicy z Barcelony. Trzeba jak najszybciej reagować, bowiem sytuacja gości z każdą minutą staje się coraz trudniejsza. Gol Barcelony da jednak półfinał Katalończykom!
    53. Saul uderza prosto w poprzeczkę!

53
    Poprzeczka ratuje Barcelonę przed utratą drugiego gola! W polu karnym dość niespodziewanie uderzył Saul Niguez i to po jego trafieniu spadła ona na poprzeczkę! Bezradny byłby ter Stegen, który praktycznie siedział na murawie!

51
    Barcelona angażuje coraz większą liczbę zawodników do swoich ataków, ale obrona z Madrytu jest dziś bardzo konsekwentna! Najlepsze trio świata jest dzisiaj po prostu bezradne.

49
    Szybko przenosimy się na drugą stronę boiska, pod bramkę ter Stegena! Znów bardzo dobrze spisał się golkiper barcelońskiej drużyny, ale Atletico jest w gazie!

48
    Rzut rożny dla Barcelony, ale ponownie niewiele z niego wynikło. Dani Alves dopadł do piłki przed polem karnym, ale mocno skiksował w tej sytuacji.

47
    Atletico rozpoczynało kontratak, ale Barcelona szybko pozbyła się zagrożenia na własnej połowie! Znów do wymiany podań przechodzą Katalończycy, którym chyba najbardziej zależy na posiadaniu piłki.

46
    Czas na decydującą odsłonę! Barcelona wznawia grę, a trenerzy nie zdecydowali się na żadne roszady w swoich składach. Barcelona będzie zmuszona do strzelania!

46
    Jak widać, posiadanie piłki to nie wszystko. Statystyki po 45 minutach!

Długo czekaliśmy na bramkę, ale w końcu wynik został otwarty! W 36. minucie na listę strzelców wpisuje się Griezmann i trzeba przyznać, że Atlético Madryt bardzo zasłużenie prowadzi! Gospodarze stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji, a Barcelona jest dziś po prostu bezradna.
    Czekają nas jeszcze większe emocje po przerwie, koniecznie zostańcie z nami!
    Barcelona będzie musiała coś strzelić, jeśli marzy o półfinale!

45

44
    Carrasco rozpędza się z kontratakiem gospodarzy, którzy znów docierają do pola karnego przeciwników! Pewnie broni tym razem ter Stegen i to chyba ostatnie akcje w tej połowie!
    Atletico może liczyć na Griezmanna!

43
    Katalończycy przenoszą grę do ofensywy, ale cały blok obrony z Madrytu przesuwa się bardzo dobrze i przede wszystkim taktycznie! Nie ma szans wrzucić tam ani jednego dośrodkowania.

42
    Neymar znalazł sobie kilka metrów wolnego pola i zdecydował się na uderzenie. Pewnie broni przy ziemi Oblak, ale defensywa Atletico mogła spisać się nieco lepiej!

40
    Wchodzimy w decydujące minuty pierwszej odsłony! Czy któraś z drużyn zdoła jeszcze strzelić gola przed zejściem do szatni? Wiemy, że każda minuta działa na niekorzyść Barcelony!

39
    Kolejne minuty upływają, a madrytczykom wciąż jest mało! Barcelona stara się uspokoić poczynania boiskowe i wymienia sporą liczbę podań w środkowej strefie boiska.

37
    Właśnie tego obawiali się piłkarze Barcelony! Teraz to oni muszą gonić wynik, a sytuacja powtarza się z pierwszego spotkania! Tam pierwszy strzelał Fernando Torres!
    36. Antoine Griezmann (ATM) - 1:0

36
    Goooool dla Atlético!

Jak na zawołanie madrytczycy otwierają wynik dzisiejszego ćwierćfinału! ANTOINE GRIEZMANN dostaje wręcz idealne dośrodkowanie na głowę i pakuje futbolówkę między słupki bramki ter Stegena! Na ten moment to gospodarze są w półfinale! Oj będzie się działo!

34
    Cóż, akcji jest niezbyt wiele i zdecydowanie liczyliśmy na więcej! Widać, że słabsza forma Barcelony wciąż trwa!
    Wszyscy czekają na gole w Madrycie.

33. Lionel Messi z wolnego!

33
    Przy piłce gotowy jest Messi oraz Neymar! To Argentyńczyk podbiega do futbolówki, ale uderza tuż nad bramką Oblaka! Barcelona wciąż ma ogromny problem z oddaniem celnego strzału!

32
    Diego Simeone biegnie do sędziego technicznego, bowiem nie zgadza się z decyzją głównego arbitra! Faulowany był Iniesta i Barcelona będzie miała rzut wolny w dogodnej odległości!

31
    Pół godziny gry za nami, a bramkarze jeszcze nie mieli poważnych okazji do zaprezentowania swoich umiejętności! Czekamy na strzały, chociażby z dystansu!
    29. Piqué w starciu z Carrasco! Czy był rzut karny?

29
    Wróćmy jednak do tego spotkania, bowiem tutaj też dzieją się bardzo ciekawe rzeczy! Gospodarze domagają się teraz odgwizdania rzutu karnego, ale arbiter pozostaje niewzruszony!

28
    Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się w drugim ćwierćfinale! Benfica prowadzi z Bayernem Monachium!

26
    Podobnie, jak przed chwilą, teraz to Oblak jest bardzo czujny we własnej szesnastce! Natychmiast wypuszcza on piłkę do przodu i rozpoczyna kontrę madrytczyków!

26
    Tym razem to Barcelona przenosi się do ofensywy. Przyjezdni zyskują rzut rożny i Neymar jest już gotowy do jego rozegrania! Sędzia natomiast musi upominać piłkarzy w polu karnym.

25
    Do bramki było bardzo daleko, a wrzutka i tak została trochę przerzucona. Ter Stegen opuszcza bramkę i pewnie wyłapuje futbolówkę! Niewiele dzieje się w tych ostatnich minutach, niestety.

24
    Kibice nieustannie wspierają gospodarzy! Będzie stały fragment gry właśnie dla nich i szykuje się dośrodkowanie w pole karne ter Stegena! Jak rozegrają to miejscowi?

23
    Czekamy na pierwsze gole! Moim zdaniem padnie dzisiaj mało bramek. Zarówno jedni, jak i drudzy będą chcieli zabezpieczyć tyły.

21
    Carrasco rusza lewym skrzydłem i wdaje się w akcję 1 na 1 z Messim! Wygrywa Argentyńczyk, ale Carrasco narzeka, że był tam popychany przy linii bocznej! Gramy dalej według sędziego!

20
    Kolejne minuty lecą, a Atletico nie zamierza oglądać się na przeciwników i gospodarze sami przechodzą do ofensywy! Znów zostają zatrzymani w okolicach pola karnego!
    Pierwsze statystyki!

18
    Tak nie może wyglądać ten ćwierćfinał. W zasadzie w każdej minucie widzimy większe, bądź mniejsze przewinienie. Szybkie kartki powinny załagodzić sytuację, chociaż wiemy, że kilku zawodników jest zagrożonych wykluczeniem z półfinału.

17
    Kolejne prowokacje z obu stron! Tym razem to Filipe Luis zaatakował Achillesy Suáreza! Jest faul i gra znacznie zaostrza się z każdą minutą!

16
    Neymar pędzi lewą flanką, ale za daleko wypuszcza sobie futbolówkę, która ucieka poza plac gry! Do jakiegoś kontaktu doszło jeszcze pod bandami reklamowymi! Na razie arbiter nie decyduje się na kartki.

15
    Pierwszy kwadrans gry już za nami. Nie widzieliśmy jeszcze spektakularnych okazji, ale mecz trzyma w napięciu! Kto jako pierwszy otworzy wynik w Madrycie?

14
    Tym razem faulowany jest Neymar, u którego pojawił się grymas na twarzy. Wszyscy jednak wiedzieli, że Barcelona nie będzie miała dziś łatwo!

13
    Atletico gra dziś bardzo wysokim pressingiem i gospodarze praktycznie nieustannie naciskają na swoich przeciwników. Nie ma odpuszczania, stawka jest ogromna!

11
    Niewiele się zmienia, Barcelona wciąż skupia się głównie na wymianie podań, ale wcale nie zyskuje kolejnych metrów boiska. Oblak na razie niezagrożony!
    Ależ oprawa przed pierwszym gwizdkiem!

9
    Iniesta faulowany na połowie gospodarzy. Nie będzie jednak zagrożenia ze strony Barcelony, bowiem do bramki Oblaka jest bardzo daleko. Spokojnie rozgrywają piłkarze Barcelony.

8
    Może podobać się gra gospodarzy, którzy bardzo chcą otworzyć wynik tej rywalizacji! Przypomnijmy, że 1:0 premiuje do półfinałów właśnie podopiecznych Diego Simeone!

7
    Ruszają za to madrytczycy! Dośrodkowanie w pole karne prosto na głowę Griezmanna! Francuz uderza z dość trudnej pozycji i znów musi interweniować ter Stegen!

6
    Blaugrana jest w zasadzie bezradna w tych pierwszych minutach. Przyjezdni próbują zaskoczyć prawym skrzydłem, przez Messiego, ale również Argentyńczykowi natychmiast jest odbierana piłka!

5
    Teraz przyjezdni starają się uspokoić grę i wymieniają sporą liczbę podań na własnej połowie. Próba długiego przerzutu kończy się stratą piłki! Atlético na razie króluje na własnej połowie.

4
    Bardzo ciekawe są te pierwsze momenty dzisiejszych zawodów! Barcelona wchodzi w ten mecz bardzo spokojnie i jeszcze nie gościła pod polem karnym Oblaka!

3
    Kolejną akcję przeprowadzają gospodarze! Gabi jest zupełnie niepilnowany na granicy pola karnego, skąd oddał atomowe uderzenie! Futbolówka leci tuż nad poprzeczką bramki ter Stegena! Atlético zamierza szybko odrobić stratę z pierwszego meczu!

2
    Saul przejmuje futbolówkę w środku pola i rozpoczyna akcję swojej drużyny! Madrytczycy wpadają w pole karne Barcelony, ale ter Stegen pewnie interweniuje! Barcelona zostaje zepchnięta do defensywy!

1
    Atlético zaczyna odważnie i stara się zaatakować wysokim pressingiem Katalończyków. Goście jednak wymieniają sporo podań klepką i już przenoszą się na połowę miejscowych.

1
    Rozpoczynają gospodarze, którzy grają dziś w ciemnych strojach! Barcelona na żółto! Kto będzie świętował dzisiaj awans do półfinału Ligi Mistrzów? Bliżej jest Barcelona!

1

Niesamowita atmosfera w Madrycie! Przed nami hymn Ligi Mistrzów!

Obie ekipy pojawiają się już na Estadio Vicente Calderón! Przewodzi im Nicola Rizzoli, który będzie rozjemcą w tym rewanżu!
    Jest pięknie! Czy Madryt będzie dziś świętował?

Startujemy już za 45 minut! Czy gospodarze będą w stanie odrobić stratę z pierwszego meczu?

Atlético Madryt: Oblak – Juanfran, Hernández, Godin, Filipe Luís – Koke, Gabi (C), Augusto Fernández, Ñíguez – Griezmann, Ferreira-Carrasco

Rezerwowi: Moyà – Kranevitter, Savić, Á. Correa, Gámez, Partey, Vietto.

FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić, Busquets, Iniesta (C), Messi – L. Suárez, Neymar

Rezerwowi: Bravo – Douglas, Arda Turan, Bartra, El Haddadi, Roberto, Adriano.

Sędziowie: Nicola Rizzoli.
    Znamy już skład gospodarzy!

Słabsza dyspozycja Barcelony może być idealną okazją dla madrytczyków na osiągnięcie celu. Drużyny te znają się doskonale, więc na boisku nie będzie wielkich szachów.
    Przypomnijmy, że jedna bramka wystarczy Atlético do awansu! Ale najlepsze trio na świecie Neymar-Messi-Suarez również będzie czyhało na bramki.
    Szykują się ogromne emocje, przeżyjcie je razem z lajfy.com!
    Luis Enrique ma nad czym myśleć, aby wejść do półfinału.

Ligowe boiska.

Jest to jedyne "bratobójcze" starcie w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Obie drużyny dodatkowo mierzą się w Primera Division i tam także jest bardzo ciekawie!
    Barcelona po ostatnich słabszych spotkaniach utraciła sporą przewagę i nad drugim Atlético Madryt ma już tylko 3 punkty przewagi! Real Madryt jest na trzecim miejscu i traci do Barcy 4 "oczka".
    Tak więc w Hiszpanii jeszcze nic nie jest jasne i walka o mistrzostwo trwa w najlepsze!

1/8 finałów.

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie FC Barcelona wyeliminowała Arsenal Londyn. Hiszpanie byli lepsi dwukrotnie i wygrywali 2:0 oraz 3:1.
    Z kolei Atlético Madryt miało ogromny problem, aby przejść PSV Eindhoven. W dwóch spotkaniach nie widzieliśmy ani jednej bramki, a o wszystkim decydowały rzuty karne! Tutaj podopieczni Diego Simeone wygrali 8:7.
    Gabi przekonuje, że Atlético jest gotowe na takie sprawdziany!

Pierwsze starcie.

Przed tygodniem było bardzo ciekawie na Camp Nou! To madrytczycy jako pierwsi objęli prowadzenie za sprawą Fernando Torresa w 25. minucie! Ten sam zawodnik w bardzo głupi sposób opuścił murawę już 10 minut później po drugiej żółtej kartce.
    Barcelona grając w liczebnej przewadze musiała wykorzystać sytuację. Luis Suárez dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i ostatecznie to właśnie Blaugrana tryumfowała 2:1!

Pierwszych półfinalistów już znamy! Kto dołączy do Realu Madryt i Manchesteru City? Szansę na to mają zarówno Atlético Madryt, jak i FC Barcelona! To właśnie tym spotkaniem zajmiemy się w tej relacji na żywo! Zapraszamy!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Wiktor Bukowski

Gole: 36. Griezmann, 88. Griezmann (kar.)

Kartki:   69. Gabi (ATM), 85. Godin (ATM), 90+1. Á. Correa (ATM), 90+5. Koke (ATM) – 70. L. Suárez (BAR), 76. Neymar (BAR), 87. Iniesta (BAR), 90+1. Arda Turan (BAR)

Posiadanie piłki: 29 % : 71 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 1:5. Spalone: 2:0. Foule: 20:10.
    Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, Hernández, Godin, Filipe Luís – Koke, Gabi (C), Augusto Fernández (90+3. Savić), Ñíguez – Griezmann (90. Á. Correa), Ferreira-Carrasco (73. Partey).
    Zmiany: Moyà – Kranevitter, Savić, Á. Correa, Gámez, Partey, Vietto.

FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves (64. Roberto), Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (64. Arda Turan), Busquets, Iniesta (C), Messi – L. Suárez, Neymar.
    Zmiany: Bravo – Douglas, Arda Turan, Bartra, El Haddadi, Roberto, Adriano.

Sędziowie: Nicola Rizzoli