Dolcan – Chojniczanka 0:3 (poz.) | Zawisza – Bytovia 2:3 (koniec) | MKS Kluczbork – Miedź 0:0 (koniec)
GKS K. – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Chrobry – Stomil 3:0 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec)
MKS Kluczbork
0:0 (0:0)
Miedź Legnica
Sobota 16.04.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • Runda 26

90
    ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Ślusarskiego wchodzi Subbotin.

88
    Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Za Nitkiewicza wchodzi Kuczak, a w drużynie gości Garguła zastępuje Forsella.

83
    Zmiana w drużynie gości. Za zmęczonego Labukasa wchodzi Gancarczyk.

76
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Kowalczyka wchodzi Giel.

73
    Labukas strzela minimalnie obok słupka !

56
    Goście od kilku minut na połowie rywala przed momentem zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, lecz był faul na bramkarzu gospodarzy.

44
    Piłka w bramce gospodarzy, lecz spalony zawodnika gości i bramka nie zostaje uznana.

43
    Żółta kartką ukarany Kowalczyk.

41
    Bedzie zmiana w drużynie gospodarzy przygotowany do wejścia na boisko Kasperkiewicz w miejsce Dei.

39
    Bramka dla MKSu nie zostaje uznana na spalonym Łukasz Uszalewski.

34
    Sędzia nie planuje nad wydarzeniami na boisku. Ewidentne przewinienie na Kowalczyku gwizdek milczy po chwili żółty kartonik ogląda Niziołek.

32
    Ganowicz ogląda żółty kartonik za faul.

31
    Po dominacji Miedzi Orłówicz miał stu procentowa okazję ale trafił obok słupka !