Atalanta – AS Roma 3:3 (koniec) | Udinese – Chievo 0:0 (koniec) | Hellas Verona – Frosinone 1:2 (koniec)
Juventus – US Palermo 4:0 (koniec) | Fiorentina – Sassuolo 3:1 (koniec) | Lazio – Empoli 2:0 (koniec)
Sampdoria – AC Milan 0:1 (koniec)
ACF Fiorentina
3:1 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 17.04.2016, 15:00 • Artemio Franchi, Florencja • Włoska Serie A • Runda 33

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:58:39)

Fiorentina wygrywa 3:1! Druga połowa upłynęła pod dyktando gospodarzy. Goście nie potrafili po przerwie skutecznie zagrozić bramce Tatarusanu i wracają do domu bez punktów.

90+4

90+3
    Gospodarze spokojnie przesuwają się na własnej połowie. Próbują jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki goście.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Dużo wolnej przestrzeni na boisku. Próbuje skrzydłem Błaszczykowski, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane.

88
    Na ostatnie minuty na plac gry wprowadzony reprezentant Polski, Kuba Błaszczykowski, który zastępuje Valero.

86
    Zamieszanie pod polem karnym gospodarzy. Ostatecznie sędzia główny przyznaje rzut wolny gościom. Będzie niebezpiecznie pod bramką Tatarusanu.

84
    Gol dla Fiorentiny!
    Zwycięstwo gospodarzy staje się coraz bardziej pewne. ANDREA CONSIGLI kiksuje i zamiast wybić piłkę z własnego pola karnego pakuje ją do bramki..
    Andrea Consigli (FIO) - 3:1

81
    Do końca meczu zostało niewiele ponad dziesięć minut. Gościom zaczyna się spieszyć.

79
    Potężny strzał z rzutu wolnego. Piłka odbija się od poprzeczki i dobija ten strzał jeden z zawodników gospodarzy. Bramka jednak nieuznana, sędzia dopatrzył się spalonego.

78
    Rzut wolny z ok. 20 metrów dla gospodarzy. Consigli pieczałowicie ustawia mur, to dobra szansa dla Fiołków.

77
    Kolejne roszady w Fiorentinie. Zarate zostaje wprowadzony w miesjce Ilicića.

76
    Ostatnia już zmiana w drużynie gości. Falcinelli zastępuje Pellegriniego.

74
    Dłużej przy piłce utrzymują się teraz przyjezdni, ale to wszystko daleko od bramki Tatarusanu.

73
    Trener gości powoli stawia wszystko na jedną kartę. Adjapong wprowadzony na boisko w miejsce Vrsaljko.

72
    Na pierwszą zmianę zdecydował się również trener gospodarzy. Tello zastąpiony przez Bernardeschiego.