Szombierki – BKS Stal 1:3 (koniec)
Szombierki Bytom
1:3 (0:2)
BKS Stal Bielsko-Biała
Niedziela 17.04.2016, 11:00 • Stadion GKS Szombierki, Bytom • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 21

Szombierki Bytom nie dali rady bielszczanom. Dziesięć minut po wznowieniu gry gola kontaktowego zdobył Kuliński i wydawało się przez jakiś czas, że gospodarze są jeszcze w stanie dogonić rywali. Kwadrans później prowadzenie BKS-u podwyższył Brychlik, czym podciął skrzydła Szombierkom. (13:21:40)

90+3

79
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    PRZEMYSŁAW BRYCHLIK daje przyjezdnym przewagę na nieco ponad dziesięć minut przed końcem!

55
    Gol dla Szombierek!
    Gospodarze zdobywają bramkę kontaktową, a precyzyjniej RAFAŁ KULIŃSKI!

46

BKS Stal Bielsko-Biała prowadzi z Szombierkami 2-0 po trafieniach Brychlika i Szczęsnego. Nie była to jednak całkowicie jednostronna połowa, a gospodarze mieli swoje szanse na zdobycie gola. Czy zdołają jeszcze wrócić do meczu? Zapraszam po przerwie.

45

40
    Goście podwyższają prowadzenie! DAMIAN SZCZĘSNY wpisał się na listę strzelców.

17
    PRZEMYSŁAW BRYCHLIK autorem pierwszej bramki w tym meczu!

1

Serdecznie zachęcam do śledzenia zmian rezultatu tego meczu na portalu Lajfy.com. W miarę możliwości będziemy informowali o najważniejszych wydarzeniach boiskowych. Start w niedzielę o godz. 11:00. Bądźcie z nami!

BKS ma aktualnie sporą stratę do liderującej Odry Opole, ale na koncie dwa mecze rozegrane mniej. Nawet gdyby bielszczanie oba spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść, to strata do Odry wynosiłaby sześć oczek. To solidna zaliczka. Zbliżyliby się natomiast do jednego punktu do swoich rywali zza miedzy – Rekordu.

Bytomianie walczą o utrzymanie w rozgrywkach, dlatego nie trzeba ich dodatkowo motywować do walki z BKS-em. Wciąż mają spore szanse na to, by w kolejnym sezonie wciąż rywalizować w III lidze. Ewentualna wygrana w najbliższym meczu bardzo pomogłaby im w tej pogoni za utrzymaniem.

W ramach 21. kolejki polskiej III ligi opolsko-śląskiej Szombierki Bytom podejmą na własnym terenie BKS Stal Bielsko-Biała. Goście są faworytami tego spotkania, lecz bytomianie na pewno nie położą się na murawie w oczekiwaniu na najniższy wymiar kary. Zapowiada się interesujące widowisko.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!