UKS PCM – Olimpia-Beskid 24:25 (koniec) | KPR J.G. – KPR Ruch 29:24 (koniec)
KPR Jelenia Góra
29:24 (13:13)
KPR Ruch Chorzów
Sobota 07.05.2016, 17:00 • Park Sportowy ul. Złotnicza 12 Jelenia Góra • PGNiG Superliga kobiet • 27. kolejka

Koniec meczu. (29:24) (18:33:12)

60
    Cenne zwycięstwo jeleniogórzanek. Świetny mecz Ani Mączki, Asi Załogi, Sabiny Kobzar i Kasi Demiańczuk. W Ruchu dobrs połowa dla Żakowskiej, ale to zdecydowanie za mało. Ostatnie mecze rozstrzygną nam kto zagra w barażach. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje online z ostatniej kolejki rozgrywek play-out. (29:24)

60
    Nieskutecznie Ruch i KPR Jelenia Góra rozgrywa akcje już do końca. (29:24)

60
    Ostatnia minuta meczu. (29:24)

Timeout dla gości. (29:24)
    59
    Gol Michalak to już pieczętuje zwycięstwo ! (29:24)

59
    Nieskutecznie jednak Ruch i jeleniogórzanki w natarciu. (28:24)

58
    Wykluczeniemna dwie minuty Tomczyk, która dopiero pojawiła się na placu gry. (28:24)
    57
    Ania Mączka jednak utrzymuje czterobramkowe prowadzenie jeleniogórzanek. (28:24)