PGE Vive – Orlen Wisła | 35:29 (koniec) | | | Azoty – MMTS | 31:22 (koniec) | | | Chrobry – Zagłębie | 25:27 (koniec) |
Gwardia – Śląsk | 38:26 (koniec) | | | KPR – Górnik | 28:31 (koniec) |
SPR Pogoń – MKS Perła | 22:25 (koniec) | | | Piotrcovia – Zagłębie | 28:16 (koniec) | | | EKS Start – Arka | 31:27 (koniec) |
UKS PCM – Olimpia-Beskid | 24:25 (koniec) | | | KPR J.G. – KPR Ruch | 29:24 (koniec) |
MTS K. – UMCS Lublin | 30:29 (koniec) | | | SPR Olkusz – KPR G.K. | 32:26 (koniec) |
finał
SPR Olkusz
32:26
(13:15)
KPR Gminy Kobierzyce
Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Grabarczyk.
(18:26:57)
|
||
SPR Olkusz po wygranej 32:36 nad KPR Kobierzyce awansuje do Superligi. Dziękujemy za uwagę.
|
||
Koniec meczu. (32:26)
|
||
60
|
Timeout dla drużyny gospodarzy. (32:26)
|
|
60
|
Kaźmierska z drugiej linii. (32:26)
|
|
59
|
Wójcicka ze skrzydła. (32:25)
|
|
58
|
Przytuła schodzi na dwie minuty. (31:25)
|
|
58
|
Szybko odpowiadają przyjezdne. (31:25)
|
|
58
|
Siódma bramka ze skrzydła Nowak. (31:24)
|
|
58
|
Wesołowska z rzutu karnego. (30:24)
|
|
58
|
Zub kolejny raz z koła. (30:23)
|
|
57
|
Kaźmierska z koła. (29:23)
|
|
SPR OLKUSZ! – Tylko Pozytywne Emocje
|
||
57
|
Z koła dla Olkusza Zub. (29:22)
|
|
56
|
Szybka odpowiedź Kobierzyc. (28:22)
|
|
55
|
Siódma bramka Pauli Przytuły w dzisiejszym spotkaniu. (28:21)
|
|
54
|
Szymańska z prawego rozegrania. (27:21)
|
|
53
|
Linkowska schodzi na dwie minuty. (27:20)
|
|
52
|
Wychowanka SPR-u Olkusz Klaudia Wójcicka rzuca bramkę. (27:20)
|
|
51
|
Nowak ze skrzydła. (26:20)
|
SPR Olkusz:
1.Petlic, 66.Knapik, 99.Staś – 4.Nowak, 7.Wójcicka, 8.Przytuła, 9.Frączek, 13.Chruścińska, 15.Zacharska, 18.Latała, 20.Basiak, 21.Wcześniak, 24.Zub, 2.Leńczuk
Trener: Marcin Księżyk
Zmiany:
Trener:
KPR Gminy Kobierzyce: Olejnik, Słota, Gadowska – Barczak, Kuchczyńska, Suchy, Przydacz, Wojda, Jakubowska, Dominika, Daszkiewicz, Janczak, Kaźmierska, Linkowska, Skalska, Szumna, Szymańska, Bartkowska, Tórz, Wesołowska, Łuczkowska
Trener: Tomasz Folga
Zmiany:
Trener:
Trener: Marcin Księżyk
Zmiany:
Trener:
KPR Gminy Kobierzyce: Olejnik, Słota, Gadowska – Barczak, Kuchczyńska, Suchy, Przydacz, Wojda, Jakubowska, Dominika, Daszkiewicz, Janczak, Kaźmierska, Linkowska, Skalska, Szumna, Szymańska, Bartkowska, Tórz, Wesołowska, Łuczkowska
Trener: Tomasz Folga
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śl.) Marcin Zubek (Bytom) Delegat ZPRP: Grzegorz Budziosz (Chęciny)
Widownia:
Piotr G.
@PiotrGrabarczyk