Raków – ROW Rybnik 3:1 (koniec) | Stal S. W. – Rozwój 0:0 (koniec) | Olimpia Z. – Radomiak 0:0 (koniec)
Polonia B. – Legionovia 0:4 (koniec) | Odra O. – Gryf 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Warta 6:1 (koniec)
Kotwica – Siarka T. 2:2 (koniec)
Olimpia Zambrów
0:0 (0:0)
Radomiak Radom
Sobota 27.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Zambrów • 2. Liga • 6. kolejka

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pozostałe. Do zobaczenia! (19:06:57)

Bezbramkowy remis na stadionie Olimpii na pewno nie jest tym, o czym marzył Radomiak Radom. Gospodarze cieszą się z jednego "oczka", gdyż w sytuacji w jakiej znajdują się zambrowianie każdy punkt jest niezwykle cenny. Nie byliśmy świadkami porywającego widowiska. Sporym utrudnieniem był upał, który pozbawił zawodników wielu sił.

90+5

90+5
    Nie najlepsze dośrodkowanie, piłka opuszcza pole karne Humerskiego. Sędzia sięga po gwizdek, a więc wszystko jest już jasne, podział punktów w Zambrowie.

90+5
    To już sama końcówka spotkania. Włodarczyk ukarany żółtą kartką, rzut wolny tuż przy polu karnym. Obudzili się kibice z Radomia. Radomiak przed ostatnią szansą – teraz albo nigdy!

90+4
    Zagotowało się pod bramką Olimpii! Gdzież ta piłka się podziała? Ostatecznie futbolówka trafia w ręce Humerskiego, który dodatkowo ucierpiał w starciu we własnym polu karnym.

90+3
    Zambrowianie starają się ukraść cenne sekundy. Typową grą na czas popisuje się Humerski. Sędzia wraca do sytuacji sprzed kilku sekund i dyktuje rzut wolny dla Radomiaka.

90+2
    Przewinienie gości. Rzut wolny, dośrodkowuje Osoliński, jednak zbyt krótko. Wracamy w okolice linii środkowej.

90
    Arbiter pomimo upału i zmęczenia piłkarzy postanawia przedłużyć grę o 5 minut. Zapewne spowodowane jest to przerwą na uzupełnienie płynów oraz dwoma lekkimi urazami graczy z Zambrowa i Radomia.

88
    Czas biegnie ku końcowi, błędów w drużynie z Radomia coraz więcej. Próba wyprowadzenia szybkiej kontry, zagranie na wolne pole, gdzie nie ma żadnego z gości. Nie tędy droga!

86
    Cupriak! Radomiak wykorzystał lukę w obronie, świetne podanie na piąty metr. Kamil Cupriak wysyła piłkę w stratosferę, ale wyglądało to na akcję na 1:0. W polu karnym Humerskiego ucierpiał Włodarczyk.

85
    Czy któraś z drużyn wskrzesi jeszcze resztki sił? Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry, zawodnicy wyraźnie opadają z sił.

84
    Ostatnia zmiana w Olimpii Zambrów. Szerszeń za Buzuna.

82
    Czekają nas dwie roszady. W zespole Olimpii Zambrów Biela zastąpi Przemysław Jastrzębski. Trener Verner Liczka zdejmuje z boiska Bembe, w jego miejsce Śliwiński.

80
    Olimpia zabiera głos. Nie zdążył do piłki Piasecki. Szady do Spychały, który szuka kolegów i bezradnie rozkłada ręce.

79
    Radomiak zatrzymuje gospodarzy na lewej flance. Przy piłce Brągiel. Szybkie podanie do Cupriaka, ale z tej mąki chleba nie będzie.

78
    Kwiek, który kilka minut temu pojawił się na boisku notuje żółtą kartkę. Przewinienie tuż za linią środkową, gdy Olimpia planowała kolejny atak.

77
    Corner dla Olimpii. Zagranie na dłuższy słupek, gdzie... nikogo nie ma. Czyżby brak komunikacji?

76
    Bardzo blisko szczęścia była Olimpia. Genialnie zagrywa w okolice czwartego metra Buzun. Nie zdążyli wykończyć tej akcji miejscowi, a mogło to być decydujące trafienie!