Resovia – Avia 3:0 (koniec) | Motor – Stal Rz. 0:1 (koniec)
Resovia
3:0 (0:0)
Avia Świdnik
Sobota 10.09.2016, 16:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV • Runda 8

To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę. (17:54:50)

Po niezłym spotkaniu Resovia pokonuje Avie 3:0. Tak więc w starciu na szczycie III ligi górą Pasy! Podopieczni Szydełki równice dobrze co na wyjazdach zaczynają spisywać się u siebie i obejmują fotel lidera! Goście w drugiej połowie wyglądali bardzo słabo i zapłacili za to wysoką karę.

90+4

90+3
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki SZYMON KALINIEC.

I w ostatnich sekundach spotkania Resovia dobija rywala! Mamy trzeciego gola! Świetna klepa przed polem karnym SZYMONA KALINCA i Daniela, ten pierwszy otrzymał zwrotne zagranie w polu karnym i bez problemu pokonał Gieresza!

90+2
    Jeszcze w doliczonym czasie gry szansa Resovii! Ładna centra z lewego skrzydła Pelca, w polu karny do piłki dopada Buczek uderza jednak głową ponad bramką!

89
    Jeszcze starcie w środku pola Staszczaka i Wołosa. Oba zespoły doskoczyły do siebie i musiał ich rozdzielać arbiter, ostatecznie kara obu graczy żółtymi kartonikami.

87
    Spokojnie w końcówce spotkania. Resovia kontroluje sytuacje, nie dopuszcza gości pod swoje pole karne.

84
    I ostatnia zmiana w Resovii. Boisko opuszcza Bieniasz, a w jego miejsce wchodzi Pelc.

82
    I zmiana w Avii. W miejsce Nowaka na boisku pojawia się Wołos.

79
    Trzecia zmiana w Resovii. Boisko opuszcza Pałys-Rydzik, a w jego miejsce pojawia się Daniel.

77
    Pokazuje się po wejściu Skowroński. Otrzymał ładną centrę z lewego skrzydła od Nowaka oddał niezłe uderzenie z głowy, jednak ponad bramką.

75
    Pierwsza roszada w Avii. W miejsce Herdy na boisku pojawia się Skowroński.

71
    Druga zmiana w Resovii. Boisko opuszcza Mołdoch, a w jego miejsce na murawie pojawia się Kaliniec.

68
    Resovia nie zwalnia tempa! Kolejna akcja po której blisko trzeciego gola! Po ładnej wymianie pilka trafiła na 20 metrze do Śwista ten oddał pionujące uderzenie, które poleciało minimalnie ponad poprzeczką!

65
    Pierwsza zmiana w Resovii. W miejsce Barszczaka na boisku pojawia się Makowski.

63
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ BUCZEK.

Przewaga Resovii w drugiej połowie przynosi kolejny efekt! Mamy drugiego gola! Świetna kontra! Podciągnął piłkę środkiem pola Mołdoch, a następnie zagrał prostopadle do BARTŁOMIEJA BUCZKA ten dopadł niepilnowany do piłki w polu karnym minął wychodzącego z bramki Gieresza i bez problemu wpakował futbolówkę do pustej bramki!

59
    Pierwszy atak po przerwie Avii i marnuje oni kapitalną szansę na wyrównanie! Po prostopadłym zagraniu z lewego skrzydła w polu karnym niepilnowany do piłki dopadł Białek miał przed sobą jedynie Pietryke, podpalił się jednak oddał mocne uderzenie, które poleciało nad poprzeczką!

58
    Po dośrodkowaniu ponownie jednak górą defensorzy Avii.

57
    Resovia jak na razie kompletnie dominuje w drugiej połowie. Kolejny atak i mamy kolejny rzut rożny na prawym skrzydle.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.