Resovia – Avia 3:0 (koniec) | Motor – Stal Rz. 0:1 (koniec)
Resovia
3:0 (0:0)
Avia Świdnik
Sobota 10.09.2016, 16:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 3 liga, grupa IV • Runda 8

90+3
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki SZYMON KALINIEC.

I w ostatnich sekundach spotkania Resovia dobija rywala! Mamy trzeciego gola! Świetna klepa przed polem karnym SZYMONA KALINCA i Daniela, ten pierwszy otrzymał zwrotne zagranie w polu karnym i bez problemu pokonał Gieresza!

63
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ BUCZEK.

Przewaga Resovii w drugiej połowie przynosi kolejny efekt! Mamy drugiego gola! Świetna kontra! Podciągnął piłkę środkiem pola Mołdoch, a następnie zagrał prostopadle do BARTŁOMIEJA BUCZKA ten dopadł niepilnowany do piłki w polu karnym minął wychodzącego z bramki Gieresza i bez problemu wpakował futbolówkę do pustej bramki!

47

Szybki atak po przerwie Resovii mamy pierwszego gola! Świetna centra z prawego skrzydła w polu karnym najwyżej do piłki wyskakuje BARTŁOMIEJ BUCZEK i bez problemu pakuje futbolówkę do siatki!
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.