Piast – Górnik Ł. 3:3 (koniec) | Korona – Arka 1:0 (koniec) | Termalica – Legia 2:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
2:1 (1:0)
Legia Warszawa
Sobota 10.09.2016, 20:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • 8. kolejka

Kolejna porażka Mistrzów Polski! Termalika znów wygrywa u siebie z warszawiakami! Co prawda to goście dominowali przez praktycznie całe spotkanie, jednak to gospodarze dopisują sobie trzy oczka na koncie! Dwa rzuty karne i dwa wykorzystane. Tak prezentuje się bilans zawodników z Niecieczy. Pierwszy przyznany jak najbardziej słusznie, drugi nie do końca. Nie zmienia to faktu, że niemoc warszawskiej Legii trwa w najlepsze! (22:24:59)

90+4
    90+3. Nemanja NIKOLIĆ - 2:1

90+3
    Gol dla Legii!
    Cóż za uderzenie z rzutu wolnego NEMANJI NIKOLICIA! Węgier decyduje się na bezpośrednie uderzenie na bramkę i trafia w samo okienko bramki Krzysztofa Pilarza! Bramkarz gospodarzy był bez szans na obronę!

90+2
    Faulowany Prijović na 17 metrze od bramki i rzut wolny dla przyjezdnych! Szansa na groźne uderzenie na bramkę Pilarza!

90+1
    A arbiter dodaje cztery minuty do drugiej części tego spotkania!

90+1
    Vadis Odjidja-Ofoe po raz kolejny próbuje uderzać z dystansu, ale jeszcze raz na posterunku Krzysztof Pilarz!

90
    90 minuta tego spotkania, a warszawiacy nadal nie potrafią pokonać Termaliki w Ekstraklasie. Po tym spotkaniu raczej się ta sytuacja nie zmieni!

88
    Goście jeszcze nie rezygnują. Tym razem na dośrodkowanie decyduje się Vadis Odjidja-Ofoe, ale i on nie robi tego zbyt precyzyjnie.

87
    Steeven Langil dośrodkowuje z prawej strony boiska w poszukiwaniu Nikolicia, ale ponownie na posterunku Pilarz.

86
    Warszawiacy przez praktycznie ostatnie 40 minut dominowali. Jedna kontra Termaliki starczyła do tego by gospodarze mieli kolejny rzut karny! Niesamowita dyspozycja gospodarzy!
    84. Wojciech KĘDZIORA - 2:0

84
    Gol dla Termaliki!
    Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podchodzi sam poszkodowany, WOJCIECH KĘDZIORA. Decyduje się na pewne uderzenie w sam środek bramki, którym kompletnie zaskakuje bezradnego Arka Malarza! Już chyba pozamiatane!

83
    Do tego Arek Malarz ukarany kartką za dyskusje z arbitrem!
    83. Faulowany Kędziora i karny!

83
    Jest następny karny! Tym razem faulowany Kędziora przez jednego z warszawiaków!

83
    Kolejna centra z prawej strony boiska Steevena Langila, ale Aleksandar Prijović nieczysto trafia w futbolówkę i od bramki za chwilę rozpocznie Krzysiek Pilarz.

82
    Gospodarze chyba zaczynają grać na czas. Pojawiają się skurcze i wydłużanie przerw. No cóż, graczom Termaliki jest to na korzyść.

80
    Steeven Langil centruje z prawej strony boiska, ale ponownie dośrodkowanie zbyt mocne. Co prawda jest uderzenie na bramkę Pilarza, ale futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką.