Błękitni – Olimpia Z. 0:0 (koniec) | Rozwój – Kotwica 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Stal S. W. 5:1 (koniec)
Gryf – Warta 2:3 (koniec) | Siarka T. – Odra O. 1:1 (koniec) | Legionovia – Olimpia E. 2:2 (koniec)
Puszcza – Raków 0:2 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 17.09.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 9. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:51:40)

Bezbramkowe 90 minut w Stargardzie. Błękitni prowadzili grę przez większość czasu i mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale to nie była pełna dominacja. To przecież Olimpia oddała w tym meczu pierwsze celne uderzenia i miała kilka szans na zmianę wyniku. Remis można więc uznać za sprawiedliwy rezultat z większym niedosytem po stronie wyżej notowanych Błękitnych. Za 6 dni stargardzianie zagrają elektryzujące derby z Kotwicą Kołobrzeg.

90+3

90+2
    Strzał przewrotką Inczewskiego po dośrodkowaniu Więcka. Za wysoko! To była zapewne ostatnia szansa na zmianę bezbramkowego wyniku.

90+1
    Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu.

90+1
    Ostatnia zmiana w Olimpii Zambrów. Jastrzębski zagra w doliczonym czasie zamiast Szerszenia.

90
    Strzał Inczewskiego z 16. metra prosto w nogę defensora z Zambrowa.

88
    Flis wycofał na 14. metr do Sebastiana Inczewskiego. Świetna pozycja do oddania decydującego strzału, ale piłka prześlizgnęła się tylko po nodze zmiennika. Szansa zmarnowana, a czas ucieka!

87
    Podobna sytuacja była przed przerwą. Fadecki nie oddał strzału, choć dostał pomysłowe i wypieszczone podanie z głębi pola.

86
    Piotr Rzepka postawił na Brzeskiego w końcówce spotkania, natomiast Michałowski już odpoczywa.

85
    Zbyt pochopny wrzut z autu Fadeckiego w kierunku Inczewskiego. Po chwili poprawka rezerwowego napastnika obok bramki. Tylko korner.

83
    Po przeciwnej stronie boiska dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w rękawice Humerskiego. Bramkarz Olimpii rządzi i dzieli na przedpolu.

82
    Strzał zza pola karnego na bramkę Błękitnych. Niebezpiecznie kozłowała piłka, ale Wróbel nie dał się w tej sytuacji zaskoczyć.

81
    10 minut do końca spotkania i dobra wiadomość jest taka, że obie drużyny chcą poatakować w tym czasie, a zła, że nie mają błyskotliwego pomysłu na ten atak.

79
    Inczewski zaatakował Kuczałka wślizgiem i za taki pressing dostał nieśmiałe brawa od publiczności.

78
    Gogol podciął nogi rozpędzonego Więcka i musi uważać, by nie dostać drugiej żółtej kartki.

77
    Kuczałek zablokował ciałem Flisa i Olimpijczycy mają wrzut z autu na własnej połowie.

76
    Dwa strzały zmiennika Inczewskiego w światło bramki! Najpierw głową, a później lewą nogą nadział się na interwencję Humerskiego. Dobre i ważne interwencje golkipera.