ŁKS Łom. – Tomaszów Maz. 1:1 (koniec) | ŁKS – Sokół 2:0 (koniec)
ŁKS 1926 Łomża
1:1 (1:0)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Niedziela 25.09.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Łomża • 3 liga, grupa I • Runda 9

Koniec spotkania. ŁKS Łomża remisuje z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze zdobyli bramkę i chcieli wówczas atakować z kontr. Rywal rozgrywał akcje na połowie miejscowych a dopiero w końcówce spotkania zdobył gola, który dawał zdobycz punktową. (16:57:36)

90+4

90
    Sędzia doliczył 4 minuty

89
    Gol dla Lechii!
    Strzelcem bramki MAGDOŃ. Dośrodkowanie ze skrzydła Widejki i Magdoń głową strzela bramkę.

87
    Za Olesińskiego wchodzi Tarnowski.

85
    Lechia atakuje bramkę jednak nie stwarza bramkowych sytuacji. Dośrodkowania w pole karne są zbyt niedokładne. Łomża potrafi przejąc piłkę ale ich kontry powstrzymywane sa przez obrońców

82
    Rzut wolny dla Łomży na połowie rywala. Dośrodkowanie w pole karne jednak strzał zawodnika gospodarzy minął słupek.

80
    Za Sadowskiego wchodzi Styś

79
    Następne dośrodkowanie w pole karne Łomży jednak piłka minęła bramkę.

75
    Za Kolasę wchodzi Gołuński.

71
    Spotkanie nadal jest z przewagą gości, którzy z niemałym problemem chcą stworzyć bramkową sytuację. Łomża broni się na własnej połowie i trudno powiedzieć aby zdecydowała się atakować

69
    Rzut wolny dla Lechii, podanie w pole karne i Wienczatek łapie futbolówkę.

68
    Żółta kartka dla Wienczatka.

67
    Wydaje się, że goście są zespołem lepszym jednak to nie przekłada się na efekty bramkowe. Łomża skupia się na obronie.

65
    Dośrodkowanie w pole karne Łomży i piłkę łapie bramkarz.

64
    Za Kacprzyka wchodzi Brzozowski

63
    Rzut rożny dla gości. Podanie w pole karne jednak w gąszczu zawodników przed bramką futbolówka nie trafiła do siatki. Ciekawa szansa dla rywala

61
    Jedna z ciekawszych akcji gospodarzy jednak piłka zagrana ze skrzydła w pole karne wyłapana przez bramkarza.

58
    Łomża nie potrafi zagrać ciekawej akcji w ataku. Gospodarze bronią się w tym momencie na własnej połowie a Lechia zaczyna coraz bardziej kontrolować spotkanie. Rzut wolny dla gości jednak Wienczatek broni.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.