Świt Skolwin – Gwardia K. 2:0 (koniec)
Świt Skolwin
2:0 (1:0)
Gwardia Koszalin
Niedziela 25.09.2016, 15:00 • Stadion MOSRiR przy Stołczyńskiej, Szczecin • 3 liga, grupa II • Runda 8

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:33)

Drugie zwycięstwo z rzędu Świtu Skolwin stało się faktem. Drużyna Artura Malińskiego i Rafała Jabłonowskiego zagrała świetnie przede wszystkim w pierwszej części meczu. Przez 30 minut nie pozwalała Gwardii Koszalin na skonstruowanie jakiegoś ataku, a sytuacjami podbramkowymi mogła obdzielić kilka spotkań. Najlepszy okres w grze gości był między 30. a 60. minutą. Świt zareagował na to golem Kołodziejskiego na 2:0 w 70. minucie. Za tydzień skolwinianie spróbują postawić się wiceliderowi Bałtykowi Gdynia, natomiast Gwardia spróbuje rozpocząć budowę nowej serii już w środę we Wronkach.

90+5

90+3
    Kołodziejski na spółkę z Grasiem zatrzymali szybki wypad Gwardii Koszalin. To już chyba ostatnia tak dobra szansa na gola kontaktowego

90+2
    Szybki kontratak Świtu Skolwin i rozpaczliwa interwencja ostatniego defensora uratowała gości. Rywale i tak zadowoleni, bo mają korner.

90
    Rozpoczął się doliczony czas i Graś zarobił żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym.

89
    Świetne wyjście na przedpole Rosy i nie ma mowy o rzucie karnym dla Gwardii Koszalin. Tylko korner.

88
    Kurczak zakręcił się w polu bramkowym Gwardii Koszalin. Trudno nazwać to strzałem, ale trącił piłkę w kierunku Hartleba, który musiał zachować koncentrację.

87
    Koszalinianie szukali miejsca do strzału, a Kacper Rosa interweniował dopiero po małym bilardzie we własnym polu karnym.

85
    Zmiana Krawca, który w tym spotkaniu wywalczył rzut karny, na Krystka.

84
    Spokojnie działają gospodarze i wybijają z rytmu Gwardię Koszalin. Mają jeszcze korner.

82
    Aktywny, ale nieefektywny Ginter został zmieniony na Gregorka.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu i piłka na połowie Gwardii Koszalin. To dobra wróżba dla Świtu Skolwin, który prowadzi.

79
    Po akcji indywidualnej Walków uderzył z półdystansu prosto w idealnie ustawionego Hartleba Bramkarz miał czas, by przygotować się do chwytu.

77
    No dobra, gramy. Ziętarski strzelił mocno zza pola karnego, a piłka poszybowała kilka metrów nad poprzeczką Świtu Skolwin.

75
    Znów gra zatrzymana przez sędziego z powodu małej burdy z udziałem kibiców gości i policji.

74
    Pirotechnika naraża klub ze Skolwina na poważną karę. Grunt, że gra została wznowiona.

72
    Filigranowy Kurczak za Ładziaka, a obecni na murawie piłkarze muszą posprzątać po serpentyniadzie.

70
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KOŁODZIEJSKI.

Pobudka w Skolwinie! Michał Kołodziejski znowu to zrobił. Najlepszy strzelec Świtu Skolwin nabiegł w tempo na dośrodkowanie z rzutu rożnego i główkował idealnie w boczną siatkę!
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 17. Graś (kar.), 70. Kołodziejski

Kartki:   45+1. Kołodziejski (SSK), 90. Graś (SSK) – 17. Hertlieb (GWA), 62. Szubert (GWA)

Świt Skolwin: Rosa – Graś, Kołodziejski, Kronkowski, Odlanicki-Poczobut – O. Szczepanik, G. Szczepanik – Jóźwiak (54. Walków), Ładziak (72. Kurczak), Krawiec (85. Krystek) – Filipowicz (30. Prokopowicz).

Zmiany: Kaczmarek – Krystek, Kurczak, Ortel, Prokopowicz, Walków, Wyganowski.

Gwardia Koszalin: Hartleb – Dondera, Wojciechowski, Stańczyk, Oleszczuk – Shimmura, Ginter (82. Gregorek), Ziętarski, Kołodziejski, Maciąg (64. Grela) – Szubert.

Zmiany: Dulewicz – Bany, Grela, Gregorek, Sobiegraj, Sidor.

Sędziowie: Daniel Kwiecień