Saint-Étienne – Lille 3:1 (koniec) | AS Nancy – Nice 0:1 (koniec) | Olympique – Nantes 2:1 (koniec)
Olympique Marsylia
2:1 (1:1)
FC Nantes
Niedziela 25.09.2016, 20:45Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 7

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na inne relacje na naszym portalu! (22:44:16)
    Trzy punkty zostają w Marsylii!

Olympique Marsylia wygrywa na własnym stadionie z FC Nantes 2:1. Trzeba przyznać, że byliśmy świadkami bardzo dobrego spotkania, które obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. Na boisku 62 minuty spędził Mariusz Stępiński, który asystował przy bramce Sali.

90+4

90+4
    Rusza już chyba ostatnia akcja Marsylii. Strzela Sakai i od bramki Riou.

90+2
    Marsylczycy mądrze oddalili grę na połowę przeciwników i tam teraz toczy się gra.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

90
    Dobry kontratak Marsylii, dobrze dośrodkowywał Khaoui i Gomis nie trafił w lecącą piłkę.

89
    Za chwilę dowiemy się ile jeszcze potrwa to spotykanie.

88
    Harit pada w polu karnym i znowu nie ma rzutu karnego. Gracze Nantes są innego zdania.

87
    Kontratak Marsylii wyprowadzony idealnie, ale za długo zwlekał Sarr i Nantes przejmuje piłkę.

86
    Gracze Nantes mają pretensje do sędziego, że nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką. Wydaje się, że mają racje!

85
    Zmiana w drużynie Olympique Marsylia: z boiska schodzi Rémy Cabella, na boisku pojawia się Tomáš Hubočan.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Oswaldo Vizcarrondo (FC Nantes).

84
    Gracze Nantes zamknęli gospodarzy w okolicach pola karnego i próbują wyrównać stan spotkania.

82
    Sakai dośrodkowywał kolejny raz i znowu bardzo nieudana wrzutka.

80
    Bammu ładnie zatańczył przed polem karnym Nantes i oddał strzał po murawie. Na posterunku Pele. Trochę ożywiła się gra za sprawą Kanarków.

79
    Okazja dla Nantes! Gillet strzelił bardzo mocno na bramkę Pelego i gospodarzy uratowała poprzeczka!