Górnik Ł. – Śląsk | 0:3 (koniec) | | | Pogoń – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Lech P. – Wisła Pł. | 2:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Wisła Pu. | 2:1 (koniec) | | | Sandecja – Podbeskidzie | 0:0 (koniec) | | | GKS T. – Miedź | 0:2 (koniec) |
MKS Kluczbork – GKS K. | 0:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Stomil | 0:0 (koniec) | | | Bytovia – Chojniczanka | 0:1 (koniec) |
Górnik Z. – Znicz | 0:1 (koniec) |
Błękitni – Olimpia E. | 4:0 (koniec) | | | Siarka T. – Legionovia | 2:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Polonia W. | 1:0 (koniec) |
Raków – Polonia B. | 1:0 (koniec) | | | Rozwój – Warta | 2:0 (koniec) | | | Kotwica – Odra O. | 0:3 (koniec) |
Concordia – Hur. Morąg | 1:0 (koniec) | | | Tomaszów Maz. – ŁKS | 0:1 (koniec) |
Gwardia K. – Leśnik | 2:0 (koniec) | | | Jarota – Górnik K. | 2:1 (koniec) |
Dzierżoniów – Górnik W. | 0:0 (koniec) |
Resovia – Soła | 1:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Garbarnia | 1:1 (koniec) |
Sunderland – Arsenal | 1:4 (koniec) | | | Man Utd – Burnley | 0:0 (koniec) | | | Middlesbrough – Bournemouth | 2:0 (koniec) |
Tottenham – Leicester | 1:1 (koniec) | | | Watford – Hull | 1:0 (koniec) | | | West Bromwich – Man City | 0:4 (koniec) |
Crystal Palace – Liverpool | 2:4 (koniec) |
Bologna – Fiorentina | 0:1 (koniec) | | | Juventus – Napoli | 2:1 (koniec) |
Gijón – Sevilla | 1:1 (koniec) | | | Alaves – Real Madryt | 1:4 (koniec) | | | Atletico – Malaga | 4:2 (koniec) |
FC Barcelona – Granada | 1:0 (koniec) |
Mainz – Ingolstadt | 2:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Bayer | 1:2 (koniec) | | | Augsburg – Bayern | 1:3 (koniec) |
Werder – Freiburg | 1:3 (koniec) | | | Darmstadt – RB Lipsk | 0:2 (koniec) | | | Borussia D. – Schalke 04 | 0:0 (koniec) |
Toulouse – Lyon | 1:2 (koniec) | | | AS Nancy – Caen | 2:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Monaco | 1:1 (koniec) |
Lorient – Montpellier | 2:2 (koniec) | | | Bastia – Dijon | 0:0 (koniec) | | | Guingamp – Angers | 1:0 (koniec) |
Sparta – Příbram | 4:0 (koniec) | | | Brno – Jihlava | 1:1 (koniec) | | | Slovacko – Teplice | 1:1 (koniec) |
Mlada – Zlín | 1:2 (koniec) |
Michalovce – Senica | 0:0 (koniec) | | | Spartak Myj. – Dunajska | 1:2 (koniec) | | | AS Trencin – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) |
Spartak T. – Rużomberok | 0:1 (koniec) |
Bielawa – Gać | 0:2 (koniec) |
finał
EA Guingamp
1:0
(0:0)
Angers SCO
90+3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Étienne Didot (EA Guingamp).
|
|
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Vincent Manceau (Angers SCO).
|
|
57
|
Żółtą kartkę otrzymuje Gilles Sunu (Angers SCO).
|
|
45
|
Żółtą kartkę otrzymuje Baptiste Santamaría (Angers SCO).
|
Gole:
81. De Pauw (Blas)
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 1:0. Foule: 9:12.
Sędziowie: Desiage – Jouannaud, Lang
Widownia:
Kartki: 90+3. Didot (GUG) – 45. Santamaría (AGR), 57. Sunu (AGR), 59. Manceau (AGR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 1:0. Foule: 9:12.
EA Guingamp:
Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Deaux, Sankoh (80. De Pauw), Didot – Regis Coco (65. Blas), Briand (C), Salibur (90+3. Privat).
Zmiany: Salin – Angoua, A. Mendy, Benezet, Privat, De Pauw, Giresse, Blas.
Trener:
Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Santamaría, Mangani (87. Tait) – Capelle (63. Pepe), Sunu (78. Dore), Toko Ekambi.
Zmiany: Petrić – Pavlović, Pepe, Tait, P. Martinez, Dore.
Trener:
Zmiany: Salin – Angoua, A. Mendy, Benezet, Privat, De Pauw, Giresse, Blas.
Trener:
Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Santamaría, Mangani (87. Tait) – Capelle (63. Pepe), Sunu (78. Dore), Toko Ekambi.
Zmiany: Petrić – Pavlović, Pepe, Tait, P. Martinez, Dore.
Trener:
Sędziowie: Desiage – Jouannaud, Lang
Widownia: