Termalica – Korona | 1:3 (koniec) | | | Jagiellonia – Piast | 2:0 (koniec) | | | Lechia – Pogoń | 1:1 (koniec) |
Stomil – Bytovia | 3:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 3:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Miedź | 0:4 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 3:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Chrobry | 0:2 (koniec) |
GKS Bełchatów – Rozwój | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – Raków | 1:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Olimpia Z. | 2:0 (koniec) |
Legionovia – Radomiak | 0:1 (koniec) | | | Warta – Błękitni | 2:1 (koniec) | | | Polonia W. – Kotwica | 2:0 (koniec) |
Sokół – Świt NDM | 1:1 (koniec) |
Toruń – Pogoń II | 2:0 (koniec) | | | Bałtyk G. – Lech II P. | 1:2 (koniec) |
Ruch Z. – BKS Stal | 0:0 (koniec) | | | Rekord – Dzierżoniów | 2:0 (koniec) | | | Lechia ZG – Śląsk II | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Avia | 2:0 (koniec) | | | Motor – Orlęta | 3:0 (koniec) |
Bournemouth – Sunderland | 1:2 (koniec) | | | Burnley – Crystal Palace | 3:2 (koniec) | | | Man City – Middlesbrough | 1:1 (koniec) |
West Ham – Stoke | 1:1 (koniec) | | | Chelsea – Everton | 5:0 (koniec) |
Torino – Cagliari | 5:1 (koniec) | | | Napoli – Lazio | 1:1 (koniec) |
Granada – Deportivo | 1:1 (koniec) | | | Sociedad – Atletico | 2:0 (koniec) | | | Osasuna – Alaves | 0:1 (koniec) |
Las Palmas – Eibar | 1:0 (koniec) |
Bayern – Hoffenheim | 1:1 (koniec) | | | Bayer – Darmstadt | 3:2 (koniec) | | | Hamburg – Borussia D. | 2:5 (koniec) |
Ingolstadt – Augsburg | 0:2 (koniec) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:3 (koniec) | | | Eintracht – FC Koln | 1:0 (koniec) |
Monaco – AS Nancy | 6:0 (koniec) | | | Bordeaux – Lorient | 2:1 (koniec) | | | Lyon – Bastia | 2:1 (koniec) |
Dijon – Guingamp | 3:3 (koniec) | | | Angers – Lille | 1:0 (koniec) | | | Nantes – Toulouse | 1:1 (koniec) |
Zlín – Brno | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Hradec Kralove | 0:1 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 3:1 (koniec) |
Slavia – Bohemians | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Spartak Myj. | 0:0 (koniec) | | | Senica – Prešov | 0:0 (koniec) | | | Michalovce – Moravce-Vrable | 5:1 (koniec) |
Gać – Kąty Wrocławskie | 4:1 (koniec) |
finał
Elana Toruń
2:0
(1:0)
Pogoń II Szczecin
88
|
Jakub Piotrowski za faul na graczu Elany w środka pola zostaje ukarany żółtą kartką.
|
|
79
|
Z niemałym opóźnieniem arbiter pokazuje Kowalczykowi żółty kartonik.
|
|
57
|
Za udział w przepychance z rywalami oraz dyskusję z arbitrem żółtą kartką upomniany został Borucki.
|
|
39
|
Kujawa tuż przed polem karnym nieprzepisowo zatrzymywał jednego z graczy Elany i arbiter słusznie sięga po żółtą kartkę.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
14. Trojanowski, 69. Trojanowski (kar.)
Sędziowie:
Sędzia główny: Michał Szmytke
Widownia:
Kartki: 39. Kujawa (PO2), 57. Borucki (PO2), 79. Kowalczyk (PO2), 88. Jakub Piotrowski (PO2)
Spudłowany karny!:
Elana Toruń:
B. Piotrowski – Gołdyn, Więckowski (58. Steinke), Ciach (C), Zamiatowski – Glanowski (84. Maćkiewicz), Figaszewski, Stefanowicz, Trojanowski (89. Grudziński), Bzdęga – Aleksandrowicz (66. Zagdański)
Zmiany: Kowalczuk – Kłos, Karbowski, Maćkiewicz, Steinke, Zagdański, Grudziński
Trener: Jerzy Cyrak
Trener:
Pogoń II Szczecin:
Brzozowski – Kujawa, Stefaniak (23. Borucki), Adamczuk, Kuzko, Zieliński (C)(65. Pawłowski), Kitano, J. Piotrowski, Jaroch (60. Zakrzewski), Kowalczyk, Maćkowski (83. Bartolewski)
Zmiany: Janukiewicz – Bartolewski, Borucki, Pawłowski, Stańczyk, Zakrzewski
Trener: Paweł Sikora
Trener:
B. Piotrowski – Gołdyn, Więckowski (58. Steinke), Ciach (C), Zamiatowski – Glanowski (84. Maćkiewicz), Figaszewski, Stefanowicz, Trojanowski (89. Grudziński), Bzdęga – Aleksandrowicz (66. Zagdański)
Zmiany: Kowalczuk – Kłos, Karbowski, Maćkiewicz, Steinke, Zagdański, Grudziński
Trener: Jerzy Cyrak
Trener:
Pogoń II Szczecin:
Brzozowski – Kujawa, Stefaniak (23. Borucki), Adamczuk, Kuzko, Zieliński (C)(65. Pawłowski), Kitano, J. Piotrowski, Jaroch (60. Zakrzewski), Kowalczyk, Maćkowski (83. Bartolewski)
Zmiany: Janukiewicz – Bartolewski, Borucki, Pawłowski, Stańczyk, Zakrzewski
Trener: Paweł Sikora
Trener:
Sędziowie:
Sędzia główny: Michał Szmytke
Widownia:
Jarek