BBTS – ZAKSA 0:3 (koniec) | Indykpol – Stocznia 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 2:3 (koniec)
BKS Visła – Skra 0:3 (koniec) | Dafi Społem – MKS 2:3 (koniec) | Trefl – GKS 0:3 (koniec)

20:25
    Sobański udanym atakiem po skosie przez dziurę w bloku kończy to spotkanie.

19:24
    Autowy atak ponad blokiem w wykonaniu Schulza i to GKS ma piłkę meczową.

19:23
    Zablokowany na prawej stronie Damian Schulz i o jeszcze jeden czas prosi Anastasi.

17:19
    Skuteczna kiwka Stępnia, ale punkt trafia na konto rywali, bo rozgrywajacy gospodarzy był w drugiej linii. Czas dla Anastasiego.

22:25
    Popsuta zagrywka Szymona Romacia. Obita siatka i kolejny ser pada łupem przyjezdnych.

22:24
    Jeszcze jeden czas na życzenie szkoleniowca przyjezdnych.

21:24
    Ponownie w ataku van Walle i to katowiczanie mają piłkę na wagę seta. Jeszcze jeden czas dla Anastasiego.

20:21
    Kalembka myli się na środku siatki i na pojedynczym bloku atakuje w aut. O czas prosi Piotr Gruszka.

18:20
    Zablokowany na skrzydle Damian Schulz. O czas prosi Andrea Anastasi.

18:25
    Zablokowany w kontrze na prawej stronie Schulz i to katowiczanie wygrywają pierwszego seta.

17:24
    Bardzo duży aut po zagrywce Paszyckiego i to goście mają piłkę na wagę seta.

7:15
    Na lewym skrzydle blokiem zatrzymany Miłosz Hebda i jeszcze jeden czas dla Anastasiego.

3:8
    Efektowna kontra gości i pewnie ze środka i drugiej linii atakuje Kapelus. Od razu o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy.

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Niemiec, Grzyb, Stępień, Pietruczuk, Jakubiszak, Schulz, Paszycki, Gawryszewski, Romać, Mika, Hebda, Masny libero: Gacek, Majcherski.
    GKS Katowice: Krulicki, Butryn, Falaschi, Błoński, Kapelus, Kalembka, Pietraszko, Fijałek, Van Walle, Stelmach, Sobański. Libero: Mariański, Stańczak