New Jersey – Washington | 2:5 (koniec) | | | Philadelphia – Toronto | 2:1 (koniec) | | | NY Islanders – Montreal | 3:1 (koniec) |
Boston – Pittsburgh | 4:3 (koniec) | | | Carolina – Los Angeles | 0:3 (koniec) | | | Ottawa – Calgary | 2:3 (po dogrywce) |
Florida – Tampa | 2:1 (po dogrywce) | | | Minnesota – St. Louis | 5:1 (koniec) | | | Nashville – Columbus | 4:3 (koniec) |
Chicago – Winnipeg | 3:5 (koniec) | | | Dallas – Buffalo | 4:3 (koniec) | | | Arizona – Vancouver | 3:0 (koniec) |
San Jose – Edmonton | 1:4 (koniec) |
Toljatti – Novosibirsk | 1:3 (koniec) | | | Jarosław – Saławat | 5:3 (koniec) | | | Bars – Nowokuźnieck | 6:1 (koniec) |
Niżniekamsk – Omsk | 4:0 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Sankt Petersburg | 4:2 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Magnitogorsk | 1:2 (koniec) |
Podolsk – Czelabińsk | 3:1 (koniec) | | | Soczi – CSKA Moskwa | 0:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Czerepowiec | 3:2 (po dogrywce) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
4:0
(3:0, 1:0, 0:0)
Avangard Omsk
Składy i statystyki:
4. Ogurcov (Jakimov, Stoljarov), 7. Polygalov (Ljamin), 13. N. Kvartalnov (Chajrullin), 38. Šiksatdarov (Jakimov, Zdunov)
Sędziowie: Andris Ansons, Antonín Jeřábek. Čároví: Alexei Majtak, Jevgenij Pronskich
Widownia:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Karejev (Kolppanen) – Kinrade, An. Sergejev, Ljamin, Pervyšin (A), Berezin, Ogurcov, Fazylzjanov, Lekomcev – Gynge, Brulé, Sexton – Porjadin, Stoljarov (C), Polygalov (A) – Jakimov, Šiksatdarov, Zdunov – N. Kvartalnov, Chajrullin, Koňkov.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv (C), Martynov, Nikitin, Meňšikov, Ahnelöv, A. Osipov, Lisov – Sobotka, Lemťugov, Pěrežogin (A) – Zubov (A), Pestuško, I. Michejev – Chochrjakov, Kučerjavenko, Burdasov – Machanovskij, Juňkov, Manukyan – Lauta.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv (C), Martynov, Nikitin, Meňšikov, Ahnelöv, A. Osipov, Lisov – Sobotka, Lemťugov, Pěrežogin (A) – Zubov (A), Pestuško, I. Michejev – Chochrjakov, Kučerjavenko, Burdasov – Machanovskij, Juňkov, Manukyan – Lauta.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Andris Ansons, Antonín Jeřábek. Čároví: Alexei Majtak, Jevgenij Pronskich
Widownia:
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Nikita Kvartalnov – 5 min., niesportowe zachowanie).
Strzelcem bramki ILDAR ŠIKSATDAROV. Asysta Bogdan Jakimov, Pavel Zdunov.
Strzelcem bramki NIKITA KVARTALNOV. Asysta Marat Chajrullin.
Strzelcem bramki IGOR POLYGALOV. Asysta Kirill Ljamin.
Strzelcem bramki DMITRIJ OGURCOV. Asysta Bogdan Jakimov, Gennadij Stoljarov.