ROW Rybnik – Kotwica 3:2 (koniec) | Polonia B. – Gryf 1:0 (koniec)
Polonia Bytom
1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo
Piątek 17.03.2017, 19:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 2. Liga • 22. kolejka

Bytomianie po swietnie rozpoczętej drugiej części tego spotkania, wygrywają ten mecz. W drugiej połowie to Polonia dominowała. Gryf nie miał pomysłu jak zaatakować rywala i dzięki temu w Bytomiu zostają trzy oczka! (20:54:17)

90+3

90+2
    Michalak ukarany kartką za przedłużanie wznowienia gry.

90+1
    Do regulaminowego czasu gry arbiter dolicza przynajmniej trzy minuty!

89
    I znów w natarciu bytomianie, jednak i tym razem górą defensorzy przyjezdnych.

87
    A teraz jeden z zawodników przyjezdnych na pozycji spalonej.

86
    Jeszcze mocne dośrodkowanie przed bramkę Ferry, ale tym razem dobrze w defensywie gracze Gryfu.

84
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Kuzdra.

83
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Chrabąszcz, na boisku pojawia się Włodyka.

82
    Tutaj zbyt wiele się chyba nie zmieni. Gospodarze skupiają się na grze obronnej, a Gryf nie ma pomysłu jak zagrozić bramce rywala.

80
    Obraz gry od kilkunastu minut nie zmienia się. Sporo spokoju.

78
    Mocne podanie do wychodzącego na pozycję Zaremby, ale ten uprzedzony przez jednego z rywali.

76
    Jeden z zawodników przyjezdnych na minimalnym spalonym.

75
    15 minut do końca tego spotkania. Jak na razie nie zanosi nam się na zmianę rezultatu.

74
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dampc, na boisku pojawia się Czerwiński.

74
    Ponownie niezbyt udane rozegranie tego stałego fragmentu gry. Gospodarze oddalają zagrożenie.

73
    Dośrodkowanie za mocne. Na prawej stronie do piłki dopada jeden z przyjezdnych. Próbuje jeszcze raz centrować, ale zostaje zablokowany, jeszcze jeden rzut rożny.

73
    Próba wejścia z futbolówką w pole karne przed bramkę Michalaka kończy się niepowodzeniem. Polonia wybija na korner.