Zagłębie L. – Śląsk | 1:1 (koniec) | | | Lech P. – Ruch | 3:0 (koniec) | | | Górnik Ł. – Wisła K. | 3:1 (koniec) |
Korona – Termalica | 0:1 (koniec) | | | Arka – Wisła Pł. | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Legia | 1:2 (koniec) |
Pogoń – Lechia | 3:1 (koniec) | | | Piast – Jagiellonia | 0:1 (koniec) |
Sandecja – Chrobry | 1:0 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Chojniczanka | 1:2 (koniec) | | | Stal M. – GKS K. | 3:3 (koniec) |
GKS T. – Stomil | 2:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Zagłębie S. | 3:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Bytovia | 2:2 (koniec) |
Wisła Pu. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) |
Błękitni – Kotwica | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Polonia B. | 2:0 (koniec) | | | Gryf – GKS Bełchatów | 4:1 (koniec) |
Siarka T. – Polonia W. | 1:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – Stal S. W. | 6:2 (koniec) | | | Rozwój – Raków | 1:1 (koniec) |
Legionovia – Warta | 1:2 (koniec) |
Mot. Lubawa – Ursus | 1:1 (koniec) | | | Sokół – Ruch W. M. | 1:0 (koniec) | | | MKS Ełk – Hur. Morąg | 3:1 (koniec) |
Świt NDM – Huragan W. | 3:1 (koniec) | | | Ostróda – Jagiellonia II | 3:0 (koniec) | | | Widzew – ŁKS Łom. | 2:1 (koniec) |
Świt Skolwin – Chemik B. | 1:1 (koniec) | | | Przodkowo – Lech II P. | 1:1 (koniec) | | | Wda – Chwaszczyno | 6:2 (koniec) |
Kleczew – Vineta | 2:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Jarota | 1:2 (koniec) |
Rekord – Pawłowice Śl. | 1:2 (koniec) | | | Dzierżoniów – Polkowice | 0:3 (koniec) | | | Żmigród – Miedź II | 0:2 (koniec) |
Górnik W. – Górnik II | 0:2 (koniec) | | | Skra – BKS Stal | 1:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Ślęza Wrocław | 1:3 (koniec) |
Olimpia K. – Unia T. | 0:4 (koniec) |
Biała Podlaska – Spartakus | 1:4 (koniec) | | | KSZO – Orlęta | 2:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Unia T. | 3:1 (koniec) |
Avia – Resovia | 1:1 (koniec) | | | Małogoszcz – Garbarnia | 0:0 (poz.) | | | Podhale N. Targ – Soła | 0:1 (koniec) |
Trzebinia-Siersza – Cosmos N. | 2:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Motor | 0:2 (koniec) |
Bournemouth – Middlesbrough | 4:0 (koniec) | | | Hull – Watford | 2:0 (koniec) | | | Swansea – Stoke | 2:0 (koniec) |
West Ham – Everton | 0:0 (koniec) |
Chelsea – Tottenham | 4:2 (koniec) |
Atalanta – Bologna | 3:2 (koniec) | | | Fiorentina – Inter | 5:4 (koniec) |
Malaga – Valencia | 2:0 (koniec) | | | Villarreal – Leganés | 2:1 (koniec) | | | Osasuna – Gijón | 2:2 (koniec) |
RCD Espanyol – Atletico | 0:1 (koniec) |
Bayern – Mainz | 2:2 (koniec) | | | Hertha – Wolfsburg | 1:0 (koniec) | | | Hamburg – Darmstadt | 1:2 (koniec) |
Ingolstadt – Werder | 2:4 (koniec) | | | Eintracht – Augsburg | 3:1 (koniec) | | | Borussia M. – Borussia D. | 2:3 (koniec) |
PSG – Montpellier | 2:0 (koniec) | | | Lorient – Metz | 5:1 (koniec) | | | Bordeaux – Bastia | 2:0 (koniec) |
Lille – Guingamp | 3:0 (koniec) | | | Dijon – Angers | 3:2 (koniec) | | | Caen – Nantes | 0:2 (koniec) |
Brno – Mlada | 2:3 (koniec) | | | Hradec Kralove – Slovan | 0:1 (koniec) | | | Teplice – Karvina | 1:0 (koniec) |
Bohemians – Zlín | 0:2 (koniec) |
AS Trencin – Rużomberok | 2:1 (koniec) | | | Michalovce – Dunajska | 1:2 (koniec) |
Pobiedziska – Warta M. | 1:4 (koniec) |
Piast Nowa Ruda – Gać | 0:5 (koniec) |
finał
Atalanta BC
3:2
(2:1)
Bologna FC 1909
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Andrea Masiello (Atalanta BC).
|
|
57
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ibrahima M'Baye (Bologna FC 1909).
|
|
51
|
Żółtą kartkę otrzymuje Daniele Gastaldello (Bologna FC 1909).
|
|
44
|
Żółtą kartkę otrzymuje Blerim Džemaili (Bologna FC 1909).
|
|
43
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mattia Caldara (Atalanta BC).
|
Gole:
3. Conti (A. Gómez), 14. Freuler (Petagna), 75. Caldara (Cristante) – 16. Destro (Di Francesco), 61. Di Francesco (Džemaili)
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:3. Foule: 16:17.
Sędziowie: Russo – Pegorin, Gava
Widownia:
Kartki: 43. Caldara (ABC), 78. A. Masiello (ABC) – 44. Džemaili (BLG), 51. Gastaldello (BLG), 57. M'Baye (BLG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:3. Foule: 16:17.
Atalanta BC:
Berisha – A. Masiello, Caldara, Tolói (63. D'Alessandro) – Conti, Kessié (22. Cristante), Freuler, Spinazzola – Petagna (72. Grassi), Kurtić, A. Gómez.
Zmiany: Gollini – Cristante, Migliaccio, D'Alessandro, Konko, Hateboer, Paloschi, Cabezas, Raimondi, Mounier, Grassi, Pešić.
Trener:
Bologna FC 1909: A. Da Costa – M'Baye (74. Krafth), Maietta, Gastaldello, Masina – Taïder, Viviani (83. Petković) – Di Francesco, Džemaili, Krejčí (78. Okwonkwo) – Destro.
Zmiany: Ravaglia – Oikonomou, Krafth, Donsah, Petković, Sadiq, Okwonkwo, Torossídis.
Trener:
Zmiany: Gollini – Cristante, Migliaccio, D'Alessandro, Konko, Hateboer, Paloschi, Cabezas, Raimondi, Mounier, Grassi, Pešić.
Trener:
Bologna FC 1909: A. Da Costa – M'Baye (74. Krafth), Maietta, Gastaldello, Masina – Taïder, Viviani (83. Petković) – Di Francesco, Džemaili, Krejčí (78. Okwonkwo) – Destro.
Zmiany: Ravaglia – Oikonomou, Krafth, Donsah, Petković, Sadiq, Okwonkwo, Torossídis.
Trener:
Sędziowie: Russo – Pegorin, Gava
Widownia: