Błękitni – Kotwica 2:0 (koniec) | Puszcza – Polonia B. 2:0 (koniec) | Gryf – GKS Bełchatów 4:1 (koniec)
Siarka T. – Polonia W. 1:0 (koniec) | Olimpia Z. – Stal S. W. 6:2 (koniec) | Rozwój – Raków 1:1 (koniec)
Legionovia – Warta 1:2 (koniec)
Błękitni Stargard
2:0 (2:0)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 22.04.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 27. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:53)

Błękitni Stargard utrzymali panowanie w regionie. Po zwycięstwie 1:0 w Kołobrzegu tym razem podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego wygrali 2:0 na własnym stadionie. Błękitni byli w pierwszej połowie zabójczo skuteczni. Do bramki trafili Fadecki oraz Szymusik. Po przerwie udowodnili swoją wyższość nad przeciwnikiem i po jego początkowym ataku, uspokoili sytuację na boisku. Kotwica praktycznie nie miała stuprocentowych sytuacji podbramkowych, a Błękitni mogli śmiało powiększyć prowadzenie. Futbolówka po strzale Szymusika zatrzymała się bowiem na słupku. Stargardzianie zostają w środku tabeli, natomiast Kotwica krok po kroku bliżej spadku.

90+3

90+2
    Nowy młodzieżowiec wszedł na boisko w doliczonym czasie. Czapłygin za Brzęczka. Zmiana na zyskanie czasu.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

89
    Strzał ostatniej szansy Sanockiego z 20. metra. Wróbel nie dał się pokonać w trudniejszych sytuacjach i nie dał się pokonać również tym razem.

88
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Kotwicy Kołobrzeg. Szymański nie patyczkuje się już i po prostu wprowadza piłkę na połowę przeciwnika. Niewiele potrafi tam zdziałać jego drużyna.

86
    Kotwica Kołobrzeg nie ma już więcej zmian. Sanocki za Bartlewskiego na ostatnie minuty spotkania.

85
    Wróbel od bramki i ciekawe, czy któraś z drużyn jeszcze pokusi się o zmianę wyniku. Dynamiczniej poruszają się po murawie Błękitni.

83
    Już rozbici przyjezdni, a Błękitni chcą jeszcze bardziej efektownego wyniku. Szymański interweniował po próbie z dystansu.

80
    Więcek wszedł na boisko z ławki rezerwowych. Odpoczywa już Flis, który w tym spotkaniu nie był groźny dla kołobrzeżan.

79
    Szymański urządził sobie wycieczkę poza pole karne i sfaulował wysoko Inczewskiego. Błękitni domagali się czerwonej kartki, ale jest tylko żółta, a na dodatek takie samo upomnienie dla protestującego Baranowskiego.

78
    Kibice Kotwicy Kołobrzeg opuścili stadion w Stargardzie i udali się na spotkanie Pogoni Szczecin w Lotto Ekstraklasie.

76
    Jak na zawołanie nowy wykonawca rzutu rożnego w Kotwicy Kołobrzeg. Centra Bartlewskiego wybita przez defensora Błękitnych, który akurat pilnował krótkiego słupka.

75
    Szybki kontratak po nieudanym zagraniu Świechowskiego. Piłkę dośrodkował płasko w pole karne Fadecki, a stamtąd strzelił Inczewski. Na posterunku czujnie Szymański!

74
    Świechowski wykonuje większość stałych fragmentów Kotwicy Kołobrzeg. Raz kopnie piłkę obiecująco, ale po chwili zrobi to fatalnie.

72
    Wróbel jest chyba nie do pokonania w tym spotkaniu. Czujnie poczekał na strzał Świechowskiego z rzutu wolnego i zatrzymał futbolówkę.

70
    Inczewski, który zdobył gola w poprzednich derbach z Kotwicą, zastąpił na 20 minut przed końcem meczu Wojtasiaka.

Gole: 24. Fadecki, 36. Szymusik

Kartki:   79. Baranowski (BSS) – 79. Szymański (KTW)

Błękitni Stargard: Wróbel – Szymusik, Pustelnik, Liśkiewicz (14. Baranowski), Gutowski – Lisowski, Wojtasiak (70. Inczewski) – Fadecki, Skórecki, Brzęczek (90. Czapłygin) – Flis (80. Więcek).

Zmiany: Ufnal – Czapłygin, Inczewski, Baranowski, Karmański, Więcek, Zdunek.

Kotwica Kołobrzeg: Szymański – Prejs (46. Kacprzycki), Witt, Lewiński, Azikiewicz (46. Rydzak) – Paprzycki, Świechowski – Chouwer (67. Sobków), Bartlewski (86. Sanocki), Biel – Giel.

Zmiany: Błąkała – Sanocki, Rydzak, Nowik, Janeczko, Kacprzycki, Sobków.

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)