Stal S. W. – Gryf 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Legionovia 2:1 (koniec)
Olimpia Elbląg
2:1 (2:1)
Legionovia Legionowo
Niedziela 30.07.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 1. runda

Olimpia Elbląg zwycięstwem rozpoczyna kampanię 2017/2018. Dwa gole dla elblążan zdobył Anton Kołosow. Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne relacje na łamach naszego portalu. (18:54:59)

90+4

90
    4 minuty dolicza sędzia.

88
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Szmydt, na boisku pojawia się Korkliniewski.

84
    Do końca meczu tylko sześć minut. Olimpia mocno „szanuje" czas.

77
    Bardzo groźnie pod bramką gości, jednak sędzia asystent podnosi flagę. Spalony.

75
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Kołosow, na boisku pojawia się Kurbiel.

67
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Mazurek, na boisku pojawia się Rybkiewicz.
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Zaklika, na boisku pojawia się Klak.

64
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Szuprytowski, na boisku pojawia się Boros.

60
    Po godzinie gry wciąż 2:1.

51
    Piłka w siatce legionowian, ale sędzia odgwizdał spalonego.

46

Obie ekipy zameldowały się z powrotem na murawie.

Do przerwy w Elblągu mamy całkiem ciekawe widowisko, ukoronowane trzema bramkami. Jako pierwsi dwukrotnie trafiali elblążanie, jednak chwilę później do kontaktu doprowadził zmiennik Mateusz Wajdzik.

45+2

38
    Gol dla Legionovii!
    I mamy gola kontaktowego! Legionowianie rozegrali akcję środkiem boiska, jeden z nich oddał strzał sprzed pola karnego, który trafił w słupek. Dobitka MATEUSZA WAJDZIKA była już skuteczna.

32
    Bardzo gorąco dziś w całej Polsce, wobec czego nie dziwi zarządzana przez sędziego przerwa na uzupełnienie płynów.

30
    Gol dla Olimpii!
    Prostopadłe podanie między stoperów do ANTONA KOŁOSOWA, który nie ma problemów z pokonaniem Dominika Puska!

27
    Piłka wstrzelona w pole karne, w lekkim zamieszaniu najlepiej odnalazł się ANTON KOŁOSOW, który oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Mamy 1:0!