Man City – Tottenham 3:0 (koniec) | Real Madryt – FC Barcelona 2:3 (koniec) | AS Roma – Juventus 1:1 (4:5 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (4:5)
AS Roma
1:1 (0:1)
Juventus FC
Niedziela 30.07.2017, 22:00 • Gillette Stadium, Foxborough • International Champions Cup • USA

To już wszystko z wydarzeń na Gillette Stadium. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfach! Życzymy spokojnej nocy. (00:18:45)
    Ekipa ze stolicy Piemontu lepsza w konkursie "jedenastek".

A zatem Roma bez kompletu zwycięstw w International Champions Cup! Rewelacyjnie bronił Pinsoglio, który w USA ma chyba tzw. "swoje pięć minut". Juventus kończy zatem tuniej ze zwycięstwem, które na pewno Mistrzów Serie A podbuduje przed zbliżającym się wielkimi krokami Superpucharem Włoch z Lazio. Jeśli chodzi o tabelę, to piłkarze Di Francesco kończą ICC na trzeciej lokacie, natomiast turyńczycy plasują się na piątym miejscu.

5. serie
    4:5
    Pieczętuje sukces Mistrzów Włoch atomowym uderzeniem Costa!

5. serie
    4:4
    Nie wyczuł tym razem intencji Ündera golkiper "Starej Damy". Szanse Romy przedłużone – wszystko w rękach Alissona!

4. serie
    3:4
    W samo okienko Khedira! Juventus jest bezbłędny.

4. serie
    3:3
    Chciał teraz ośmieszyć pewnego siebie Pinsoglio Peres. Na dwa tempa i pewne uderzenie w prawy róg!

3. serie
    2:3
    Ależ spokój Bernardeschiego. Na dwa tempa Włoch i precyzyjny strzał w lewy narożnik.

3. serie
    2:2
    Znów miał piłkę na rękach Pinsoglio! Ta jednak przełamuje jego rękawice i wpada do siatki.

2. serie
    1:2
    Zupełnie zmylił Alissona Barzagli. Piłka posłana w lewy narożnik.

2. serie
    1:1
    Broni golkiper Juventusu, jednak mimo wszystko piłka wtacza się do bramki. Ależ szczęście mają teraz rzymianie!

1. serie
    0:1
    Bardzo precyzyjnie wykonana "jedenastka" przez Lichtsteinera!

1. serie
    0:0
    Znakomicie rozpoczyna serię "jedenastek" Pinsoglio! Efektowna parada po dobrym uderzeniu Tumminello.

Rozpoczynają się rzuty karne.
    Remis po dziewięćdziesięciu minutach. Losy tego spotkania musi rozstrzygnąć konkurs rzutów karnych!

Znów nie dolicza ani minuty sędzia. Tak więc mamy remis, a to oznacza serię "jedenastek"! Jeśli chodzi o drugą połowę meczu, to w niej działo się niewiele. Mocno przerzedzone składy obu drużyn nie były w stanie stworzyć emocjonującego widowiska. Romie udało się jednak wepchnąć piłkę do siatki, a to oznacza że rzymianie wciąż mają szansę na trzecie zwycięstwo w tym turnieju.

90
    Druga połowa skończona.

89
    Atomowy strzał w wykonaniu Costy. Piłka mija mur, ale bramkę również. Zabrakło jednak naprawdę niewiele zawodnikowi Juve. Nawet nie drgnął Alisson!

Mariusz Nyka

Gole: 73. Džeko – 28. Mandžukić

Kartki:   39. Perotti (ASR), 62. Džeko (ASR) – 70. Chiellini (JUV)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 1:3. Spalone: 0:4. Foule: 17:15.