Man City – Liverpool 5:0 (koniec) | Arsenal – Bournemouth 3:0 (koniec) | Brighton – West Bromwich 3:1 (koniec)
Everton – Tottenham 0:3 (koniec) | Leicester – Chelsea 1:2 (koniec) | Southampton – Watford 0:2 (koniec)
Stoke – Man Utd 2:2 (koniec)
Manchester City
5:0 (2:0)
Liverpool F.C.
Sobota 09.09.2017, 13:30 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 4

Koniec tego spotkania, Liverpool przegrywa aż 5:0 mimo że wszedł dobrze w to spotkanie to po czerwonej kartce było już tylko gorzej, a zespół Manchester City z wyrachowaniem wypunktował osłabionego rywala i to oni inkasują trzy punkty.
    Ważną informacją jest to że pod sam koniec spotkania na stadionie pokazał się Ederson, bramkarz gospodarzy który był brutalnie sfaulowany przez Sadio Mane, już o własnych siłach się poruszał i pomachał kibicom (15:30:57)

90+1
    90+1. Leroy Sané (MAC) - 5:0

90+1
    Gol dla City!

Strzelcem gola LEROY SANE!

Sane pozostawiony sam przed polem karnym przyjmuje piłkę i finezyjnie uderza w samo okienko, jakby to powiedział sławny polski komentator to truskaweczka na torcie tego meczu.

88
    Aguero dostaje niesamowita piłkę na niemal pusta bramkę, ale gdzieś z podziemi wyskakuje Mignolet i broni to uderzenie!
    87.

87
    Na boisku obecnie widzimy obecnie spokojną grę gospodarzy i gości, którzy już chyba tylko czekają na końcowy gwizdek.

83
    Aguero strzela po błędzie obrony Liverpoolu, ale kąt był za duży i piłka poszybowała nad bramką.

82
    Solanke świetnie się obrócił w piłką w środku pola, ale chwilę później traci piłkę.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Emre Can (Liverpool F.C.).

79
    To jest zdecydowanie mecz Manchesteru City, nie widać zagrożenia ze strony Liverpoolu i ciężko uwierzyć że w tym spotkaniu coś złego może się stać gospodarzom.
    77. Leroy Sané (MAC) - 4:0

77

Mendy precyzyjnie dogrywa piłkę ze skrzydła wprost no nogę Sane, który jeszcze dokładniejszym strzałem pokonuje Mignoleta i mamy już 4:0!

74
    Manchester City ewidentnie chce strzelić więcej goli od czasu do czasu groźnie atakując, Liverpool natomiast jest kompletnie bezbarwny w drugiej połowie.

72
    Mendy mocno bije piłkę w pole karne, Matip kiksuje, i skierował piłkę do swojej bramki, ale świetnym refleksem popisał się Mignolet!

70
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Nicolas Otamendi, na boisku pojawia się Eliaquim Mangala.

70
    Dobra wrzutka Arnolda z rzutu wolnego, no ale świetnie dzisiaj spisuje się obrona gospodarzy.

67
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Roberto Firmino, na boisku pojawia się Dominic Solanke.

65
    De Bruyne dostaje piłkę ze skrzydła w polu karnym i strzela z pierwszej piłki, niestety piłka mu zeszła i nie leciała nawet blisko bramki.

65
    Mecz nieco stracił na swoim tempie, Manchester City kontroluje jego przebieg niemal całkowicie, przyspieszają, spowalniają kiedy tylko mają na to ochotę.

63
    Liverpool nie wygląda dobrze w tej połowie, jeśli chcą poprawić rezultat musza się wziąć ostro do pracy.

60
    Manchester wysoko podchodzi i Liverpool jeszcze bardziej odczuwa brak jednego zawodnika i z trudem rozgrywają piłkę.

59
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Georginio Wijnaldum, na boisku pojawia się James Milner.

58
    Pogubiła się obrona Liverpoolu, ale szybko zdążyli naprawić swój błąd i odzyskali piłkę.

57
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Gabriel Jesus, na boisku pojawia się Leroy Sané.

56
    Mendy takim centrostrzałem próbuje zaskoczyć Mignoleta, ale ten pewnie broni.
    53. Gabriel Jesus (MAC) - 3:0

53

Strzelcem gola GABRIEL JESUS

Fernandinho zagrywa niemal równie genialną pilkę co De Bruyne w pierwszej połowie do Sergio Aguero, a ten już pod bramką na pustą bramkę omijając Mignoleta podaje do Jesusa, który pewnie trafia do siatki 3:0!

53
    Aguero trafia do sitaki, ale po raz kolejny sędzia odgwizduje spalonego!

52
    De Bruyne dogrywa piłkę w pole karne, niestety nie było tam nikogo kto by mógł skończyć tą akcję.

51
    Firmino znalazł się z piłka w polu karnym, ale wzorowo wślizgiem wybija ja Stones.

50
    Manchester City spokojnie gra piłką, widać że nigdzie im się nie spieszy.

48
    Strata w środku pola zawodników Liverpoolu i Aguero zabiera się z piłką, ale przed polem karnym obrońcy Liverpoolu odbierają mu ją na granicy faulu.

46
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Mohamed Salah, na boisku pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain.
    46.

46

Arcytrudna sytuacja gości mimo dobrego wejścia w mecz, stracili najlepszego zawodnika, grają w osłabieniu i mają aż dwie bramki do odrobienia, ciekawe co w przerwie przygotuje nam Jurgen Klopp. Nieskuteczność Liverpoolu i nieprawdopodobne wprost magiczne podania w wykonaniu Kevina De Bruyne pozwalają gospodarzom wyjść na drugą połowę ze spokojem, chociaż Pep Guardiola może być nieco zmartwiony stanem zdrowia Edersona, który został brutalnie sfaulowany przez Mane i opuścił boisko na noszach, mimo wszystko to gospodarze są w świetnej sytuacji przed druga połową czy dowiozą to dwubramkowe prowadzenie do końca? O tym przekonamy się już za niespełna godzinę, my do Państwa wracamy po przerwie zostańcie Państwo z nami!

45+8

45+8
    Salah przebija się prawym skrzydłem, ale w końcowej fazie akcji traci piłkę i nic z tego już nie wyjdzie.
    45+6. Gabriel Jesus (MAC) - 2:0

45+6

Strzelcem gola GABRIEL JESUS!

Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze, świetne dośrodkowanie De Bruyne w pole karne wprost na głowę Jesusa, który po prostu nie mógł tego zmarnować , gospodarze podwyższają prowadzenie!

45+3
    Dośrodkowanie i strzał główką Jesusa i gooooool! Ale sędzia liniowy unosi chorągiewkę i sygnalizuje spalonego, nie ma bramki!

45+1
    W związku z faulem na bramkarzu gospodarzy i interwencją lekarzy sędzia dolicza aż 8 minut do pierwszej polowy.

45+1
    Niestety, bramkarz gospodarzy opuszcza boisko na noszach i musi być zmieniony, oby nie był to poważny uraz.

44
    Ederson cały czas jest opatrywany przez lekarzy i prawdopodobnie nie zagra już w tym spotkaniu, do zmiany gotowy jest już Claudio Bravo.

40
    Ederson cały czas leży na murawie, powtórki pokazują że bramkarz został trafiony butem w głowę, na prawdę wyglądało to źle.
    37. Sadio Mané (LIV)
    37. Czerwona kartka

37
    Bardzo, ale to bardzo groźne wejście Sadio Mane w wychodzącego Edersona uniesioną wysoko nogą, miejmy nadzieje że bramkarz gospodarzy nie odniósł kontuzji.

34
    Zamieszanie w polu karnym do piłki dochodzi Stones, ten strzela, ale po raz kolejny niesamowicie broni Mignolet!

34
    Klavan fatalnie traci piłkę pod polem karnym, piłkę przejmuje Jesus wbiega w pole karne i strzela, ale świetnie broni Mignolet.
    31.

31
    Salah wychodzi na sam na sam z Edersonem, strzela ale fenomenalnie broni bramkarz gospodarzy!

29
    Can strzela mocno z rzutu wolnego, ale pomylił się dość znacznie i od bramki zacznie Ederson.

28
    Żółtą kartkę otrzymuje Fernandinho (Manchester City F.C.).

27
    Ciekawostka
    Kun Aguero, który przed chwilą strzelił swojego 124 gola w Premier League poprawił rekord Dwighta Yorke'a i ustanowił rekord w ilości strzelonych bramek w Premier League przez graczy pochodzących spoza Europy.
    25. Sergio Agüero (MAC) - 1:0

25

Strzelcem gola KUN AGUERO!

Nieprawdopodobna piłka De Bruyne przechodząca przez całą obronę Liverpoolu wprost do Aguero, który wychodzi sam na sam, mija Mignoleta i dopełnia formalności wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie!

24
    Stones traci piłkę na swojej połowie do tej dopada Mane i dogrywa ją w pole karne, ale gracze gospodarzy wybijają ją na rzut rożny.

22
    Salah szaleje na skrzydle, minął Otamendiego i szybko dostał się w pole karne gospodarzy szkoda że dograł niedokładnie i piłka padła łupem bramkarza.

20
    Próba wrzutki z rzutu wolnego zakończyła się niepowodzeniem, piłka trafia w mur.

20
    Dobra okazja do dośrodkowania dla Manchesteru City z rzutu wolnego.

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Trent Alexander-Arnold (Liverpool F.C.).

18
    Ależ tam świetnie Liverpool próbował dograć piłkę za obrońców City, jednak ci nie dali się zaskoczyć i zażegnują zagrożenie.

16
    Dogranie w pole karne gospodarzy do piłki dochodzi Henderson i oddaje strzał, ale zbyt słaby żeby zaskoczyć Edersona, który pewnie łapie piłkę! To była świetna okazja!

14
    Strata gospodarzy w środku pola i w kontrataku są gracze Liverpoolu.

12
    Dośrodkowanie Moreno, w pole karne City, ale wprost na głowę obrońcy.

9
    Mecz ma bardzo wysokie tempo obydwie drużyny energicznie poruszają się po boisku i świetnie grają piłką.

7
    Kontra Manchesteru City i celny strzał De Bruyne, jednak bez problemu wyłapuje piłkę Mignolet.

7
    Moreno strzela z rzutu wolnego mimo dużego kąta, ale trafia w mur.

6
    Żółtą kartkę otrzymuje Nicolas Otamendi (Manchester City F.C.).

6
    Faul Otamendiego na Salahu blisko pola karnego.

4
    Jesus musnął piłkę główka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ta mija bramkę Mignoleta o kilka metrów.

4
    Rzut wolny po faulu dla gospodarzy to będzie dobra okazja do dośrodkowania.

3
    City próbuje się odgryźć, ale obrońcy Liverpoolu przerywają akcję Manchesteru City.

2
    Liverpool energicznie rozpoczął to spotkanie i od razu przycisnął gospodarzy.

1
    I zaczynamy to spotkanie obydwie drużyny wybiegły na boisko w swoich domowych kompletach, Citizens w błękitnych koszulkach, a The Reds na czerwono.

1

Sobotni pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco. Komplet punktów dla którejkolwiek z drużyn sprawi, że wskoczy ona chociaż na kilka godzin na fotel lidera. Zapraszamy więc na relację ze spotkania, które rozpocznie się o godzinie 13:30.

W sobotnim spotkaniu na pewno zabraknie Raheema Sterlinga. Anglik będzie pauzował za czerwoną kartkę z poprzedniej kolejki. Wśród gości ze względu na kontuzje ma zabraknąć Bogdana, Clyne'a i Lallany.
    Takie spotkania dla fanów obu drużyn są wielkim świętem

W zeszłym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą tylko w lidze. Na Etihad Stadium padł wynik 1:1, natomiast w Liverpoolu górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 1:0.

W ostatniej kolejce oba zespoły odnosiły zwycięstwa. Podopieczni Pepa Guardioli w wyjazdowym meczu pokonali Bornemouth 2:1. Bardziej efektowna była natomiast wygrana Liverpoolu. Drużyna prowadzona przez Jurgena Kloppa przed własną publicznością rozgromiła Arsenal w hicie 3. kolejki aż 4:0!
    Na treningu Liverpoolu pojawili się zawodnicy, którzy byli na zgrupowaniach reprezentacji

Liverpool dotychczas uzbierał tyle samo punktów co ich sobotni rywal, jednak dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu zajmują drugą lokatę. The Reds zremisowali jedynie na otwarcie sezonu w wyjazdowym spotkaniu z Watford, a bramkę zabierającą im komplet punktów stracili w 93. minucie pojedynku!

Gospodarze sobotniego hitu po trzech spotkaniach plasują się na czwartym miejscu. Manchester City zdobył dotychczas siedem punktów, a jedyną wpadkę zanotował przed własną publicznością z Evertonem. The Citizens przegrywali przez długi czas po bramce Rooneya, jednak zdołali wyrównać na około 10 minut przed końcem za sprawą celnego trafienia Sterlinga.

Po przerwie reprezentacyjnej wracają ligowe rozgrywki! W Premier League na samym początku czeka nas wielki hit. Na Etihad Stadium przyjeżdża Liverpool F.C.!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.